Изцедете полезното до капка с бавната сокоизстисквачка Philips

  • 34 638
  • 368
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 149
Пресните сокове са хубаво нещо, в къщи соковете са главно ябълка, морков и портокал но през есенният сезон се опитваме до добавим и нещо за имунната система. Единият вариант е джинджифил, но поради лютивият си вкус веднага се забелязва. Обикновено се убива с мед, но това вече не е фреш.  И ето предложението
Мента, портокал, ананас и джинджифил.
Ментата убива аромата, а ананаса вкусът.

# 361
  • София
  • Мнения: 3 711
Цвекло, спанак и моркови. Всичко е сок от ябълка Laughing

# 362
  • Мнения: 3 546
Аз мога да кажа, че джинджифилът не се усеща когато има добавени мед и лимон. Поне аз не го усещам.

# 363
  • Мнения: 385
Откакто разбрах, че куркумата е мощен имуностимулант, се опитвам да я вкарам в менюто н амалката ми щерка. Тя обаче твърдо отказа "златния" мед който й забърках. В портокалов сок, обаче се случи доста успешно. Simple Smile

# 364
  • Мнения: 2 071
Краставица

# 365
  • София
  • Мнения: 162
Прикривам цвеклото с морков и лайм или портокал. Въобще добавям морков и цитрус към всичко нелюбимо. С цвета е по-трудно, затова сипвам в непрозрачна пластмасова чаша с капак и сламка!

# 366
  • Мнения: 101
Джинджифил

# 367
  • Варна
  • Мнения: 4 936
За щастие имам дете, коетж с кеф яде всичко, а спанака му е сред любимите. Така обаче не е само с цвеклото, което отдавам на никаквия му вкус чисто. За това,че е много полезно го слагам в комбинация с всичко, което правя на момента. Смути с традиционните ябълка, банан, цвекло, малко мед и семена става разкошно.

# 368
  • Мнения: 1 181
Ето и кои са следващите трима късметлии, които ще получат Freshbox изненада от Philips:

Морски бриз
viky_v
milasara


Честито!

Очакваме печелившите да се свържат с нас на e-mail: igra@bg-mamma.com като напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за контакт).

Общи условия

Активация на акаунт