Лотария "Зелена карта" 2018

  • 342 140
  • 2 923
  •   1
Отговори
# 2 820
  • Neverland
  • Мнения: 143
Едва ли ще дискутирам по форумите ,начините за пребиваване в САЩ .И не ,нямам предвид брак .А аз питам ,защо се върнахте ,а не пробвахте всички възможности ?

# 2 821
  • София
  • Мнения: 16 202
Всички законови?

# 2 822
  • Мнения: 25 757
Едва ли ще дискутирам по форумите ,начините за пребиваване в САЩ .И не ,нямам предвид брак .А аз питам ,защо се върнахте ,а не пробвахте всички възможности ?
Какви възможности, с транзитна и туристическа виза?

# 2 823
  • Down south
  • Мнения: 7 695
Едва ли ще дискутирам по форумите ,начините за пребиваване в САЩ .И не ,нямам предвид брак .А аз питам ,защо се върнахте ,а не пробвахте всички възможности ?
Законни възножности ли ще обсъждаме?
Освен брак или работодател, не се сещам за друга опция.
Ако ще обсъждаме незаконните опции, аз поне, не се интересувам.

ПП Повечето проявили интерес сме все още тук.

# 2 824
  • Мнения: 199
Я споделете, къде да си проверявам за дата на интервюто?  Че нали пише, че пускат и мейл който те води до съответната страница, ама да не би нещо да съм изпуснала Flushed

# 2 825
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Едва ли ще дискутирам по форумите ,начините за пребиваване в САЩ .И не ,нямам предвид брак .А аз питам ,защо се върнахте ,а не пробвахте всички възможности ?
Ако начините са легални, не виждам какво пречи дискутирането им по форуми. Изобщо цялостното Ви включване се обезсмисля, ако няма да обясните/дискутирате написаното от Вас Wink

# 2 826
  • Мнения: 154
Я споделете, къде да си проверявам за дата на интервюто?  Че нали пише, че пускат и мейл който те води до съответната страница, ама да не би нещо да съм изпуснала Flushed

За мене още е рано да проверявам, тъй като съм с номер 15000 и нещо си, но според прочетеното досега разбрах, че на страничката, на която се проверява дали си изтеглен от лотарията, се появява вече датата и часа на насроченото интервю.

# 2 827
  • Мнения: 7
Я споделете, къде да си проверявам за дата на интервюто?  Че нали пише, че пускат и мейл който те води до съответната страница, ама да не би нещо да съм изпуснала Flushed
Информират те по майл, че имаш промяна в статуса:
"ТРИТЕ ВИ ИМЕНА :You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://www.dvlottery.state.gov/ESC . Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing."
СЛЕД КАТО СЕ ЛОГНЕТЕ ЩЕ ВИДИТЕ ИНФОРМАЦИЯ ОТНОСНО ДАТАТА И МЯСТОТО НА ИНТЕРВЮТО

УСПЕХ!!!

# 2 828
  • Мнения: 25 757
Едва ли ще дискутирам по форумите ,начините за пребиваване в САЩ .И не ,нямам предвид брак .А аз питам ,защо се върнахте ,а не пробвахте всички възможности ?
Ако начините са легални, не виждам какво пречи дискутирането им по форуми. Изобщо цялостното Ви включване се обезсмисля, ако няма да обясните/дискутирате написаното от Вас Wink
Не се ядосвай, поредния екскурзиант който си мисли, че е открил топлата вода и може да размахва пръст 'видите ли аз съм бил в САЩ". Чудо голямо, всички сме били, имам 2визи по 10 години всяка, утре да ми се приходи и мога да ида, темата е за лотария за ЗК...тоест съвсем друго нещо.

# 2 829
  • при моите любими
  • Мнения: 2 536
Като се заговори за други начини за зелена карта. Чувала съм за хора, на които са дали зелени карти по религиозни причини. Никаква идея нямам как става точно. Май се свързват с някакви църкви, посещават ги в БГ години наред и после им уреждат документи.

# 2 830
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
Като се заговори за други начини за зелена карта. Чувала съм за хора, на които са дали зелени карти по религиозни причини. Никаква идея нямам как става точно. Май се свързват с някакви църкви, посещават ги в БГ години наред и после им уреждат документи.

Това ли ще да е https://www.uscis.gov/greencard/religious-workers ?

# 2 831
  • Мнения: 4 708
Я споделете, къде да си проверявам за дата на интервюто?  Че нали пише, че пускат и мейл който те води до съответната страница, ама да не би нещо да съм изпуснала Flushed
Информират те по майл, че имаш промяна в статуса:
"ТРИТЕ ВИ ИМЕНА :You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://www.dvlottery.state.gov/ESC . Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing."
СЛЕД КАТО СЕ ЛОГНЕТЕ ЩЕ ВИДИТЕ ИНФОРМАЦИЯ ОТНОСНО ДАТАТА И МЯСТОТО НА ИНТЕРВЮТО

УСПЕХ!!!

Не разчитайте на това, аз и мъжа ми не получихме никакъв имейл.
Скрит текст:
Обадиха ми се от посолството, че сме си изтървали датата на интервюто  Embarassed Иначе редовно си проверявайте страницата, където сте видели съобщението, че сте изтеглени, но при нас малшанс, че съобщението се е променило около Коледа, празници, това онова, и сме изтървали момента. Накрая се оказа, че има вариант за смяна на датата, но в рамките на текущият месец, и нямаше как да намерим парите толкова бързо. Но както и тогава си казах, явно не ми е било писано.

# 2 832
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
То след брака става като по филмите, ама на ужасите.

Значи аз знам изключения Wink

# 2 833
  • Мнения: 25 757
То след брака става като по филмите, ама на ужасите.

Значи аз знам изключения Wink
Е, като има лИбоФ е друго, тук за брак с далавера говорим. Wink

# 2 834
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Е, значи чакаме новия старт на лотарията и стискаме палци на онези, които ще участват.Rolling Eyes
Всякакви случаи има естествено, но за далавераджиите като че ли наистина остава вярна поговорката „Хитрата сврака с двата крака...“

Общи условия

Активация на акаунт