VIP Brother 2016 - тема 4

  • 220 138
  • 2 904
  •   1
Отговори
# 2 865
  • Мнения: 13 800
Сега погледнах линка за участието му в Черешката, даден по-нагоре. Който иска да му види къщата, да го гледа. Нищо мизерно няма да види. Но пък ще види, че момчето заедно с още 2 приятели са спасили човек от удавяне това лято. Че и медал е получил!
Така че вие си приказвайте квото щете, на мен Явор си ми харесва Laughing

Сега кво правим другата седмица? Още някой щял да влиза, разбрах. Поредният мизерник, дето нито е известен, нито пари има и хилядарките на ББ са му от жизнено значение ppp
И докога ще ги гледаме всъщност?

# 2 866
  • Мнения: 2 240
Изводът е, че ако не можеш да си го позволиш, не бива да скачаш по-високо от собствената си тояга.
Важен извод в живота. Ако не го разбереш на младини, ще влачиш скапан живот до старини.
Peace
Мнението ми не е обвързано с Явор!

# 2 867
  • Мнения: 13 800
А как точно разбираш можеш или не можеш да си позволиш нещо Laughing

# 2 868
  • Мнения: 1 318
А как точно разбираш можеш или не можеш да си позволиш нещо Laughing


Ако е ясно написано в договора и можеш да четеш.  Simple Smile

# 2 869
  • Мнения: 5 776
Като си преброиш стотинките в джоба  Laughing

# 2 870
  • Мнения: 2 240
А как точно разбираш можеш или не можеш да си позволиш нещо Laughing
Всеки влага различен смисъл, но аз не смятам да говоря за себе си, първо, защото темата не е за мен и второ, просто защото съм съгласна с коментара на DeltaAzimut, влагайки лични причини. Далеч съм от темата за ВБ.: )

# 2 871
  • София
  • Мнения: 23 065
Гледах сега класацията на Мармалад,в която участва Ирина,е и там 3 пъти повториха,че има 4 деца. ooooh!

# 2 872
  • софия
  • Мнения: 9 590
Ауу, Христо Живков е много готин! Ако беше някой холивудски актьор щеше да има бая припаднали по него  Grinning

# 2 873
  • Мнения: 4 187
Тук пише, че влизал Христо Живков
https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/5803142
 Ще видим дали ще е той.

Гласувах, че не е сценарий.

Последна редакция: нд, 09 окт 2016, 20:45 от moe mnenie

# 2 874
  • София
  • Мнения: 62 595
Вярно, че на голям драматизъм го избиха някои в темата. Голяма работа, че бил излязъл.

# 2 875
  • Мнения: X
Не смятам, че е по сценарий излизането на Явор. Просто е мн нагъл тип и се мисли за мн велик, а е кръгла 0.

# 2 876
  • Мнения: 338
Тук пише, че влизал Христо Живков
https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/5803142
 Ще види дали ще е той.

Гласувах, че не е сценарий.

Последното изречение в статията ме разби, като проверих в търсачката.......

# 2 877
  • Мнения: 4 133
Проблемът при Явор е, че е супер нагъл и безпардонен. Иначе нека си гони интереса и да си търси парите, които заслужава. Но голямото му его и самочувствие адски много ме дразнят.

Според мен от Вип Брадър умират от яд, че Анита Мейзър я опандизиха, защото тя щеше да влиза в къщата и тогава дори Жана нямаше да може да блесне с присъствието си. Анита е супер скандална и щеше да ги направи луди всичките.  Laughing Laughing

# 2 878
  • Мнения: 8 547
И не само това,Анита беше казала ,че Тайсън я е свалял,то това беше и идеята ,да ги съберат
Не се получи.

# 2 879
  • Мнения: 4 133
И не само това,Анита беше казала ,че Тайсън я е свалял,то това беше и идеята ,да ги съберат
Не се получи.

Абе тя и Емануела си мисли, че я е заглеждал пък аз не видях нищо такова. Та може да е било само в представите на Анита. Емануела е хиляди пъти по-красива от нея.

Общи условия

Активация на акаунт