VIP Brother 2016 - тема 4

  • 220 143
  • 2 904
  •   1
Отговори
# 2 850
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Цитат
просто коментираме, че не е особено финансово обезпечен и има голяма нужа от хилядарките на ББ
Да, и какво от това? Срамно ли е, лошо ли е, някъде някога е твърдял обратното ли?
То , както виждаме, дърти магарета и магарици, известни от години и уж обезпечени, имат и са готови на всичко за тях, та едно 30годишно момче ли!
обсъждаме факти, никой не твърди, че е срамно или лошо, ако иска на палатка да живее, дреме ми на жлъчката
но по принцип хората над 30г. вече са се ориентирали към създаване на семейство и дом -дали собствен или под наем според финансите, брат му Захари на 30г вече имаше дете.... факт...а Яворчо сам си призна, че какво изкара бързо го профуква....


Има и хора на прилична възраст, които хич не знаят да слагат пунктуационни знаци и главна буква, ама...  Peace

# 2 851
  • Мнения: 1 011
Резултати:

Как оценявате сезон 2016 дотук?

★  
                                                                                          115 (44%)
★★  
                                                    66 (25%)
★★★  
                                      48 (18%)
★★★★  
                19 (7%)
★★★★★  
        8 (3%)

Общ брой гласове: 256

Последна редакция: нд, 09 окт 2016, 20:28 от Alcarin

# 2 852
  • Мнения: 13 801
Цитат
Защото беше ясно, че не можеш да тръгнеш срещу Биг Брадър и да остане това без последствия.
Ето това за мен е най-тъжното, дразнещо, жалко и обидно нещо, произлязло от петъчния цирк. Нарочно или не, но към обществото тръгна послание, че малкият човек трябва да мълчи, да слуша, да изпълнява, да не си търси правата, дори и да има основание за това, защото властимащите винаги ще намерят начин да го прецакат! Че и да го подиграят и овъргалят в кал за назидание на останалите малки!
И като чета повечето коментари, посланието е прието.

# 2 853
  • Мнения: X
Цитат
Защото беше ясно, че не можеш да тръгнеш срещу Биг Брадър и да остане това без последствия.
Ето това за мен е най-тъжното, дразнещо, жалко и обидно нещо, произлязло от петъчния цирк. Нарочно или не, но към обществото тръгна послание, че малкият човек трябва да мълчи, да слуша, да изпълнява, да не си търси правата, дори и да има основание за това, защото властимащите винаги ще намерят начин да го прецакат! Че и да го подиграят и овъргалят в кал за назидание на останалите малки!

 Е не е така в случая. Явор се държа прекалено нагло и безцеремонно, нетактично, грубо, и то без обстоятелствата да налагат това. И наистина заплашваве и опитваше крайно нескопосано да шантажира предаването. Сам се прецака с поведението си. Доброто послание в случая е, че не трябва да си самонадеян надут пуяк с мания за величие, защото няма да ти се размине и все някой хубаво ще ти натрие носа.

# 2 854
  • Мнения: 5 490
Цитат
Защото беше ясно, че не можеш да тръгнеш срещу Биг Брадър и да остане това без последствия.
Ето това за мен е най-тъжното, дразнещо, жалко и обидно нещо, произлязло от петъчния цирк. Нарочно или не, но към обществото тръгна послание, че малкият човек трябва да мълчи, да слуша, да изпълнява, да не си търси правата, дори и да има основание за това, защото властимащите винаги ще намерят начин да го прецакат! Че и да го подиграят и овъргалят в кал за назидание на останалите малки!
И като чета повечето коментари, посланието е прието.

Въобще не е това изводът за мен!
Изводът е, че ако не можеш да си го позволиш, не бива да скачаш по-високо от собствената си тояга.
Важен извод в живота. Ако не го разбереш на младини, ще влачиш скапан живот до старини.

Явор е мързелив и не много умен, с липсващ морал (това от цялото му представяне в шоуто - дето се правИ на бял и добър по неговите думи - представям си какъв е като не се прави на бял и добър). Този е изводът от цялата тупурдия.

# 2 855
  • Мнения: 13 801
А ние знаем ли какви точно са обстоятелствата? Чухме ли дали не са го шантажирали от предаването, за да го извадят от равновесие. Все пак Явор основно говори и се разправя в изповедалнята, където се предполага, че разговорите са само между него и ББ и си остават там. ББ е този, който ги направи публични. Дали пък и той не търпи санкции за това Whistling

В тази връзка, не знам дали не ставам излишно подозрителна, но по едно време имаше един доста мъгляв, мъчителен и недовършен диалог между двамата. ББ го пита защо мисли, че може да си ходи, Явор казва, че щото си е изпълнил задачата, ББ пита коя точно, Явор вика "онази, дето си говорихме", после мрън-мрън и двамата, Явор - поизчервен, ББ прекъсна. Що си мисля, че задачата е била да свали някое от момичетата, дали Жана или някоя друга, и да я вкара в леглото. Ама то това казва ли се на всеослушание, то не е за приказване въобще Sick Ако обаче е записано в договора, олеее Crazy, Тупарев и сие направо за сводничество ще отговарят.
Та И затова не мисля, че някой иска да се стига до съд. Ще повдигат малко патърдия пред публиката и ще си се разберат тихо и кротко зад кулисите.

Изводите за живота Явор ще си ги направи.  И хич не са му много годинките. Не всички са се сблъсквали с такава ситуация преди 30те си години, някои късметлии ги подминава през целия им живот дори. На него обаче сега му е дошло времето за това явно. Досега е било нормално семейство, нормални родители и брат, нормални и добри приятели, нормални житейски етапи - училище, следване, работа, по-малки или по-големи успехи, може никой не му е забивал нож в гърба досега... Ще се научи. То пък щото конформизмът е много хубаво нещо, та го препоръчваме.
Забелязахте ли в суматохата в къщата как младите кудкудякаха, а по-възрастните си мълчаха - Михов, Миглена, Лили...

Последна редакция: нд, 09 окт 2016, 17:27 от птица

# 2 856
  • Мнения: 19 043
Резултати:

Как оценявате сезон 2016 дотук?

★  
                                                                                          115 (44%)
★★  
                                                    66 (25%)
★★★  
                                      48 (18%)
★★★★  
                19 (7%)
★★★★★  
        8 (3%)

Общ брой гласове: 256


Гласувах с 3, реалната ми оценка е 2,5, но им давам още малко от уважение към нас, че ги гледаме.  Laughing
Като подбор на ВИП участници е направо слаб сезона - ТВ звезди, залезли и недоизгряли, чалга...преуспял в Холивуд младеж.
Оценявам това, че за разлика от предишния ВИП сезон не ни губят времето с недоразвит слабоумен сценарий - това беше втората къща, където участниците бяханапълно забравени + напълно измислените любовни истории с Преслава...

# 2 857
  • Мнения: 5 776
Цитат
Защото беше ясно, че не можеш да тръгнеш срещу Биг Брадър и да остане това без последствия.
Ето това за мен е най-тъжното, дразнещо, жалко и обидно нещо, произлязло от петъчния цирк. Нарочно или не, но към обществото тръгна послание, че малкият човек трябва да мълчи, да слуша, да изпълнява, да не си търси правата, дори и да има основание за това, защото властимащите винаги ще намерят начин да го прецакат! Че и да го подиграят и овъргалят в кал за назидание на останалите малки!
И като чета повечето коментари, посланието е прието.
Малкия човек не са го накарали насила да влиза във ВБ предполагам. Извода е, че трябва да мислиш как и за колко се продаваш. И селските номера не минават пред всеки. Наистина не знам от тук насетне кой и при какви условия би избрал да работи с Явор. Без значение дали е по сценарий случката или не.

# 2 858
  • Мнения: 13 801
Тъй де, тъй, и аз това викам, че ни казаха - малкият човек да си трайка там в ъгъла, където са го набутали, и това е. Виж как знаеш.

Аз пък от подбора на участниците съм доволна. Неочаквано своенравни и непослушни, беее hahaha Това надали е заслуга на ББ, пропуск по-скоро, ама на мен ми харесА. И кака Лили им се изрепчи, че ще ги съди за неспазване на договора, и Явор. Сега, в такова предаване, дето то коли и беси, участник печеливш няма как да е, ама все пак им поразвалиха рахата на Тупаревци. Че и те съвсем вече бяха заспали зимен сън последните години.

И защо пък никой да не иска занапред да работи с Явор! Хайде стига драматизъм, моля ви. Явор си изпълни договора и си свърши работата чудесно. Държеше се нормално с всички, нито се напи, нито се сби, нито изяде храната на групата, участваше във всички мисии, не се скатаваше, не ги саботираше, не дрънкаше необмислено като кака Лили, изигра си чудесно ролята на надъхан за победа участник. Расизъм, ксенофобия, сексизъм да демонстрира нещо? Не! Е, сдърпа се с Жана по едно време и след подкокоросването от страна (пак!) на ББ каза, че не я харесва, ама то трябва ли всички да я харесват, а и такова чудо харесва ли се и търпи ли се наистина!

Последна редакция: нд, 09 окт 2016, 18:10 от птица

# 2 859
  • Мнения: 129
Според мен Явор е трябвало да има нещо с Жана, да създадат интригата и след като това вече е направено той няма работа повече в къщата. Сам си го каза (доколкото чух)

# 2 860
  • Мнения: 338
Гласувах с не в анкетата, защотото имам близки наблюдения и към двете страни в спора и съм убедена, че не беше никакъв сценарии това. А и действията му се припокриват с характера и личността.

# 2 861
  • Мнения: 4 275
А и действията му се припокриват с характера и личността.

Според мен затова точно той бе избран от ББ. Представяте ли си я Лили седнала на "радиатора" в изповедалнята как заплашва ББ, че като излезе навън ще каже, че всичко е манипулация, пък то не е.  Laughing

# 2 862
  • Мнения: 5 490
Тъй де, тъй, и аз това викам, че ни казаха - малкият човек да си трайка там в ъгъла, където са го набутали, и това е. Виж как знаеш.

Това е пораженческо мислене. Малкият човек може да спре да е малък, обаче трябвав да има данни за това. Ако няма данни, да, по-добре е да стои в ъгъла и да се радва на това, което има. Което не е зле. Човек може да е щастлив и с малкото, което има, стига да знае как да му се радва.

# 2 863
  • Мнения: 338
Човекът е темпераментен, хвърчи му главата и смята, че е над нещата, а другите са глуповати. През цялото време се чудех как не направи някоя изцепка, защото беше доста обран в поведението си и той точно накрая не издържа, като го натисна ББ и се изцепи и показа така подтискания си характер. Не мисля, че е по сценарий, а и никой в обкръжението му не смята също.

# 2 864
  • Мнения: 4 275
Не мисля, че е по сценарий, а и никой в обкръжението му не смята също.

Защото му беше възложена роля да играе себе си  Peace

Общи условия

Активация на акаунт