Момче или момиче - здраво да е АПРИЛското мъниче - Тема 6

  • 44 696
  • 736
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 351
Аз от днес съм в болничен и на лежащ режим /бях писала в групата във фейсбук, че ми казаха, че имам контракции и бебето стояло ниско, въпреки че плацентата и шийката са ок/. Гинеколожката ми каза, че няма страшно , но да полежа, за да се вдигне бебето. Напусках и изследвания - влагалищен секрет и урина.
За магнезий докторката ми каза, че ще ми го включи след 2 седмици,защото в моята седмица /17-та/ матката нямала нужните рецептори,за да се повлияе от магнезия.....Ох, да идва вече април.
Почивай си тогава и не го мисли.  Щом не ти е казала нищо притеснително, мисля, че няма за какво да се тормозиш излишно. Аз съм една седмица болничен и ми е много добре. Сега чак разбирам, как уж без да ми личи, без да се натоварвам, ми е било доста нагорно последните месец - два на работата.Ще избутам другата седмица още два три дни, най - много още седмица и излизам за постоянно. Сега като имам време и ми хрумват какви ли не неща за правене.  Да подреждам, да подреждам и пак да подреждам. Да вадя бебешките нещица от баткото, да видя какво имам запазено и какво не  Heart Eyes, абе просто както вика ММ - женски му работи. Simple Smile

# 736
  • Мнения: 1 111
Заповядайте в новата тема, започнах добавянето на щъркелчета, но ще е дълъг процес. Който иска такова да ми пише на лично ако не е Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=948909;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт