Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

МултиСпорт карта?

• 198 979
  • 801
  •   2
Отговори
# 795
Здравейте за кои фитнеси може да се ползва мулти спорт карта?

# 796
Здравейте за кои фитнеси може да се ползва мулти спорт карта?
https://benefitsystems.bg/

# 797
  • Варна
Айде честито,и аз ще се завърна в залата идния месец.Днес си пуснах картата,декември така или иначе бях с намерението да не тренирам ,а то пак какво стана,та отиде и януари.Сега се надявам да не ни затварят пак,че положението става все по-зле без залата.Дано да успея да се вредя и за зала,че се притеснявам как ще ни пускат сутрин понякога сме доста хора,трениращи преди работа.....

# 798
  • SF
Ще ви пуснат всичките!
Никой не спазва мерките. Може би само първия, втория ден и после му се отпуска краят.

# 799
Здравейте, някой знае ли към една редовна карта Мултиспорт колко придружителски могат да се извадят? Могат ли да бъдат повече от една?

# 800
  • София
Здравейте, някой знае ли към една редовна карта Мултиспорт колко придружителски могат да се извадят? Могат ли да бъдат повече от една?
Една за възрастен и две детски.

# 801
Здравейте Simple Smile Благодаря за създадената тема. Включвам се и аз с въпрос дали някой работи във фирма, която предлага издаване на Мултиспорт карта за придружител? Доскоро работех в компания, където използвахме Мултиспорт и ми липсват свободата и удобството, които тази карта дава Simple Smile Благодаря предварително и весели празници! 🐥 🐰 ☘️

Общи условия

Активация на акаунт