Августинчето на ясла ходи с кеф, майка му оставя го с рев!

  • 63 070
  • 616
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 1 740
Чакам днес да ни изпишат и нямам търпение. Боян е с конюктивид и ми е много криво. Не съм го виждала от понеделник сутрин и сега ще трябва да ги избягвам и изолиран. Искам да си го гушна и целуна. Ще се побъркам. Беба се кърми, втори ден я караме без добавка, но ми виси на гърдите нон стоп. Не иска биба и не ще да спи в количката, а само до мен или на мен. Дано вкъщи влезем в релси, то и Боян в родилното не беше много разбран. Явно все пак яде макар и на час, час и половина Т.к. Вчера оака света. Не можех да сваря да сменям памперси, чак се притесних. Гърдите не са ми напрегнати, но явно има какво да дърпа. Хайде после от вкъщи.
Срещата на Боян с Албена няма да мине както исках с този конюктивид, но така е....

# 556
  • Мнения: 1 390
Браво за кърменето, стискам всички палци да се получи Simple Smile

За Боян много неприятно, надявам се да мине бързо. Леко и приятно прибиране вкъщи и успех следващите дни.
Аз още си чакам и ми е писнало вече да съм бременна, но засега си стоим две в едно. Термина ми е следващата неделя, така че малко остана.

# 557
  • Мнения: 834
Момичета, някой поръчва ли дрешки от Asda/George? Как са им размерите - точни, умалени, уголемени? Гледам има 2-3 год. и 3-4 и не знам какво да поръчам  newsm78

# 558
  • София
  • Мнения: 721
Леко уголемени са. Моите деца само с такива ги обличам- обичам я тази марка и за всеки сезон вземам  Heart Eyes
Има size guide и там може да се ориентираш- сега и взех клинчета и блузки 3-4 г. и и стават. (98-104 см).

# 559
  • Мнения: 834
Супер, много благодаря Simple Smile Значи направо 3-4 ще гледам  Sunglasses

# 560
  • Мнения: 438
Асти, честити! Живи и здрави да сте всички Simple Smile

# 561
  • София
  • Мнения: 1 740
Аз поръчвам от тях. Всичките ни дреха са техни. Боян сега си е на размера им 2-3. За на есен съм му купила неща 3-4. Ще са му големи повечето сега.

# 562
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 757
Честито, Асти! Да сте живи, здрави и щастливи!

# 563
  • Мнения: 27
Момичета, моля да разкажете как се навихте за второ дете, сина ми не ходи на градина, нямаме баби или роднини, а мъжа е почти постоянно на работа, понякога ми идва в повече и само с едно дете, но мъжа ми все по често намеква за втора, снощи даже му писах, че искам да му кажа нещо, а той веднага "да нямаш две черти". Не знам дали ако сега родя второ съвсем няма да полудея и да си съсипя семейството, в смисъл че от умора и нерви ще си го изкарвам на мъжа ми... де да знам и аз как да го обясня Grinning

# 564
  • София
  • Мнения: 1 740
Да ти кажа не знам още дали няма да си разсипя семейството Simple Smile като се прибрахме от родилното само на рев ме избиваше и увиках ММ за всички. Боян ни влудява, няма кой да помага. Ходи на ясла,но това е нож с две остриета. А и още не съм останала сама, ММ още седмица ще е с мен. Ноооо аз бях тази която настоя за второ и имах много причини....Първо държах да имам две деца и се притеснявах че ако отлагаме ще се откажа, защото тъкмо ще ми олекне от Боян и няма да искам пак да се почва от начало. В профисионален план беше по-добре също. Второ ММ си е доста по-голям от мен и исках и той да и
има сили да помага Simple Smile и също неуспешната първа бременност ме подтикна да не се бавим, че никога не се знае какво и как ще стане. Да не очаквах от първи опит да стане при положение че по 7/8 месеца опитвахме предишните два пъти, но можеше и друго да стане. Никой не може да предвиди всичко.

Да добавя, че точно защото е адски трудно, не е зле ти да го искаш найстина. Иначе сега ако забременееш поне детето би трябвало да е по- осъзнато. Боян сега май се оказа във възможно най-лошата възраст Simple Smile 

Последна редакция: нд, 19 мар 2017, 09:52 от Astined

# 565
  • Мнения: 3 796
Трудно решение е..
При нас разликата е 5г големият ми син макар,да не беше твърде очарован в началото от братчето си поне не се налагаше да пазя бебето от него никога не е му е посягал или тормозил.
Но пък работата покрай две деца е в пъти повече-готвиш различно за двама,разходите се увеличават,а да не говорим за болестите...Откакто малкия тръгна на ясла не сме спирали да боледуваме от септември.
Колко пари даваме за лекарства и как сме редовни в поликлиниката и спешните кабинети в почивните дни си е класика.
Отделно малкия кара някакъв бебешки пуберитет всяка вечер откача просто.Реве,въргаля се по земята,троши и развърля дома ни прилича на кочина колкото и да се мъча да поддържам някакъв ред.
Имаме постоянно баба у нас и пак се справяме много трудно.
Аз лично ако Иво ми беше първо дете последната ми мисъл ще е за второ..бих изчакала поне 3-4 години.

# 566
  • Мнения: 1 390
При нас стана случайно Simple Smile

Плановете бяха някъде сега да започнем евентуално опити за второ. Иначе аз се върнах на работа още след първата година майчинство и изобщо не съжалявам. Да, малкия ходи на ясли и го гледаха баби, но аз дефакто имам година и половина социален живот между двете майчински и се чувствам много добре.
Ще видим сега как ще се оправяме с две, при положение, че той също е в някакъв ужасен период, в който иска всичко веднага, тук и сега. Но се надявам да не полудеем тотално...

Ох, на мен днес ми е термина, толкова с теориите, че вторите бебета излизали по-рано. Много ме изнервя това очакване, но се опитвам да се наслаждавам на последните мигове "спокойствие" Simple Smile

# 567
  • София
  • Мнения: 550
Асти, честита ви втора рожба!  Много късмет и много хубав живот да има малката принцеса!
Danny, успех и леко раждане!
Аз какво да кажа с разлика между моите 1 г и 4 м. Живота ми се съкращава на половина, особено когато са болни, а те винаги са едновременно  Simple Smile Но за нищо на света не Съжалявам, при нас след дълго чаканото първо, второто ни изненада много бързо. Беше планувано да го има, но не в такъв ранен срок. Не мога да кажа, че всичко е цветя и рози. Бият се скубят не могат да си разделят никога играчките, но пък и много се обичат. Търсят се постоянно  Joy Общото взето веселбата е по 2. И аз се върнах на работа, не знам как уцеляват хората, нон стоп работа няма почивка. ..Каката ходи на ясла, но и тя е вечно болна. Рекорда и е една седмица в градината. Радвам се, че съществува още темата, не бях влизала скоро, но ми стана много мило като си спомних как споделхме всичко от самото начало, а сега леле пораснаха ни децата. ..

# 568
  • Мнения: 1 390
Да се похваля, вчера се роди нашата малка голяма госпожица - 3400 гр и 50 см. Дадоха ми я почти веднага, половината нощ я гледам. Прекрасна е! Забравила съм колко са мънички новородените. Иначе стандартното, ще се борим с кърменето, мен ме боли на твърде много места, но самото раждане беше доста по-леко от предишното. А и упойката този път свърши чудеса!

# 569
  • Мнения: 834
Даниии честита втора радост  bouquet Да е здрава, щастлива и безгрижна! На теб бързо възстановяване (пробвай онова упражнение, което на Асти писах наскоро с вдигането на дупето - прави чудеса Simple Smile )
Ейй как искам и аз да купувам роклички и да слагам фибички  hahaha
Не знам дали ви казах, но брат ми има едно момче и сега чакат второ бебе. Като казаха и цялата фамилия се размечта за момиче - е пак е момче. Майка ми дупе да й е яко с 4 момчета  Joy
А Вальо вчера ми го върнаха от яслата, че имало варицела  Shocked А миналата седмица е бил контактен. И сега чакам и само им гледам коремите и на двамата  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт