МултиСпорт карта?

  • 258 315
  • 951
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 3 291
В The Gym  в Стрелбище понякога искат лична карта, понякога не. И на други места е така, защото им правили проверки от Multisport.

# 91
  • Мнения: 285
Тази карта само работещи хора ли могат да я притежават? Аз дали мога да си я купя, ако ме работя?

# 92
  • Мнения: 5 060
Тази карта само работещи хора ли могат да я притежават? Аз дали мога да си я купя, ако ме работя?

Не, корпоративна услуга е. Може да имаш, ако се водиш придружител на някой, работещ във фирма, ползваща услугите на Мултиспорт.

# 93
  • Мнения: 28
Тази карта само работещи хора ли могат да я притежават? Аз дали мога да си я купя, ако ме работя?

Не, корпоративна услуга е. Може да имаш, ако се водиш придружител на някой, работещ във фирма, ползваща услугите на Мултиспорт.

А в този случай, картата на твое име ли се издава или да служителя,на когото си придружител? Simple Smile

# 94
  • Мнения: 731
Издава се на името на ползвателя. За да ти се издаде такава карта , трябва служителят на компанията да попълни декларация, че е съгласен да му се удържа сумата и за твоята карта ит заплатата му. В декларацията се вписват трите имена и егн на човека. Това е.

# 95
  • Мнения: 28
Благодаря. bowuu

# 96
  • Мнения: 39
И аз съм с Мултиспорт карта. Води се на мое име, но съм "придружаващ, което няма никаква разлика дали е на работещ или не. Много съм доволна  Grinning

# 97
  • София
  • Мнения: 1 489
Аз си чакам от 1 май да ми активират моята карта, че съм придружител и ме бяха забравили неволно при предното тримесечие. В резултат от 3 месеца с по-малко спорт (е не мога да си позволя да ходя толкова много, колкото с картата, но все пак ходех 1 път седмично) съм 2 кила отгоре! А после излизат някакви статии как спортът нямал никакво значение за килограмите, само храната. Моят скромен опит показва, че и двете в комбинация имат значение. Картата я имам за една от най-ценните ми придобивки.

# 98
  • Мнения: 5 060
Чудя се аз нещо: Не може повече от една дейност на ден. За две дейности ли се брои, ако отида на фитнес и искам да ползвам и сауната му  Rolling Eyes Или да пробвам на място...

# 99
  • София
  • Мнения: 1 489
Чудя се аз нещо: Не може повече от една дейност на ден. За две дейности ли се брои, ако отида на фитнес и искам да ползвам и сауната му  Rolling Eyes Или да пробвам на място...
Брои се за 2.

# 100
  • Мнения: 39
В много фитнеси със спа центрове и басейн може да използваш и двете. Най-добре питай, когато влизаш. Повечето ми колеги така правят - използват всичко, въпреки че се водят отделни дейности.

Иначе за спорта и килограмите, когато тялото е свикнало с движението след това си го иска и съответно се отразява Simple Smile

# 101
  • Мнения: 93
Момичета, да се включа и аз към списъка с търсещи. Ако някой има свободна втора карта, която желае да ми предостави срещу заплащане(разбира се), нека ми пише лично съобщение. Търся от доста време и засега съм без успех.  Praynig

# 102
  • Мнения: 5 234
Само по 1 тренировка на ден ли може?

# 103
# 104
  • Мнения: 5 060
Пробвах във фитнеса, в който ходя и ще продължа да ходя за сауна в деня на тренировката, не стана  Laughing Ще пробвам и в друг, но така или иначе един хубав хотел са му включили спа зоната и неделя мога да се глезя наблизо  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт