Изцедете полезното до капка с бавната сокоизстисквачка Philips

  • 34 661
  • 368
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 9 460
Спанак и джинджифил Confused

# 331
  • Мнения: 9 460
Спанак и джинджифил Confused

# 332
  • Мнения: 3
Прикривам моркова  с ябълки

# 333
  • Мнения: 12 473
а става ли за доматен сок, пробвали ли сте
Става, той е мек плод- никакъв проблем..)

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 6 650
Аз го беля с картофобелачката, че иначе си чупя ноктите.  Crossing Arms Имах една белачка и за цитруси, ама не схванах как се борави с нея... newsm78
Ако е от този тип - става много лесно... Embarassed Embarassed Embarassedвъпреки че и аз и се чудех доста време hahahaПосле ми показаха и сега дребния сам си бели цитрусите като иска сок/смути Whistling

# 335
  • Мнения: 874
Фреш от грейпфрут Simple Smile

# 336
  • Мнения: 13 014
Магданоз и спанак. Така полезни, а недолюбвани от малката ми дъщеря:)

# 337
  • Мнения: 1 745
Моркови в сок от ябълки или портокали.  Grinning

# 338
  • Мнения: 12 473
Сега направих и бананов шейк.
Лесно, вкусно, здравословно..)
Само трябва веднага да се измие уреда, защото иначе бананът засъхва и по-трудно се мие..)

# 339
  • 1st floor
  • Мнения: 9 128
Аз го беля с картофобелачката, че иначе си чупя ноктите.  Crossing Arms Имах една белачка и за цитруси, ама не схванах как се борави с нея... newsm78
Ако е от този тип - става много лесно... Embarassed Embarassed Embarassedвъпреки че и аз и се чудех доста време hahahaПосле ми показаха и сега дребния сам си бели цитрусите като иска сок/смути Whistling
Точно такава.  Peace Трябва да потърся накъде в нета как става...нагледно, с видео! Mr. Green

# 340
  • Мнения: 76
Прикривам спанак с ябълка и морков.

# 341
  • у нас
  • Мнения: 5 731
Прикривам киви с портокал.

# 342
  • Мнения: 13 014
Тук прочетох идея за "маскиране" на цвекло, чудесна е! И двете ми дъщери са с анемия и всякак съм се мъчила да пробутам цвекло- мишън инпосибъл, дет се вика:)) Сега ще пробвам по вашия метод:)

# 343
  • Мнения: 12 473
Жаки, с каква анемия са?
Защото на мен цвеклото рязко ми сваля кръвното и мога да припадна направо.

# 344
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
И на мен също. А веднъж ММ беше добавил и някакви репи - направо ме осмърти  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт