Поредната тема за изневярата

  • 5 939
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 487
Обща приятелка и на двамата. Мъжът споделя че е изключително щастлив, а жената ок със ситуацията, което ме кара да се чувствам объркана като ми споделят чувствата си. Когато не си ок с даден човек, да не правите редовно секс а да търсите навън, предвид че и двамата изглеждат добре за40, и да стоите само заради децата е крайно нелогично за мен. Явно грешката е в мен, консервативно мислене имам за тия неща.
Но както винаги зад фасадата едно, отпред винаги е красиво. Flutter

# 16
  • Мнения: 3 031
Те явно не стоят заедно само заради децата, а защото така им е удобно/устройва ги. Какъв е проблемът?

# 17
  • Мнения: X
Обща приятелка и на двамата. Мъжът споделя че е изключително щастлив, а жената ок със ситуацията, което ме кара да се чувствам объркана като ми споделят чувствата си. Когато не си ок с даден човек, да не правите редовно секс а да търсите навън, предвид че и двамата изглеждат добре за40, и да стоите само заради децата е крайно нелогично за мен. Явно грешката е в мен, консервативно мислене имам за тия неща.
Но както винаги зад фасадата едно, отпред винаги е красиво. Flutter
Да, грешката е в теб, че се ровиш в неща, които по никакъв начин не засягат теб и твоето семейство. Това, което описваш, засяга само споменатата двойка. Твоето мнение за тях няма никакво значение. Толкова ли нямаш личен живот, че си се развълнувала от отношенията им до степен да пускаш тема във форума? Толкова ли няма какво да те радва, че имаш нужда от дружното ни оплюване на двойката, което да ти стопли душата? Горката! Просълзих се от съчувствие!

# 18
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И сега директно. Най-малкото: не е твоя работа, а и няма да определям какво означава да изнасяш кирливите ризи на други хора във форум.

# 19
  • София
  • Мнения: 24 839
Хълцук! newsm45

# 20
  • Мнения: 14 969
Аз ако съм на тази мадама на мястото , ще използвам свободното време и паричния ресурс на партньора си , за да запиша курсове , да уча , да се развивам , да си организирам личен бизнес и лични средства, да си създам хобита. Изобщо , да живея с идеята ,че ако бащата на децата ми в един момент ми "тегли шута" , ще мога да започна достоен живот. А това може и да и  се случи , ако "не е послушна".

# 21
  • Мнения: 11 451
Ами как бих реагирала? Ако тези хора ми споделят личния си живот нивгаш не бих го плеснала да го разкикечват непознати хора или познати. Ако не ми допада тяхната история/морал/поведение/семейство не бих ги оставила да ми споделят и да ме натоварват с това.

Тяхната история не ме шокира, но се питам за причината авторката да клюкарства зад гърба им.

# 22
  • Мнения: 2 487
?'? По какъв начин клюкарствам? Нито съм ги изтипосала с имена,  снимки, друга лична информация?!  Писах за въпросната ситуация, пак казвам,  с идеята да разбера къде ми е грешката и защо не мога да я асимилирам правилно.  консервата в мен излиза наяве, но пък щом казвате че за вас е ок подобно отношение явно наистина има и по-зле от това.

# 23
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Грешката ти е, че си пъхаш носа там, където нямаш място.

# 24
  • Мнения: 11 451
А нима е нужно някой друг освен участниците в нея да я асимилират?

Ако те шокира или отвращава - дистанцираш се.

# 25
  • Мнения: 2 654
Едва ли е щастлива, силно се съмнявам. Тя може да използва паричния ресурс на мъжа си и след като се раздели с него. Той пак ще поддържа децата и нея.
Някои гледайки отстрани й завиждат на охолния живот, а аз лично дълбоко я съжалявам. Ако имаше акъл щеше да е сключила брак с него.
За Чичко Паричко няма нужда да правя коментар.

# 26
  • Мнения: X
Не бе, не е ОК, колкото и ССФ да те уверяват, че всичко е в реда на нещата
Кой я е уверявал, че е в реда на нещата? Уверяваме я, че споделеният от нея казус не е нейна работа и спокойно може да си извади носа от него и да се концентрира върху собствения си живот, ако разполага с такъв, естествено.

# 27
  • Мнения: 3 031
Жената може да си е съвсем щастлива и също да си има нещо настрани.

# 28
  • София
  • Мнения: 11 497
Добре, Роналд, мацката е ретрограден елемент. От това по-топло ли ти става?
И двамата, както казах, са ретроградни. На мен не ми става по-топло, чуди ме що на ССФ й става по-хладно и се чуди как да Заобиколи случая, един вид - абе, ти кво споделяш, ти Нямаш право да споделяш. Да бе, да, ....и един мармот, нали...

# 29
  • Мнения: X
На мен не ми става по-топло, чуди ме що на ССФ й става по-хладно и се чуди как да Заобиколи случая, един вид - абе, ти кво споделяш, ти Нямаш право да споделяш. Да бе, да, ....и един мармот, нали...
Какво да сподели? Човек споделя неща от своя живот, не от чуждия.

Общи условия

Активация на акаунт