Мами в Италия 5

  • 20 354
  • 267
  •   1
Отговори
# 240
  • Italia
  • Мнения: 4 492
...
За билетите на България еър - има отстъпка, при положение че пътуват семейство /съпруг и съпруга/, и ако са пенсионери, независимо от годините. Майка ми и баща ми вече н-ти път идват с купени от Бг билети с отстъпки по горните параграфи. Та който е заинтересуван, да пита в централния офис на България-еър.

Еврика  Peace Ето откъде съм го 4увала това за намалението,от Деси.  Simple Smile
Щом наШите Ганьовци от БългарияЕър го правят Що и при АлИталия да не е така  newsm78
И аз мислех да предложа на пиколина да удари малко зум на картата,4е сме сгъ4кани като сардини в тая Ломбардия  Twisted Evil
Охоооо надуШвам купон: ве4е сме 3 в зоната. Джорджа и Феиам да му мислят( а и другите по_дале4ни съседки ) Ще трябва да се организира запивка и похапка  Wine Glass  smokeuu eat  Party Time

# 241
  • Мнения: 1 049
леле докат се върна от работа и сте изписали  цяла страница  newsm78
И мен някой ако ме види,4е съм все онлайн Ще каже " Тая па колко работи и дете,за което да се грижи няма ли си",ноооо на мен не ми пукааааа  smile3534 Всеки да си мисли каквото си Ще  Crossing Arms
Това важи и за мен особенно днес  hahaha Joy

Гери  честито много любов и щастие   bouquet



Странотен разказ продължавай така много е интересно Hug  bouquet

# 242
  • Мнения: 2 379
турни ме там между mcdirock i giorgia... там ми е района Mr. Green по на север ли по на запад ли? newsm78 така и така много място гледам няма...май скоро Ще трябжа да увели4иШ размерите на ломбардия Twisted Evil

Турнах те Grinning Даже и име съм ти измислила Laughing

Макдирок, много добре знаеш, че на теб спациално от зимата ти се каня!
Само да дойде тоя пуст юли, пристигам ииииии  friendship  cheers newsm19
На мен не ми е проблем да дойда някой уикенд до Милано, Комо или там, където е удобно на повечето ломбардийки Simple Smile

# 243
  • Мнения: 6 167
Леле то Ломбардия не се вижда от толкоз народ!
блазе ви. кви уикенди можете да си организирате....

# 244
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

И аз мислех да предложа на пиколина да удари малко зум на картата,4е сме сгъ4кани като сардини в тая Ломбардия  Twisted Evil
Охоооо надуШвам купон: ве4е сме 3 в зоната. Джорджа и Феиам да му мислят( а и другите по_дале4ни съседки ) Ще трябва да се организира запивка и похапка  Wine Glass  smokeuu eat  Party Time

айде само запивка... Confused току Що имах неблагоразумието да се претегля  Cry

# 245
  • Italia
  • Мнения: 4 492
турни ме там между mcdirock i giorgia... там ми е района Mr. Green по на север ли по на запад ли? newsm78 така и така много място гледам няма...май скоро Ще трябжа да увели4иШ размерите на ломбардия Twisted Evil

Турнах те Grinning Даже и име съм ти измислила Laughing

Макдирок, много добре знаеш, че на теб спациално от зимата ти се каня!
Само да дойде тоя пуст юли, пристигам ииииии  friendship  cheers newsm19
На мен не ми е проблем да дойда някой уикенд до Милано, Комо или там, където е удобно на повечето ломбардийки Simple Smile

Пиколинке,кака ти ДиРо4ка до 11август си тука тъй,4е мисли му ( за другите не знам,те Ще си кажат )  Twisted Evil Ша го измислим. Аз оня ден като отивахме до Белиндзона и си викам " Ей ся ако беШе тука детето да му свирнем да се скиваме ей така бай дъ уей"  Wink

# 246
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Турнах те Grinning Даже и име съм ти измислила Laughing


 Shocked уфф..притесних се, та отидох да погледна...викам, знам ли, някой с проро4ески заложби, или някой ме е разкрил Mr. Green, ето права бях да не се регистрирам Twisted Evil
аз предлагам вместо тайна да ми туриШ "параноя" или "заядливка" Thinking

# 247
  • Italia
  • Мнения: 4 492

И аз мислех да предложа на пиколина да удари малко зум на картата,4е сме сгъ4кани като сардини в тая Ломбардия  Twisted Evil
Охоооо надуШвам купон: ве4е сме 3 в зоната. Джорджа и Феиам да му мислят( а и другите по_дале4ни съседки ) Ще трябва да се организира запивка и похапка  Wine Glass  smokeuu eat  Party Time

айде само запивка... Confused току Що имах неблагоразумието да се претегля  Cry

Айййййй,моля да не се споменават думи като "кантар", "килограми","форма" и други такива Щот съм силно алерги4на  Sick Моя кантар скоро Ще замине към мазето Щото сме в много лоШи отноШения напоследък  Twisted Evil

# 248
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Драги зрители,долуподписаната пали моторетката newsm01 и отива да си прибере отро4ето  ladyuu  Wink
Лек и приятен дълъг уикенд на вси4ки  Hug

# 249
  • Мнения: 2 379
Пиколинке,кака ти ДиРо4ка до 11август си тука тъй,4е мисли му
Би трябвало поне за 1 месец да се "засечем". А иначе до 1 октомври ще съм там, така че остава и септември Wink
Айде приятна вечер. Целувки на Джулия Heart Eyes

аз предлагам вместо тайна да ми туриШ "параноя" или "заядливка" Thinking
Готово! Вече си и с име, и с фамилия Mr. Green

# 250
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
[
аз предлагам вместо тайна да ми туриШ "параноя" или "заядливка" Thinking
Готово! Вече си и с име, и с фамилия Mr. Green

баси и гаднярката... и като си помисля 4е ми беШе и симпати4на Twisted Evil Twisted Evil

# 251
  • Мнения: 6 167
Фиам, разкажи нещо за себе си.
разбрах, че си от 89та в Италия. бая време..

# 252
  • Мнения: 1 049

И аз мислех да предложа на пиколина да удари малко зум на картата,4е сме сгъ4кани като сардини в тая Ломбардия  Twisted Evil
Охоооо надуШвам купон: ве4е сме 3 в зоната. Джорджа и Феиам да му мислят( а и другите по_дале4ни съседки ) Ще трябва да се организира запивка и похапка  Wine Glass  smokeuu eat  Party Time

Блазе ви пък мойта дружка piccola се прибра в България и аз сега едно кафе няма с кой да изпия  Cry
Моят съпруг токущо ми заяви, че ще стои в Алжир още 20 дни ужас  Cry
Много ми е мъчно  Cry
Лека и спокойна вечер   bouquet

# 253
  • Мнения: 6 167
анче, май ще отваряме 6та част.
аз утре и вдругиден няма да съм тук, ти отвори  bouquet
освен това мисля, че имаме време за още по една.. плодова салата следващата седмица. Joy

# 254
  • Мнения: 2 379
анче, май ще отваряме 6та част.
аз утре и вдругиден няма да съм тук, ти отвори  bouquet
освен това мисля, че имаме време за още по една.. плодова салата следващата седмица. Joy

Ok, ще отворя, но когато наближим 15-ката Simple Smile
Обещала си ми да ме запознаваш с Дамиано Grinning Знам, че идва на 5-ти Mr. Green (помня, помня)
Колко време ще останете тук заедно? Ако има време, може да се видим тримата.
Ама да знаеш, че моя съм го водила в Сладоледената къща и не остана доволен Confused Тия дни, като му казах, че с вас ще се срещаме в Сладоледената къща и той ми вика: ''Ъ? И защо там, като вие в България нямате хубави сладоледи?!"
Их значиииии, все италианската манджа най-хубава Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт