МултиСпорт карта?

  • 258 050
  • 951
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 489
На мен никъде не са ми искали лична карта.

# 61
  • София
  • Мнения: 67
Момичета, и аз търся карта, естествено, срещу съответното заплащане, но нека договорките се случват на лично съобщение. Ходя два пъти седмично на един спорт, който е 15 лева на посещение и ми идвааа..  Joy

Ще съм много благодарна ако намеря сериозно момиче, което да ми намери такава карта, защото самата аз съм сериозна и коректна и можете да сте сигурни, че ще заплащам таксите и няма да има забавяния и проблеми  Peace

# 62
  • Мнения: 489
Хора,не че нещо ама това е несериозно да искате някой да ви даде карта.Първо всеки си има приятели и роднини и на тях ще свърши работа,но все пак ви желая успех.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 489
Хора,не че нещо ама това е несериозно да искате някой да ви даде карта.Първо всеки си има приятели и роднини и на тях ще свърши работа,но все пак ви желая успех.
Да и аз бих ослужила първо на приятел. Но може да нямаш приятели, които да искат карта. Пък ако работодателят ти я дава без пари, а някой ти дава 50-60 лв за да я ползва вместо теб, защо да не се възползваш?

# 64
  • София
  • Мнения: 67
Имам приятелка, на която й дават по два броя месечно такива карти безплатно, но във фирмата няма достатъчна бройка хора желаещи, за да "заработи системата". Аз също ако имам възможност за втора карта бих я споделила с непознато момиче, което има желание да тренира и работодателят й не работи с картите  Peace

# 65
  • Мнения: 11
Аз също ползвам мултиспорт и съм много доволна, взеха ми я като придружител и затова плащам по 60лв на месец, но това се избива с няколко посещения, а при редовно ходене си струва много. Включени са висок клас обекти, което е много важно и също така има възможност да се обиколят различни места, за да може човек да намери най-добрата зала за себе си. Посещавам различни фитнеси, тъй като едните са ми удобни като локация, други като атмосфера, но сега съм се спряла на един в който планирам да ходя най-често. Някой спомена Парк Хотел Витоша, аз също съм ходила там на СПА и беше много добре - имат много добра билкова сауна, която ми е любима, както и парна баня, инфрачервена сауна и финландска сауна. С едно посещение може да се ползва и фитнеса и басейна, въпреки, че от последното не се възползвах, тъй като беше пренаселено, дори и в 8ч. вечерта.

Скоро разбрах, че има вариант за придружител и с по-ниска месечна такса, та мисля да проверя условията, но предполагам, че голяма част от сегашните обекти няма да ги има, както и повечето групови занимания, които също посещавам и вероятно ще си продължа на тази такса.
Често пътувам и друг голям плюс на картата за мен е, че могат да се ползват обекти и в другите градове, така че да не се излиза от форма Wink

# 66
  • София
  • Мнения: 1 489
Скоро разбрах, че има вариант за придружител и с по-ниска месечна такса, та мисля да проверя условията, но предполагам, че голяма част от сегашните обекти няма да ги има, както и повечето групови занимания, които също посещавам и вероятно ще си продължа на тази такса.
Това не го разбрах. Да не би някои фитнеси да са почнали да се отказват от мултиспорт? В нашия инструкторите страшно негодуват, искат от управата да ни карат да си доплащаме.

# 67
  • Мнения: 11
Скоро разбрах, че има вариант за придружител и с по-ниска месечна такса, та мисля да проверя условията, но предполагам, че голяма част от сегашните обекти няма да ги има, както и повечето групови занимания, които също посещавам и вероятно ще си продължа на тази такса.
Това не го разбрах. Да не би някои фитнеси да са почнали да се отказват от мултиспорт? В нашия инструкторите страшно негодуват, искат от управата да ни карат да си доплащаме.

Не. Това, което имах предвид е, че има карти с различни месечни такси спрямо това колко и какви обекти са включени. Максималния пакет, който използвам аз е на 60 лв, респективно ако има по-ниска цена, тя ще включва по-малко обекти или по-малко дейности. Както споменах, не съм сигурна за другите цени и условия и затова ще проверя когато мога.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 489
Скоро разбрах, че има вариант за придружител и с по-ниска месечна такса, та мисля да проверя условията, но предполагам, че голяма част от сегашните обекти няма да ги има, както и повечето групови занимания, които също посещавам и вероятно ще си продължа на тази такса.
Това не го разбрах. Да не би някои фитнеси да са почнали да се отказват от мултиспорт? В нашия инструкторите страшно негодуват, искат от управата да ни карат да си доплащаме.

Не. Това, което имах предвид е, че има карти с различни месечни такси спрямо това колко и какви обекти са включени. Максималния пакет, който използвам аз е на 60 лв, респективно ако има по-ниска цена, тя ще включва по-малко обекти или по-малко дейности. Както споменах, не съм сигурна за другите цени и условия и затова ще проверя когато мога.
Това нещо го забелязах, че го има при конкуренцията (спортпас), но при мултиспорт не мисля да има ограничение. Т.е. имаш ли картата - ползваш всички обекти.

# 69
  • Мнения: 20
Бях в позицията да търся такава карта и да питам тук дали някой не би ми услужил...
Е ...сега имам такава и 2-та ми е свободна и нямам против да я услужа на някой, който е сериозен. Да, може и да е малко по-ангажиращо, защото сумата се одържа от заплатата но пък и във всеки един момент може да се анулира с месец предизвестие... да, може и да изгориш с 60лв но какво пък толкова... its not so big deal... не ме разбирайте грешно... 60лв са си пари... Но просто от едната страна има "дай да вярвам повече в хората и да се чувствам добре защото съм повод за нечия усмивка", а от другата страна " ох.. хубаво, ама дай да си пазя г..., че после накрая аз ще го изям" ... еми във 2-ия случай ще платя повече... много повече от 60лв би ми струвало да поддържам балканските страхове...


Namaste

Последна редакция: чт, 07 апр 2022, 15:47 от Не се сърди, човече

# 70
  • София
  • Мнения: 1 489
На мен от днес картата ми е неактивна. Sad Човекът, който ми я взима в момента не е в БГ и явно е забравил да ми заяви за следващите 3 месеца. Сега 3 м ще съм без карта.
dani3lla, ти как се сдоби? Какви са им условията? В смисъл трябва ли да сме частна фирма, или може и държавна? Аз съм на държавна работа и много се съмнявам да ги отпускат на нас. Но все пак бих се обадила да питам за една оферта.

# 71
  • Мнения: 11
Скоро разбрах, че има вариант за придружител и с по-ниска месечна такса, та мисля да проверя условията, но предполагам, че голяма част от сегашните обекти няма да ги има, както и повечето групови занимания, които също посещавам и вероятно ще си продължа на тази такса.
Това не го разбрах. Да не би някои фитнеси да са почнали да се отказват от мултиспорт? В нашия инструкторите страшно негодуват, искат от управата да ни карат да си доплащаме.

Не. Това, което имах предвид е, че има карти с различни месечни такси спрямо това колко и какви обекти са включени. Максималния пакет, който използвам аз е на 60 лв, респективно ако има по-ниска цена, тя ще включва по-малко обекти или по-малко дейности. Както споменах, не съм сигурна за другите цени и условия и затова ще проверя когато мога.
Това нещо го забелязах, че го има при конкуренцията (спортпас), но при мултиспорт не мисля да има ограничение. Т.е. имаш ли картата - ползваш всички обекти.

Да, така е. Оказа се, че човека, който ми го каза е имал предвид точно това, но не сме се разбрали първоначално.

# 72
  • Мнения: 1
Здравейте, аз също търся някой, от който бих могла да си взема карта. Ако някой има свободна, бих се радвала да ми пише Simple Smile  Blush

# 73
  • Мнения: 3
Здравейте! Аз също имам огромно желание да тренирам с тази карта, но за съжаление нямам познат, който може да ми помогне. Ако някой има право на втора карта, а няма на кого да я даде, ще съм изключително благодарна да ми пише и да се уточним на лично съобщение  newsm20

# 74
  • Мнения: 20
Здравейте мами.
Поздрави към всички желаещи да спортуват.  Аз вече подарих картата си на една от вас.

Иначе как става:
Представител на фирмата, шеф, мениджър, ЧР (без значение държавна или частна фирма) влиза в сайта на МС (МултиСпорт) и изпраща запитване. Представител на МС идва и се прави договор.
Картите трябва да са минимум 5бр и съответно се дава мах цена 60лв-служител, 65-придружител.
Ако бройката карти се покачи, съответно и цената намалява.
Какъв % от тези 60лв ще плати служителят, зависи изцяло от добрата воля на шефа. Той може да каже "ОК, щом толкова искате карти МС но аз се ангажирам само с договора, а разходите си ги покривате вие на 100%".

Друг вариант. Ако на шега не му се занимава. Събирате се мин. 5 човека от фирмата и пишете на МС. Идва техен агент и обяснявате каква е ситуацията. Ако стигнете до консенсус, един от вас го играе представител на групата спортуваши. (Този вариант знам, че се случи но с другите карти, мисля, че се казваха Содехх или нещо подобно)

Друго което Вие може да направите като служители е да влезете в сайта на МС и да им изпратите име на фирма и тел на шеф, мениджър. Те от своя страна (без да издават вашето име) се свързват с човека и го запознават с МС.

Досега само като съм ходила на СПА са ми искали ЛК. Да знаете, че спа-то се разделя на 3-4 модула т.е. отиваш и с картата може да ползваш 1.фитнес; 2.сауна+парта баня; или 3. басейн. Ако искаш да включиш нещо доплащащ 10-15лв. По басейните задължително се плува със шапки, които си ги купувате 10лв и след това си я ползвате навсякъде. Примерно в ParkInn не дават кърпи. Трябва или да си носиш или доплащаш 2лв. Иначе картата дава отстъпки и за масажи и други глезотийки : )

Успех на всички с спор/т/ен Ден.
 Hug Hug Hug


 

Общи условия

Активация на акаунт