МултиСпорт карта?

  • 256 618
  • 951
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 145
Привет момичета, и аз съм супер доволна от тези карти Simple Smile

Бих искала да ви попитам дали сте ходили да тренирате с Power Plate някъде, където картите важат?

Мерси предварително  Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 1 489
Привет момичета, и аз съм супер доволна от тези карти Simple Smile

Бих искала да ви попитам дали сте ходили да тренирате с Power Plate някъде, където картите важат?

Мерси предварително  Hug
Виж на сайта на мултиспорт, там със сигурност има местата, където може да се тренира.
Ох и аз бях супер доволна от тази карта, а сега от 2 седмици съм без и направо съм в траур. Търся някой да ми вземе и всичките ми опити се провалят. Ако някой разполага с 2-ра, нареждам се на опашката.
Да вземем да си направим списък на желаещите и ни трябват минимум 5 човека и регистрирана фирма. И сме готови. Laughing

# 77
  • Мнения: 12
Звучи супер,а откъде мога да се сдобия с такава карта?

# 78
  • София
  • Мнения: 1 489
Звучи супер,а откъде мога да се сдобия с такава карта?
Писали сме по-горе. Само от работодател за съжаление.

# 79
  • Мнения: 23
Здравейте,

Ще се радвам, ако някой реши да сподели картата си с мен. Поради здравословни проблеми ми се налага малко по-често да тренирам, но ми излиза доста скъпичко така, затова търся алтернативи. Simple Smile
Ако някой е склонен, може да ми пише съобщение. Simple Smile

Поздрави и усмихнати вече слънчеви дни!

# 80
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз също много бих искала такава карта,но няма как да се сдобия с нея, та ако някой има възможност да вземе две тоест една, която няма на кой да даде с удоволствие ще предплатя за нея колкото трябва!! От София съм имам много свободно време и бих искала всеки ден да спортувам нещо различно  Grinning

# 81
  • Мнения: 43
Аз също имам такава карта.. супер удобно е, с нея ходя на скуош в залата в Дружба 1. Нека всички спортуваме повече :П))

# 82
  • Мнения: 12
Нека,но трябва да сменя работата първо,че да се сдобия с подобна карта.Аз също четох някъде в нета,че се предлагат такива карти от хора,който работят в компании със social benefits.Затова,ако тук има такива и предлагат подобна услуга,аз съм склонна да предплатя колкото трябваи съм мн сериозна:)

# 83
  • Мнения: 28
Здравейте, интересува ме дали мога да използвам безплатно сауна с мултиспорт картата или се доплаща допълнително

# 84
  • Мнения: 731
Трябва да провериш в съответния спа център. Аз например за канго джъмпс доплащах на едно място 4 лв, а на друго не. По същия начин и ори теб-виж местата, които те интересуват и ги прозвъни по телефона. Simple Smile

# 85
  • Мнения: 28
Трябва да провериш в съответния спа център. Аз например за канго джъмпс доплащах на едно място 4 лв, а на друго не. По същия начин и ори теб-виж местата, които те интересуват и ги прозвъни по телефона. Simple Smile
Благодаря ти Simple Smile

# 86
  • Мнения: 28
Здравейте, скоро ще имам картата, но няма да бъде на мое име.На някои места в София с нея ти искат и документ за самоличност, за да удостовериш,че е именно твоята карта и това ме притеснява.Моля, който я използва за групови занимания в София и не са му искали документ за самоличност, да сподели къде ходи  Wink

# 87
  • Мнения: 731
докато я ползвах не са ми искали документ а самоличност за канго джъмпс в Топ фит в Младост 4, канго джъмпс при Малееви и пак за канго в парк хотел Витоша. Само я показвам, маркират я и ако трябва да доплащам за обувките си плащах, тва е.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 489
Здравейте, скоро ще имам картата, но няма да бъде на мое име.На някои места в София с нея ти искат и документ за самоличност, за да удостовериш,че е именно твоята карта и това ме притеснява.Моля, който я използва за групови занимания в София и не са му искали документ за самоличност, да сподели къде ходи  Wink
The Gym  в Стрелбище и Academica gym в Гео Милев - не са ми искали. Няма значение на какво ходиш, картата се маркира на рецепция.

# 89
  • Мнения: 5 035
Момичета, може ли да ми препоръчате спа в София? Сауни, парни бани, релакс зони, солни стаи... Най ще са ми удобни в центъра, западна София?

Иначе и ние вече имаме такива карти. Много неща съм набелязала, но дните в седмицата са само 7  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт