Малко ли? Ако имаш предвид истинското й име - Калина Иванова.
Да се оправя.Много ми е гадна ,по-противна и от Коко ми стана.Не благодарна е ,иначе много честна го играе,забрави как щеше да отваря бутик и секефеше на подаръците на Сашо ,Митко беше прост селянин и не знам си какви .Няма ли да я махат тая ,че разваля идилията в сериала. 

Каква сметка държи на Даню.Не че той цвете за мирисане,ама уж нямат връзка ,Данчо я предупреди и тя пак хукна с мазния Денис.Връща се все едно нищо не е станало и всички са й длъжни.Все едно голямата работа.Пръдла.

Вместо да му връща всеки месец можеше да изтегли заем, все пак 15 хиляди не са малко, но и много не са , когато си на зор ще намериш начин, няма да вземеш от бившия ти. Тя обаче си държи роклята на държанка, кифла някаква и това е . 
