Бебешката количка - цяла наука за второ висше №35

  • 106 733
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 826
https://i.ytimg.com/vi/c_8gvhAKCJU/maxresdefault.jpg
Всеки да си прецени. Аз в такава поза не бих спала.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 734
Само че показаната снимка е точно със закопчан колан отдолу, за който казах, че ако се откопчее и чупката се маха.

# 17
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
Я кажете по кои чужбински сайтове да се дебне за намаления за колички? Mothercare, kiddecare, amazon? Други?

По коледа има ли хубави намаления?
Колички на оферти има и в Tesco, Boots, Argos и Asda Direct.

Последна редакция: пт, 30 сеп 2016, 18:11 от Pretti shy

# 18
  • Мнения: 352
Момичета, някой може ли даде мнение за Mutsy Evo 2 v 1.

# 19
  • Мнения: 351
Момичета, някой може ли даде мнение за Mutsy Evo 2 v 1.
Изглежда супер, много ми допада, на возия как ще е не знам.

# 20
  • Мнения: 91
Здравейте, момичета,

 Опитах се да прегледам отгоре отгоре предишната тема, но не успях да прочета всичко. До 1-2 седмици трябва да съм купила бебешката количка. С ММ искаме да е 3 в 1 задължително и бюджета ни е 1000-1200 лв. Аз много харесах тази http://www.visvitalisbg.com/bg/product/jane-kombinirana-kolichka … av-5379-s14/22073 , но някъде из мненията ви видях не много добри. Бихте ли ми препоръчали количка до този бюджет, която е 3 в 1 и ако може да ми дадете директен линк към нея от къде може да бъде закупена.

# 21
  • Мнения: 2 299
Здравейте, момичета,

 Опитах се да прегледам отгоре отгоре предишната тема, но не успях да прочета всичко. До 1-2 седмици трябва да съм купила бебешката количка. С ММ искаме да е 3 в 1 задължително и бюджета ни е 1000-1200 лв. Аз много харесах тази http://www.visvitalisbg.com/bg/product/jane-kombinirana-kolichka … av-5379-s14/22073 , но някъде из мненията ви видях не много добри. Бихте ли ми препоръчали количка до този бюджет, която е 3 в 1 и ако може да ми дадете директен линк към нея от къде може да бъде закупена.
Аз съм с такавя количка, но не Матрикс коша, а Нано 3 в 1.
Коша за новородено съм го ползвала не повече от 5 пъти, основно използвяахме кошницата, беше ни по - удобно, тъй като излизаме с колата почти винаги, където и да ходим и от там сваляме количката... До 9месец се събираше дъщеря ми в кошницата, сигурно можеше и още ама тъй, тъй купихме стол по - рано, когато го бяха пуснали на намаление, та сложихме него в колата. Това е удобен вариант при пътуване с кола до някъде и от там с количката или до някой магазин, няма нужда да будиш бебето да го прехвърляш в количката, просто закачаш кошницата за рамата.
Сенникът е голям, тъй като са добавили тази мрежичка.
Попринцип съм доволна от количката, ползвам я около 11месеца вече. При мен сенникът отзад се изтърка, тъй като основно стои в багажника и ММ, като не я заключи и се блъска насам, натам. Та не ми хареса, че сенникът е един и същ за коша за новородено и за 6+. Другото подобно е че има покривало за зимата само на коша за новородено, а за другия няма. Има към комплекта дъждобран, няма комарник...та за тези пари можеше да сложат малко допълнителни аксесоари.
Като я буташ за пръв път се усеща една лекота, изгшежда все едно е паянтова и всеки момент ще се разглоби, но всъщност това е от амортисьорите.
Разменихме си със снахата количките за малко да прожваме как е.
Тя като хвана моята за пръв път...точно това каза, че я усеща нестабилна и лека...после и хареса.
Аз като бутах нейната разбрах защо така мисло, нейната е триколка на Mothercare и се бута някак по трудно, по тежко, пък и това единично колело, като има неравност и се извърти на една страна и зацепваш на място.
Също моя приятелка си взе Jane Epic но модела 2014 с матрикс коша и от коша не остана доволна, бързо станал тесен на дъщеря ѝ, иначе с коша за 6+ още си я бута и ди я харесва.

# 22
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 791
Да возиш бебето си в столче за кола,а не във кош за новородено е безумно. #2gunfireМое мнение.

# 23
  • София
  • Мнения: 11 763
Да возиш бебето си в столче за кола,а не във кош за новородено е безумно. #2gunfireМое мнение.
v

Хъ? Столчетата за кола от 1ва група са от 9кг, моя син е в столче от 10 месечен. Мамата по горе е е написала че 9 месеца е била с кошницата за новородено

# 24
  • Мнения: 8 935
Да возиш бебето си в столче за кола,а не във кош за новородено е безумно. #2gunfireМое мнение.

Вие в колата в кош за новородено ли возите детето си?
Ако е така, това е безумно!

# 25
  • Мнения: 6 833
Май имаше предвид на количката да се вози в кошница, вместо в кош за новородено, не в колата  newsm78
Съгласна съм и аз, че продължително време често не е хубаво да е в кошницата, но изказването по този начин е прекалено и безумно Stop
Нека спазваме добрия тон, все пак сме тук да си помагаме  Peace

# 26
  • Мнения: 8 935
Малките бебета спят много и точно затова е удобно бебето като заспи в кошницата, да го преместиш заедно с кошницата върху шасито на колата, за да не го будиш и да не го местиш в коша за новородено, който пък само по себе си заема много място.
Тонът ми е добър, но неудобен. В България на никого не му е удобно със стол за кола, с колан и т.н. Пък ако някой ти каже да си сложиш детето в кошница или да му сложиш колан в колата, ставаш много, много неудобен.

# 27
  • София
  • Мнения: 11 763
Аз пък хич не съм съгласна че е неудобно. Нито един ортопед не е казал да не стои в кошница за кола. Моето дете е стояло по доста в кошница, даже на почивки не сме взимали коша за новородено или 6+.

# 28
  • Мнения: 6 833
Съгласна съм, че е удобно, ние също много го ползвахме върху рамата на количката.
Доколкото знам, препоръките са да не използва дълго време при ежедневна употреба, т.е. това да се ползва постоянно за разходки, без кош за новородено, а не инцидентно.

За мен, ако се цели да се избегне коша за новородено, смятам, че е по-добре да се използва седалката 6+, ако има легнало положение + портбебе примерно.

И все пак не смятам, че стрелящ емотикон е приемлив тон на общуване  Peace

# 29
  • Мнения: 2 299
Да возиш бебето си в столче за кола,а не във кош за новородено е безумно. #2gunfireМое мнение.
Опа, опа по - спокойно, моля!
Моето бебе е зимно и не сме прекарвали по цял ден навън, пък и като се събуди, докато сме навън я вадя от кошницата, сменям памперс примерно, гушкам я...не съм казала, че прекарва цял ден в кошницата. Около 5 месец сменихме с коша 6+, които ми беше по удобен, тъй като се свива с рамата. Ако на бебето не му е удобно, няма да заспи или ще плаче, а тя си спеше, будеше се да яде и пак заспиваше...
Ела да видиш сега това безумие, на 10месеца вече ходи, дори бяга...явно не съм я повредила, като не съм ползвала кош за новородено...

Общи условия

Активация на акаунт