VIP Brother 2016 - тема 4

  • 220 176
  • 2 904
  •   1
Отговори
# 2 880
  • София
  • Мнения: 62 595
Мен вече ме хваща параноята - тази вечер май Блатечки беше гост в едно предаване на НТВ. Може това да е загрявка за влизане в понеделник.

# 2 881
  • Мнения: 338
Анита е казвала, че я е дърпал и едвам се е откъснала от него, а не просто гледал Grinning

# 2 882
  • София
  • Мнения: 23 119
Анита е казвала, че я е дърпал и едвам се е откъснала от него, а не просто гледал Grinning

Умрял той за нея.  Grinning Ох,какво четох днес- Жената на Тайсън била много ревнива и искала продуцентите да и изпратят снимки на всички момичета под 35 г,за да види дали Тайсън би залитнал по някоя.  Laughing И те трябвало да стоят на 10 м разстояние  от него,та за това кака Лили му била най-много в обсега.  Joy

# 2 883
  • София
  • Мнения: 11 130
Анита е казвала, че я е дърпал и едвам се е откъснала от него, а не просто гледал Grinning

Умрял той за нея.  Grinning Ох,какво четох днес- Жената на Тайсън била много ревнива и искала продуцентите да и изпратят снимки на всички момичета под 35 г,за да види дали Тайсън би залитнал по някоя.  Laughing И те трябвало да стоят на 10 м разстояние  от него,та за това кака Лили му била най-много в обсега.  Joy

Това е виц, нали ?  Laughing

# 2 884
  • София
  • Мнения: 23 119
Анита е казвала, че я е дърпал и едвам се е откъснала от него, а не просто гледал Grinning

Умрял той за нея.  Grinning Ох,какво четох днес- Жената на Тайсън била много ревнива и искала продуцентите да и изпратят снимки на всички момичета под 35 г,за да види дали Тайсън би залитнал по някоя.  Laughing И те трябвало да стоят на 10 м разстояние  от него,та за това кака Лили му била най-много в обсега.  Joy

Това е виц, нали ?  Laughing

Не,ама е от жълт източник,така че  Mr. Green

# 2 885
  • Испания
  • Мнения: 37 503

...та за това кака Лили му била най-много в обсега.  Joy

А тя така живна покрай него.  Flutter

# 2 886
  • Мнения: 4 190
Малее, сега като разбере, че може да е погледнал Емануела Joy Ето им нов сценарий, да вкарат жена му да се скубят. Joy

# 2 887
# 2 888
  • Мнения: 3 154
Ама  този новият дали ще "ашладиса" Жана или и той ще се озърта и назлъндисва и пак ще го наритате и ще влиза друг някой ... ама така колко още бе Тупарев Shocked - как е по сценарий? Това вече много ми прилича на приказката за юнаците и Ламята Thinking  - Я, вкарайте Панайот от Гълъбово и той ще свърши работа - гаранция.  Mr. Green

# 2 889
  • Мнения: 19 057
Има промо за утре във Фейсбук, този който влиза прилича на Христо Живков, но не го дават добре

# 2 890
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Жълтите издания ще предъвкват случая до втръсване и ще правят съчинения по картина.

# 2 891
  • Мнения: 14 170
Не харесвам Явор, но това е много грозна статия. Stop

# 2 892
  • София
  • Мнения: 23 045
И аз не харесвам Явор, но статията ни дава информация и за други неща, които досега не знаехме! Според мен, информацията в статията е истина.

# 2 893
  • Мнения: 4 133
В статията се говори,че Явор си продал душата за пари. И се сетих за Дориан Грей, който също си продаде душата и след това си плати цената прескъпо. Та се чудя дали Явор е чел Дориан Грей.

А около мен хората се чудят как Явор е завършил ВИТИЗ с толкова беден речник. newsm78 Rolling Eyes Да ви кажа и мен ме учудва това. 

# 2 894
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А когато четете подобни парцали, задавате ли си въпроса: защо статиите не са подписани? Защо няма адрес на "редакцията"? Отговорът е абсолютно елементарен.

РАБОТА В САЙТА

SKANDALNO.NET ТЪРСИ РЕДАКТОРИ ЗА РАБОТА В САЙТА. ОПИТЪТ НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН. ПО-ВАЖЕН ЗА НАС Е УСЕТЪТ ВИ КЪМ ИНТЕРЕСНАТА И ЧЕСТНА ИНФОРМАЦИЯ. РАБОТАТА СЕ СЪСТОИ В ПРЕРАЗКАЗВАНЕ И ДООБОГАТЯВАНЕ НА ВЕЧЕ СЪЩЕСТВУВАЩИ ТЕКСТОВЕ, КАТО НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА СТЕ ОТ СОФИЯ. С ПРЕДИМСТВО СА КАНДИДАТИ, КОИТО ИМАТ ОПИТ В РАБОТАТА С WORDPRESS. АКО ЖЕЛАЕТЕ ДА РАБОТИТЕ И ДА СЕ РАЗВИВАТЕ В МЛАДА, СВОБОДНА И ПЕРСПЕКТИВНА МЕДИЯ, ИЗПРАТЕТЕ НИ КРАТКА АВТОБИОГРАФИЯ  И ТЕЛЕФОН ЗА ОБРАТНА ВРЪЗКА С ВАС НА E-MAIL: skandalno_net@abv.bg .   УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

Общи условия

Активация на акаунт