VIP Brother 2016 - тема 4

  • 220 128
  • 2 904
  •   1
Отговори
# 2 895
  • Мнения: 13 782
... А около мен хората се чудят как Явор е завършил ВИТИЗ с толкова беден речник. newsm78 Rolling Eyes Да ви кажа и мен ме учудва това.  
Че той НАТФИЗ е завършил човекът, не българска филология Grinning Не му трябва да говори или пише добре, а да може да запомня дълги чужди текстове. И кой знае какъв интелект не му трябва, а една особена вътрешна искрица, за да се превъплъщава в героите си и да прави правдоподобни образи.
Като напр. простакът Явор, който искаше да надцака ББ hahaha

За медиите. И в много от тези, в които уж има имена, в действителност един и същ журналист пише по няколко статии по норматив за ден. По различна тематика, по различни измислица-премислици. Преразказват и дообогатяват на поразия Wink

Последна редакция: нд, 09 окт 2016, 22:44 от птица

# 2 896
  • Мнения: 4 133
... А около мен хората се чудят как Явор е завършил ВИТИЗ с толкова беден речник. newsm78 Rolling Eyes Да ви кажа и мен ме учудва това.  
Че той НАТФИЗ е завършил човекът, не българска филология Grinning Не му трябва да говори или пише добре, а да може да запомня дълги чужди текстове. И кой знае какъв интелект не му трябва, а една особена вътрешна искрица, за да се превъплъщава в героите си и да прави правдоподобни образи.
Като напр. простакът Явор, който искаше да надцака ББ hahaha

За медиите. И в много от тези, в които уж има имена, в действителност един и същ журналист пише по няколко статии по норматив за ден. По различна тематика, по различни измислица-премислици. Преразказват и дообогатяват на поразия Wink

Ти наясно ли си колко и какви изпити имат в НАТФИЗ? Те имат лекции по правилна реч и тн. И изпити съответно. Да си актьор с беден речник определено е странно. А неговата обща култура също не е на високо ниво, то оттам идва и бедния речник. Говоря ги тези неща, защото Явор има претенции на звезда, известен актьор и тн. Еми като имаш такива претенции трябва да имаш покритие.

# 2 897
  • Мнения: 13 782
Правилна реч е различно от богата лексика.
Познавам актьори, ми не са титани на мисълта Peace

# 2 898
  • Мнения: 4 133
Аз също познавам актьори като Атанас Атанасов, на който думите му се леят от устата. На Данаилов също. Има и други актьори с добър изказ. Та нали гледаме интервюта с тях. Или може би ще кажеш, че и това не е важно за един актьор. Rolling Eyes hahaha Как се представя в едно интервю го определя като човек и това си е реклама за него, ако си го може. Явор е трагичен в интервюта. Някой спомена, че е трябвало да защитава филмът "Още нещо за любовта". Просто беше трагичен наистина. Накъсана мисъл, изречения, непоследователна логика, повтаряне на едно и също, ъъъ, ааа и тн и да не изброявам още.Ярко контрастираше с другите участници, които се справяха добре с говоренето. И после пак ми кажи, че не е важно, най-малко за имиджа. 

# 2 899
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Чак не мога да повярвам, че поддръжниците на конспиративните смехории не са толкова много, предвид отговорите. Ей, браво, само 39 са засега.

# 2 900
  • Мнения: X
В тази връзка аз се чудя как Торнев е влязъл, че и завършил с това "р"...

# 2 901
  • Мнения: 4 133
В тази връзка аз се чудя как Торнев е влязъл, че и завършил с това "р"...

Режисьорът работи зад кадър. Простено му е. Но на един актьор не би му било простено да има неправилна дикция или говорен дефект.

# 2 902
  • Мнения: 1 673
Явор е трагичен в интервюта. Някой спомена, че е трябвало да защитава филмът "Още нещо за любовта". Просто беше трагичен наистина. Накъсана мисъл, изречения, непоследователна логика, повтаряне на едно и също, ъъъ, ааа и тн и да не изброявам още.Ярко контрастираше с другите участници, които се справяха добре с говоренето. И после пак ми кажи, че не е важно, най-малко за имиджа. 
Добре де, ами ако излезе, че Явор е с аутизъм от по-светлия спектър и има проблем с комуникацията, тогава ще кажем ли - евала, много е постигнал за състоянието си? Не може така да се очерня всеки, зад всяко поведение си има причина и ние няма как да я знаем.Нали Емануела не можем да я виним, щото не я познаваме? Пък Явор - "пфу, долен простак".  Пробва се - изгоря. Да е здрав да има сили пак да се пробва в бунтарството.

# 2 903
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, бе, да, още малко и марсианизъм! Нищо му няма на Явор, просто си е комарджия.

# 2 904

Общи условия

Активация на акаунт