Операция на щитовидната жлеза -12

  • 87 451
  • 833
  •   1
Отговори
# 765
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Здравейте нова съм във форума и трудно се справям. Моля да ме извините ако греша нещо. Моля за съвет за добър хирург. Предстои ми операция на ЩЖ. Открити атипични клетки със съмнение за папиларен карцином.




Здравей,
в момента като най-добри хирурзи се спрягат д-р Сечанов и д-р Пандев,но и при двамата в момента протичат някакви промени.Върни се няколко страници назад в темата и прочети.
И не се шашкай тук сме и ще помагаме с каквото можем  Hug

# 766
  • Мнения: 234
С удоволствие бих дала линк, но не мога да се справя май Sad Предаването е "Преди обед" в рубриката Часът на здравето днес 13.06 от 11ч.Ако някой друг успее по-бързо от мен ще е добре  Embarassed
Не съм в БГ и нета е ужасен #2gunfire #2gunfire

# 767
  • Мнения: 54
Преди малко се опитах да кача линка, но нещо не се получи: http://dox.bg/files/dw?a=caffbc6557

# 768
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Благодаря inatbg  Simple Smile
Ще тегля довечера,че тук колони нямам,а ми се искаше сега да го гледам.Някой да ми го нахвърли на две на три Praynig

# 769
  • Мнения: 234
Благодаря за подкрепата много съм объркана. Не мога да се свържа с доц. Пандев. Звънях на телефоните в нета но могат да ме запишат за много късни дати. По точно за юли. Страхувам се да не стане късно

# 770
  • Мнения: 520
Ето линк към предаването с гост проф. Румен Пандев:
http://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/kak-da-se-spravi … dnata-zhleza.html

Момичета, време е за нова тема.

# 771
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Благодаря за подкрепата много съм объркана. Не мога да се свържа с доц. Пандев. Звънях на телефоните в нета но могат да ме запишат за много късни дати. По точно за юли. Страхувам се да не стане късно

Не е късно юли месец ако е папиларен карцином. Той се развива бавно.Правена ли ти е биопсия?

# 772
  • Мнения: 234
Да в Стара Загора и това е резултата. А нямах никакви оплаквания. Незнам от къде се появи това.

# 773
  • Мнения: 234
Да в Стара Загора. И това е резултата а хормоните са в норма но завишени са антителата.

# 774
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да в Стара Загора и това е резултата. А нямах никакви оплаквания. Незнам от къде се появи това.

И аз нямах никакви симптоми.Дори сега след операцията се чувствам по-зле от преди.Нищо не е подсещало,че си го нося.Но и да се тюхкам и да се мая файда няма.Колкото по-бързо го приемеш,толкова по-добре.Върни се назад в темите сме обсъждали много.

# 775
  • Мнения: 234
Ок благодаря много. Ще чета в темите но още ми е трудно да разбера какво става.

# 776
  • Мнения: 234
Има ли някой в групата с придружаващо заболяване диабет тип 1 на инсулин. Че това предполагам ще затрудни нещата. Имам го от 10 години и ме е страх да не се усложнят нещата.

# 777
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ок благодаря много. Ще чета в темите но още ми е трудно да разбера какво става.

Малък съвет, не чети информация от интернет.Аз съм оперирана от 3 години и съм изкопала почти всичката информация, която чичо гугъл ми е предложил.От всичко, което избълва, само един единствен път попаднах на истинска медицинска информация, всичко друго е боза. Та ако не искаш после да лекуваш депресия и хипохондрия спести си го.
Тук в темите можеш да намериш мнения на реални хора минали през това и факта , че все още пишем тук трябва да те успокоява  Laughing

# 778
  • Мнения: 234
Четох в нета и се обърках повече незнам от къде да започна но от Стара Загора ми казаха да се оперирам в най-скоро време, затова и бързам да намеря доктор, но много отлагат във времето.

# 779
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Четох в нета и се обърках повече незнам от къде да започна но от Стара Загора ми казаха да се оперирам в най-скоро време, затова и бързам да намеря доктор, но много отлагат във времето.

По принцип аз така направих.Уплаших се, паникоьосах се и се оперирах на бързо. Засегнаха ми гласни връзки, имам и засегнат нерв. И определено не е приятно. Ако някой ме беше предупредил сигурно щях да изчакам малко  Peace

Общи условия

Активация на акаунт