МултиСпорт карта?

  • 260 943
  • 959
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 888
Вече искат ЛК навсякъде. Явно са се усетили, че много хора си преотстъпват картите.

Искат верно е. На едното място ми казаха, че ги проверили и са им направили проблем, че не искат л.к.
И без лична карта винаги могат да хванат по списъците и почерка, че дадена карта се ползва от повече от един.

Просто им издиша схемата, която няма да просъществува още дълго и се чудят от къде да намалят разходите, след като не им се увеличава прихода и броя картодържатели.
Разбирам за фирми, където служителите плащали по 12 лв. месечно за карта и още толкова работодателя.
Просто скараните със спорта няма да си вземат карта и за 1 лв, ако ще да е на месец, а който си спортува го прави и без картите им.

# 181
  • София
  • Мнения: 1 489
Просто аз без карта ходя 3 пъти по-малко, така че фитнесите имат полза от тези карти, но за мултиспорт не знам. Не знам и какво издиша, вече и в нашата работа ги предлагат. Досега взимах от друго място.

# 182
  • София
  • Мнения: 6 010
В доста фирми работодателят плаща карти за всички, а се ползват от 15-20 % от служителите.

# 183
  • Мнения: 4
И ние 4 човека се опитваме да си намерим. Като гледам тук може да се съберем над десетина, но трябва ЮЛ, през което да се иска оферта и да се сключи договор.

Здравейте,
Моля и аз де се присъединя към търсещите карта. Shoe

Дали има положително развитие с предишните заявки на търсещите карти - да има намерили ? -
явно интереса е голям и доста се събираме - направо да си регистрираме 1 ЮЛ Simple Smile

# 184
  • Мнения: 38
Здравейте,
И аз се присъединявам към търсещите, защото фирмата в която работя е доста малка и едва ли някога ще ни предложат подобна привилегия.

# 185
  • София
  • Мнения: 1 489
Здравейте,
И аз се присъединявам към търсещите, защото фирмата в която работя е доста малка и едва ли някога ще ни предложат подобна привилегия.
Не очаквайте от Мултиспорт да ви предложат. Обадете им се вие. Условието е да сте минимум 5 човека желаещи. Не е задължително шефовете да ви поемат част от картите. Ако вие си плащате пълната сума, няма да ги задължавате с нищо. В такъв случай офертата е за 44 лв с ДДС. При нас наскоро предложиха такива карти за служители, но аз имам за придружител към друга фирма, която е много голяма и надали някой месец ще са по-малко от 5 човека. Докато при нас сме на кантар и в някои от месеците може да не се съберем 5 и да не ни активират картите.

# 186
  • Мнения: 268
Здравейте,
аз също си търся Multisport карта, така че ако се сформира група ,моля да ме имате предвид ;0))

# 187
  • Мнения: 4
Здравейте,
аз също си търся Multisport карта, така че ако се сформира група ,моля да ме имате предвид ;0))

Здравейте на всички търсещи!
Виждам, че групата вече доста се разшири. Само от послединте няколо поста ги броя към 7 човека.
Ентусиазирана от поста на Spastik Children, за което благодаря за прерпоръката :

Хайде да се организираме и да поискаме оферта.
Така тъкмо няма да сме зависими и да ангажираме титулярите на картите. А и като гледам няма предложения засега ...
Ако има кворум, ще се разберем как да действаме:praying_hands:

# 188
  • Мнения: 268
Здравейте,
аз също си търся Multisport карта, така че ако се сформира група ,моля да ме имате предвид ;0))

Здравейте на всички търсещи!
Виждам, че групата вече доста се разшири. Само от послединте няколо поста ги броя към 7 човека.
Ентусиазирана от поста на Spastik Children, за което благодаря за прерпоръката :

Хайде да се организираме и да поискаме оферта.
Така тъкмо няма да сме зависими и да ангажираме титулярите на картите. А и като гледам няма предложения засега ...
Ако има кворум, ще се разберем как да действаме:praying_hands:


Обадих се да проверя,но ми казаха ,че е необходимо минимум 5 човека,но трябва да работят в една фирма,за да могат да изготвят договор ;0((

# 189
  • София
  • Мнения: 1 489
Ако някой, който има фирма се навие да мине всичко това през неговата фирма, ще стане.

# 190
  • Мнения: 523
Имам карта спорт пас, която е за едно посещение на ден. Има и друга, която е само за една тренировка на ден. Въпреки това в един известен спа център ни казаха, че може да ползваме само едно нещо, примерно басейн без спато. Жената на рецепцията дори не си направи труда да види с какви карти сме, а ние не знам защо не обърнахме внимание, за пръв път ходим.
В сайта пише, че с тази карта там не доплащаме нищо, а те ни искаха доплащане от 15лв, за да ползваме спато. Примерно за Пулс си пише, че трябва доплащане, а за този не пишеше. Много странно.

# 191
  • София
  • Мнения: 1 489
Имам карта спорт пас, която е за едно посещение на ден. Има и друга, която е само за една тренировка на ден. Въпреки това в един известен спа център ни казаха, че може да ползваме само едно нещо, примерно басейн без спато. Жената на рецепцията дори не си направи труда да види с какви карти сме, а ние не знам защо не обърнахме внимание, за пръв път ходим.
В сайта пише, че с тази карта там не доплащаме нищо, а те ни искаха доплащане от 15лв, за да ползваме спато. Примерно за Пулс си пише, че трябва доплащане, а за този не пишеше. Много странно.
Пулс откога работят с такива карти? Или само със спортпас?

# 192
  • Мнения: 523
Разгледах и обектите на мултиспорт и Пулс го няма. Явно е само със спорт пас, но още не съм ходила. Нещо не смея като знам как ще почнат да ни зарибяват, ще искат доплащане за всичко сигурно, а и ми е далеч.

# 193
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Oт септември и аз ще имам карта Мултиспорт. Зарадвах се да видя, че в Парк центъра, койо е страшно близо до нас, има 360 health club в който има фитнес и гупови занимания. И какво да видя днес - на сайта на Мултиспорт обявяват, че фитнеса може да се ползва с Мултиспорт до 18:00, а след 18:00 се плаща нормално.... реших, да ги питам във фейсбук какво мога да ползвам с картата и познайте.... цял ден никой не ми отговаря. Писах и на тези в Маринелата и нищо... разочаровах се още преди да получа картата.

# 194
  • Мнения: 888
Повечето обекти се отказват масово от Спорт пас. От 28 спират да работят и с уърлд клас фитнес и спа, където се ползваше цялата база в едно посещение. А в пулс се доплаща всеки път 4 лв. на посещение и се ползват всички услуги, което не е много изгодно. При 12 посещения средно по 4 лв са 48 лв., колкото г/д е месечната картата в Пулс. Като се плати и картата става златно.
Мултиспорт пък прекратяват работа със Спорт Сити веригата фитнеси.Пишат тук, че 360 Health club , подобно на Атама ограничава времето с карти до 18 часа. Няма да ги бъде дълго, но влачете докато има. В нашата фирма от 15 души за другия месец събрахме ....4 желаещи карта Мултиспорт ( при цена на карта 50 лв.) : D

 
Разгледах и обектите на мултиспорт и Пулс го няма. Явно е само със спорт пас, но още не съм ходила. Нещо не смея като знам как ще почнат да ни зарибяват, ще искат доплащане за всичко сигурно, а и ми е далеч.

Последна редакция: пн, 21 авг 2017, 19:59 от qsenski

Общи условия

Активация на акаунт