Къде в Пловдив? - 67 тема

  • 78 306
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Берлин
  • Мнения: 4 598
Относно Лего - в Хиполенд в момента тече промоция -33% на избрани модели Лего. Смятам, че е добра опция.

Ще се възползвам. Благодаря на всички за съветите  Hug

# 691
  • Мнения: 2 003
18 ноември ( петък) - 18 ч. ДНА- представление на Марио Simple Smile Билети -5 лв. Simple Smile

Днес се обадих в ДНА-то да попитам продават ли още билети,но ми вдигна някакъв човечец,
който въобще не ме разбра за какво говоря..,но ми каза че има билети за концерт от 19.30 часа  Laughing
Мисля след работа да отида до там, някой знае ли с какво работно време са?

# 692
  • Мнения: 5 607
Билетите се продават на касата пред Общината.
https://grabo.bg/detsko-shou-048f4
тук са свършили

# 693
  • Мнения: 2 003
Трапезица, благодаря ти много  Peace

# 694
  • Мнения: 2 193
УНГ за трета сливица на дете?

# 695
  • Мнения: X
Д-р Елмония Арнаудова

# 696
  • Мнения: 2 193
Д-р Елмония Арнаудова
Благодаря! Някой друг?

# 697
  • Мнения: 5 607
УНГ за трета сливица на дете?
Д-р Милинич,работи с НЗОК и в частния си кабинет до 2-ра поликлиника.Тел-от гугъл:)

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Моля да ме упътите къде да занеса за ремонт лампа от тези високите около 2 метра, които стоят самостоятелно на земята.Пробвах в ел.сервиза на бул.Хр.Ботев до Макдоналдс и в сервизчето до детска градина "Малкият принц", но казаха,че не ремонтират лампи.  Naughty Аз пък си я харесвам и ми е удобна,а крушката гръмна както си светеше, от тогава не работи. Thinking

# 699
# 700
  • Мнения: 1 523
Здравейте търся детски екип на Севтекс за момиче, някъде да сте виждали? newsm78

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И аз препоръчвам д-р Петров, както за диагностика, така и за самата операция, ако се наложи!

# 702
  • Мнения: 2 003
Търся кенгуру за кукла http://www.bebelandia.bg/product/5090/zapf-group-kenguru-za-kukl … a-nalichnost.html
,но онлайн не мога да го намеря никъде..ако някой има каквато и да е информация по темата,ще съм му много благодарна да сподели.

Последна редакция: пт, 11 ное 2016, 13:14 от vox

# 703
  • Мнения: 6 206
Вносител на Бейби Борн са Комсед
Откриха в Мол Марково Тепе магазин, но разнообразието не е като в софийските им магазини
Най-голяма вероятност да го има това кенгуру е в Мол Парадайз или в хепермаркета им зад Мол България.
Можеш да го намериш по код в сайта им и да се обадиш да провериш има ли го и да организираш да ти го изпратят по куриер.

С това мога да съм ти полезна, но можеш все пак да провериш в новия Комсед преди другото.



# 704
  • Мнения: 2 582
В новия мол има ли офис на някоя банка?

От къде мога да купя поредицата книжки за Франклин?

Общи условия

Активация на акаунт