Лотария "Зелена карта" 2018

  • 342 142
  • 2 923
  •   1
Отговори
# 135
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 101
И ние се бавим със снимките...Исках да питам също,аз съм семейна от седем години в Италия.Мъжа ми е италианец,но не съм сменяла гражданство,имам постоянен адрес и тук,но и в България,кой от двата трябва да попълня във формуляра?А и паспорта,ми е български.Имам и 10 годишна виза за Америка от 2013 година,защото сестра ми живее там от 15 години и им гостувахме.За визата кантидатствах във Американското посолство в Милано,бях много притеснена,мислех,че ще ме отрежат,но ми дадоха 10 годишна виза..

Пишеш адреса, на който живееш, значи Италия.
Пишеш си и визата.
Няма поле за визи във формата за участие. Това е при евентуално изтегляне.  Peace

# 136
  • Мнения: 558

Pupitka, видях го това за шестте месеца, но ми стана смешно как звучи именно втората част  Simple Smile

Аз имам вече снимка - тази година съм една идея по-хубава  Laughing

Имам един въпрос, тъй като останах с впечатление, че освен номера за потвърждение има и пореден номер на подаване, той къде се появява в процеса на апликация? При миналогодишното подаване не обърнах внимание, но когато се коментираха изтеглените на втория тур през септември, всички споменаваха, че те са големи номера (над 25 000 или нещо подобно) и на мен не ми стана ясно за какъв номер точно се говори и кога и къде се разбира той. Миналата година си записах само номера за потвърждение.

# 137
  • Сф
  • Мнения: 4 767
Тези големи номера, за к питаш са за изтеглените, не касаят неизтеглените.

# 138
  • Мнения: 558

Miraj*, аз останах с впечатление, че хората си знаят кой пореден номер е апликацията им, без значение дали са изтеглени или не. Затова се чудех дали при подаването на апликацията, се вижда някъде какъв номер е тя, тъй като аз не забелязах подобно нещо, или узнаваш това, само ако бъдеш изтеглен. Би било добре да знам дали съм сред първите 2000 подали, да речем, или пък преди мен са заявили участие още 20 000 души.

# 139
  • САЩ
  • Мнения: 666

Miraj*, аз останах с впечатление, че хората си знаят кой пореден номер е апликацията им, без значение дали са изтеглени или не. Затова се чудех дали при подаването на апликацията, се вижда някъде какъв номер е тя, тъй като аз не забелязах подобно нещо, или узнаваш това, само ако бъдеш изтеглен. Би било добре да знам дали съм сред първите 2000 подали, да речем, или пък преди мен са заявили участие още 20 000 души.


Няма такова нещо, изтеглените на втори тур са с над 25000 кейс номер. Кейс номера го получаваш при теглене.

Puputka, мерси за уточнението, объркала съм се с DS-a  Peace

# 140
  • Мнения: 558

Няма такова нещо, изтеглените на втори тур са с над 25000 кейс номер. Кейс номера го получаваш при теглене.


Благодаря, вече ми е ясно! Мислех, че нещо съм пропуснала при апликация 2016.

# 141
  • Мнения: 383
попълних и ми излиза това... 3 пъти пращах и препращах и това е? е пратеноли е или?

# 142
  • Мнения: X
Не,накрая трябва да ти излезе идентификационния код за запазване заедно с данните.Опитай пак,нещо от системата им е  Hug

Скрит текст:
и отдолу данните на лицето което кандидатства  bouquet

# 143
  • Мнения: 93

Някой попита за фото в Пловдив- в Тракия срещу Кауфланд от страната на кино Фейсис под блока има едно фото -  хората са изключително мили, а и ни донесоха късмет. Simple Smile Peace

Здравейте,

Имате ли представа дали работят през уикенда?

Мисля, че ние правихме снимките в събота. Значи би трябвало да работят.  Peace
[/quote]

Благодаря!  bouquet

# 144
  • Мнения: 1 196
Време не остана до вторник.Успех на всички,които за поредна година ще подават документи. bouquet

# 145
  • София
  • Мнения: 4 123
Започнах с регистрацията и гръмна сайта  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out какъв е този късмет направо не знам.

# 146
  • София
  • Мнения: 20 115
Време не остана до вторник.

Какво ще става във вторник?  Thinking

Успех на всички кандидатстващи!  fingerscrossed

# 147
  • София
  • Мнения: 3 414
Колко изтеглени  ще има тази година за цял свят?четох 125 хил. Но да питам тук 😉

# 148
  • Мнения: 204
Време не остана до вторник.

Какво ще става във вторник?  Thinking

Успех на всички кандидатстващи!  fingerscrossed
И аз щях да питам защо вторник?

# 149
  • Мнения: 27
Здравейте!
Мога ли да прекъсна, т.е. да канселирам entry-то си, защото има проблем със снимката на мъжа ми и ще има ли проблем, ако после започна да попълвам кандидатурата си или има някакъв друг вариант?

Много благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт