Операция на щитовидната жлеза -12

  • 87 198
  • 833
  •   1
Отговори
# 825
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Глухарче, на прав път си Wink

Скоро познат имаше проблем с тяхната патология,явно не са им добри патолозите там.Тогава се сетих за теб и твоите перипетии  Hug

# 826
  • Мнения: 234
Глухарче, на прав път си Wink

Скоро познат имаше проблем с тяхната патология,явно не са им добри патолозите там.Тогава се сетих за теб и твоите перипетии  Hug
Напротив, Глухарче, моята цитология беше гледана лично от Красналиев, който е доайен там, а от една година там работи и д-р Петкова, която гледаше хистологиите на цяла Добричка област и смея да твърдя е много добра! Говоря за друго- изкривени, пресилени резултати с цел даване дати за операции, писане на докторати и защитаване на титли на наш гръб! Грозно е само като го пиша, но е факт! От 8 извадени лимфни възела ме е намерена нито една метастаза, нито една!!! А бяха описани при цитологичния резултат....... Друг е въпроса, че това е Университетска болница и винаги има шанс някой студент да се е пробвал точно с твоите резултати Wink Това в кръга на шегата разбира се Wink

# 827
  • Мнения: 234
Да знам, само всичко да е наред. Колкото е необходимо ще се плаща. То вече и добър ден да ти кажат става дума за пари. В такива времена живеем.

# 828
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Глухарче, на прав път си Wink

Скоро познат имаше проблем с тяхната патология,явно не са им добри патолозите там.Тогава се сетих за теб и твоите перипетии  Hug
Напротив, Глухарче, моята цитология беше гледана лично от Красналиев, който е доайен там, а от една година там работи и д-р Петкова, която гледаше хистологиите на цяла Добричка област и смея да твърдя е много добра! Говоря за друго- изкривени, пресилени резултати с цел даване дати за операции, писане на докторати и защитаване на титли на наш гръб! Грозно е само като го пиша, но е факт! От 8 извадени лимфни възела ме е намерена нито една метастаза, нито една!!! А бяха описани при цитологичния резултат....... Друг е въпроса, че това е Университетска болница и винаги има шанс някой студент да се е пробвал точно с твоите резултати Wink Това в кръга на шегата разбира се Wink

Еми не съм сигурна, на него му написаха или това или това, да не споменавам какво е че достатъчно сме чувствителни.Несериозно ми прозвуча, а го прочетох лично с очите си.

# 829
  • Мнения: 894
Здравейте, може ли координати на доц.Сечанов, да си запиша час? Колко струва прегледа? Благодаря Hug
Напиши доц.Сечанов в гугъл и излиза визитката му в Здравен справочник, телефонът е актуален. (Пиша от телефон и ми е трудно да ти го напиша направо)

# 830
  • Мнения: 234
0888954045 аз се записах на този телефон

# 831
  • София
  • Мнения: 1 040
Благодаря Hug

# 832
  • Мнения: 11 753
Да знам, само всичко да е наред. Колкото е необходимо ще се плаща. То вече и добър ден да ти кажат става дума за пари. В такива времена живеем.
Атина, не съм на твое място и не мога да знам какво ти е. Дори не съм оперирана. Пиша в темата рядко, но го правя от години, откакто бях насочена за операция. По него време посетих проф. Пандев. Да, за операция бях, но не нещо спешно (за него момент).
Тук от момичетата научих страшно много неща и действат успокояващо.
Ако трябва питай, ако трябва чети назад... ако ще и 200 пъти да питаш едно и също, всички те разбират, в какво положение си сега, тревогите ти и лутането между доктори.
Така и така си запазила час при доцент Сечанов. Запази си час и за проф. Пандев. Не е толкова далечна дата.
Виж какво ще каже доцент Сечанов, разпитай го за прогнозите, за интервала време до налагане на операция и прецени, ще имаш ли време да посетиш и проф. Пандев.
Разбирам, че страхът ти в момента те кара да избързваш с решенията. Не че единия или другия доктор е по-лош, нямам това предвид. Просто ако я възможно по някакъв начин, информирай се от преминали през това и чети повече назад в темите и избирай. Няма да е лошо да имаш повече от един консулт с хирург и да имаш избор, а не да се спреш веднага на един. Има и други добри хирурзи, които изключително рядко са споделяни в темите, но не пречи да искаш още мнения. Да, вярно, пари си е, но сега се дават.

Кураж, сили и ще следя как вървят при теб нещата.
За диабета не се тревожи, ще овладее добър ендокринолог нещата. Не е рядкост хора с оперирани жлези или с автоимунни заболявания да имат проблем с кръвна захар и инсулин. Вярно, при теб се касае за диабет тип 1, но мисля че читав доктор няма причина да не се справи и с това.

# 833
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Хайде момичета в новата тема  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=982513.new#new

Общи условия

Активация на акаунт