Августинчето на ясла ходи с кеф, майка му оставя го с рев!

  • 63 089
  • 616
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 461
Момичета, има ли в темичката мами с 3 дечица? Ние нали с близнаци.. та нямаме възможност да се радваме на две бебета едно след друго... и някакво мнъго беглй идея ни минава като станат на 4 5 да пробваме за сестричка... ама хем ми се иска,хем не ми стиска Grinning И ми се щеше да почерпя от препатили опит:D 

# 541
  • София
  • Мнения: 1 740
Desimira i Fiona са с три деца Simple Smile като Fiona малко рядко вече пише, тя има голямо момиче и двама близнаци. Desimira е точно като теб, с големи близнаци и сега Августинче Simple Smile Дано се включат с коментари. Иначе те помня още от бременната тема. Ако не се лъжа ти беше от първите родили.

# 542
  • София
  • Мнения: 461
Аз бях съвсем първатa- на 11 юни Grinning ще питам Деси как и идва с тази възрастова разлика Simple Smile

# 543
  • София
  • Мнения: 1 110
Аз бях съвсем първатa- на 11 юни Grinning ще питам Деси как и идва с тази възрастова разлика Simple Smile
Хаха, питай, питай! Идва ми малко вповече понякога. С повече от едно дете хаосът е пълен! При по-голяма разлика според мен е по-лесно, защото поне големите частично или напълно се оправят сами. С малка разлика идея нямам как се оправят!  newsm78

# 544
  • Мнения: 834
Ами как се оправят - със здрави нерви  hahaha Все си мисля дали не трябваше да изчакаме малко за второто  newsm78 Те сега и двамата са бебета... А като си помисля, че има с по 1 година само разлика... лошо ми сгава

# 545
  • София
  • Мнения: 1 740
Момичета най-после се случи. Вчера в 19:45 родих второто си слънчице Албена, 3440гр, 50см. Нормално раждане. Чакам скоро да си я нагушкам както трябва.

# 546
  • София
  • Мнения: 461
Да ви е много здрава и щастлива и да са много задружни с батко !

# 547
  • София
  • Мнения: 461
Деси,при вас 2 години ри е разликата? Аз много искам,ама диванетата са толкова неуправляеми понякога,че не знам колко да чакаме.. като станат на къмто 3.5 май ще стартираме проекта,пък то ясно, че ще отнеме година-две Grinning тъкмо като са 1ви клас ще съм си дома да пишем чертички Grinning да све здрави де .. че то това с плановете.. Grinning

# 548
  • Мнения: 834
Асти честито и тук  bouquet Бързо ли мина раждането? Щях да ти казвам, че втория път става мнооого бързо и като усетиш, че започва, да не се бавиш изобщо  Joy
А за разлика 2 години - мога да кажа за 2 деца, че е пълна лудница, а с 3 направо не знам... Големия е почти непрекъснато върху малкия, дърпа го, лигави го, облизва го  hahaha, храни го с меденки, солети, люшка го до излитане от шезлонга почти ... Представям си двама какво биха правили с едно бебе  newsm78 Но пък заниси и от децата де. На моя приятелка със същата разлика баткото се прави, че бебето не съществува. Подминава го, не говори за него, а ако майка им го пипне, реве да го маха в друга стая - страшна ревност.

# 549
  • София
  • Мнения: 1 740
В пъти по-бързо родих, този път ми тръгнаха водите. Аз от две седмици бях с три сантиметра и си знаех, че не трябва да се бавя. Контракции нямах много и включиха окситоцин и тогава играта загрубя Simple Smile 4/5 контракции преди упойката (след която родих след няма и минута, та не знам дали трябваше да я слагат) ми идеше да умра. Проклинах се, че не съм избрала планово секцио и въобще да не разбера какво е контракции. Хе хе. .Нещо ми се струва че можеше по-рано да ми спестят мъките, поне аз за това молех. Те като ме сгънаха за упойката и тя се изстреля, чак се изплашиха че ще я изпуснат. Та до напъни след нея не се стигна. И най-голямата разлика е как се чувствам сега. Имам само един шев. Ставам и сядам без проблем, нещо което с Боян беше мираж цяла седмица. Не ми е лошо да ми се вие свят. Абе добре съм и си чакам бебето. Даже ме зарадваха че ми махнаха абоката, което значи че не съм за лекарства. Малко бях на тръни че Боян събота вдигна еднократно Т и малко сополи имаше и аз от неделя ме стягаше гърло и малко запушен нос, та ме е страх, но май ще сме ок. Само бате дано е здрав, че ММ реши да си го води на ясла.

# 550
  • Мнения: 834
Браво Асти, супер. Изобщо не съжалявай за планово секцио, щеше тепърва да започваш да страдаш... Ще ти кажа едно упражнение, което рехабилитатор ми каза с първото раждане и бях забравила втория път, но като си го спомних и всички болки при сгаване изчезнаха. Както си легнала свиваш крака в коленете, стъпваш си на тях и вдигаш дупето нагоре. 5-6 пъти през час и ще си като нова Simple Smile
Да пишеш после реакцията на Боян като види бебето Simple Smile Вальо го гледаше с огромни очи, лека усмивка и малко неразбиране, тип: абе това ли ти беше в корема досега  Joy А аз като дойде Вальо и ревах яко Simple Smile

# 551
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 743
Ехее, рядко влизам и съм уцелила голяма новина! Честито, Асти, да ти е здрава девойката! А на теб здрави нерви и непукизъм пожелавам Simple Smile)

Аз почти се бях отказала за второ покрай тръшканиците Simple Smile) и други причини..Но вероятно ще се прежаля пак, с около 4-5 години разлика трябва да е ок.

# 552
  • Мнения: 298
Честито ! Да е жива и здрава, много раадост и много усмивки да ви носи.
И аз бавно бавно се навивам за второ, ама май и аз ще почакам да имат 4 5 години разлика.
Малкия се очовечава с всеки изминал ден.
Утре съм записала час при Угринова, хомеопат.
Малко съм на две дали да ходя. Аз съм за хомеопатия, ако става въпрос за подсилване на организма, докато детето е здраво, за леки хреми, без високи температури и драми. За леки болки в гърлото.

Но за тежки инфекции и състояния съм си за традиционното лечение. Но мъжът ми е много податлив на всякакви внушения, та ако утре тая жена вземе да бълва змии и гущери срещу традиционната медицина, доста ще ми усложни живота, щото после ще стават драми в нас за всяко водене на лекар и даване на лекарства и не дай си Боже антибиотик.
Дано да бъркам и да не е такава... Отделно нз колко болни ще има да чакат да не вземе да лепне нещо в чакалнята, абе нещо не съм мн уверена...

# 553
  • Мнения: 1 390
Асти, как сте Simple Smile

Ясмина, как мина при хомеопата?

При нас дребния пак е болен, надявам се да се размине леко. Засега е на симптоматично лечение - ериус, проспан и ангин хил плюс витамин ц, но ако започне да вдига много температура през уикенда имам написан антибиотик. Стискам всички палци да не стигнем до там.

# 554
  • Мнения: 298
Ами добре мисля мина. Жената беше много мила и разбрана, каза че понякога се налага антибиотик, но е хубаво да не се стига до там. Разпита ме подробно най-различни неща и ми изписа една схема с 4 препарата, които се вземат няколко месеца. Не знам ще видим какво ще се случва.

Общи условия

Активация на акаунт