Къде в Пловдив? - 67 тема

  • 78 436
  • 744
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 3 748
Дами, чета в една от темите коментари за бутик "Джофра" и се сетих да ви попитам, къде е това чудо в Пловдив? Любопитно ми е дали съм влизала, без да си спомням гръмкия му лейбъл  Joy.
Май беше до драматичния театър  Thinking

Точно там е. Сега видях в Google Earth. Много благодаря за насоката къде да търся  bouquet.
Стана ми ясно защо не съм се отбивала в това представителство на "От Котюр"  hahaha.

# 481
  • Мнения: 765
Извинявам се за въпроса, но къде мога да поръчам да ми направят хартиена торта?Благодаря

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 6 679
вижте в OLX и bazar-а - има много предложения Peace

# 483
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Здравейте! Къде в Пловдив има магазини за уреди с транспортни дефекти? Искам да си купя ютия. От Кършияка съм. Благодаря.
Провери на ул. Войнишка слава, пресечка на В. Априлов срещу аптека Мальовица.

# 484
  • Мнения: 283
Извинявам се за въпроса, но къде мога да поръчам да ми направят хартиена торта?Благодаря
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006130846698&fref=ts

# 485
  • тук-там
  • Мнения: 4 276
Здравейте! Къде в Пловдив има магазини за уреди с транспортни дефекти? Искам да си купя ютия. От Кършияка съм. Благодаря.
Провери на ул. Войнишка слава, пресечка на В. Априлов срещу аптека Мальовица.

Има едни магазини Фраш - водят ги втора употреба, но предимно дрехите са такива. Купувала съм от там прахосмукачка, микровеле, кани за вода,тостери  и...ютия! Нови, за смешни цени. Е, има и употребявани , които според мен са някакви демонстрационни уреди, защото повечето си вървят с опаковка и упътване - трябва да ги преслушаш.  Обаче са с английски щепсели, трябва си преходник.  Peace
Последната ютия е Филипс, стиймглайд или...нещо такова, с някакво намаление излезе 30 лв. Имаше една лееека драскотина на плочата.

# 486
  • Мнения: 4 742
Здравейте, някой дали може да ми помогне с телефон за връзка с магазин Стела, този на малката главна/извинявам се, ако това не е точния израз/. Имате ли представа дали биха приели връщане на закупена стока?

Последна редакция: вт, 01 ное 2016, 21:05 от stasha_s

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 2 472
Стела не се ли намира с/у Теранова? На малката главна не се сещам за магазин с подобно име.

# 488
  • Мнения: 659
Здравейте, някой дали може да ми помогне с телефон за връзка с магазин Стела, този на малката главна/извинявам се, ако това не е точния израз/. Имате ли представа дали биха приели връщане на закупена стока?
https://stela-ruse.bg/bg/stores. Пробвай на дадените в сайта,може да могат да ти дадат информация.

# 489
  • Мнения: 4 742
Благодаря за отговорите. Не е магазин за детски дрехи. Да не би да бъркам името. Продават дрехи на Negative, Pause Jeans, стоката им е в кофи, няколко магазина преди Паоло Ботичели. Мисля, че се пада почти срещу Фабиани.

Последна редакция: ср, 02 ное 2016, 06:56 от stasha_s

# 490
  • Мнения: 838
Здравейте, някой дали може да ми помогне с телефон за връзка с магазин Стела, този на малката главна/извинявам се, ако това не е точния израз/. Имате ли представа дали биха приели връщане на закупена стока?
Независимо от политиката на магазина, има срок в който можеш да го направиш. Ако си го изпуснала, тогава е до договорка.

# 491
  • Мнения: 4 742
А какъв е срокът по принцип? Знам за 14 дни, но при пазаруване онлайн.

Последна редакция: вт, 01 ное 2016, 22:11 от stasha_s

# 492
  • Мнения: 6 207
Да го върнеш на какво основание?
При липса на дефект, възможностите за връщане са въпрос на желание на търговеца:
https://www.kzp.bg/novini/vrashtaneto-na-stoka-bez-defekt-e-vapr … ka-ot-razstoyanie

Това че големите марки, които имат оборотни пазарски чанти с размер на чувал и насръчават средната класа потребител с "купувай, взимай, можеш да върнеш до 14 дни и никой няма да те пита защо", го правят, защото знаят че няма да го върнат, не им се занимава и дори и да го върнат ще е някакъв минимален процент и го преживяват на фона на общото...
Отделно връщаш веднъж, оказва се, че моделът им е дефектен /примерно златни джинси на Бершка/, които губят цвят и форма при първото изпиране. Сменят веднъж, сменят втори път и обясняват как не можеш да переш... /при това в Брюксел, не тук/, сигурно... Да си си взел парите първия път, после откачане няма.

Но това въобще не е законово гарантирано, просто добра воля на продавача.

# 493
  • Мнения: 4 742
На основание, че не съм видяла добре какво купувам. Моя си грешка. Ще се наложи да се разходя до Пловдив пак и  да разчитам на добрата им воля. Благодаря Ви. Все пак, ако някой може да помогне с телефон за връзка.

Последна редакция: вт, 01 ное 2016, 22:32 от stasha_s

# 494
  • Мнения: 6 207
Да, най-вероятно хората ще ти го сменят на добра воля, все пак всички вече се научиха че най-ценното притежание на един бизнес е търговската й марка /даже се люшкат от едната крайност в другата - абсурдни грандомански логота със запазени знаци за кебапчийница без правила и идентичност/....

За съжаление освен да ти филоствам, не мога да помогна с друго, този магазин не го знам.

Общи условия

Активация на акаунт