Фраксипарин, клексан, аспирин протект - тема № 11

  • 75 342
  • 776
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 481
На мен още нищо не са ми изпратили, но предполагам, ще е същото.
Ще го използвам като отправна точка с имейлите до медии и институции. Не е лошо и от вносителя на ФРАКСИ да имаме такова, но те са много сопнати Sad
Сопнати? Я ги дай на мен, само ми дай кординати, аз понеже съм алергична и не се занимавам с него, но го описвам по мейлите.

# 91
  • Мнения: 405
Момичета днес за първи път си сложих сама Клексан като почнах да вкарам лекарството на мястото ми се подду като пъпка newsm78 сега май поспадна де,не ме боли иначе Simple Smile нормално ли е или не правя нещо както трябва?

# 92
  • Мнения: 3 066
Момичета днес за първи път си сложих сама Клексан като почнах да вкарам лекарството на мястото ми се подду като пъпка newsm78 сега май поспадна де,не ме боли иначе Simple Smile нормално ли е или не правя нещо както трябва?

 за 7 месеца не ми се е подувало като пъпка убоденото място  Peace

# 93
  • Мнения: 3 172
На мен още нищо не са ми изпратили, но предполагам, ще е същото.
Ще го използвам като отправна точка с имейлите до медии и институции. Не е лошо и от вносителя на ФРАКСИ да имаме такова, но те са много сопнати Sad
Сопнати? Я ги дай на мен, само ми дай кординати, аз понеже съм алергична и не се занимавам с него, но го описвам по мейлите.

Добре дошли в официалната страница на фармацевтична компания Алпен Фарма България!

Представителство в България

Адрес: София, 1700, ул. „Йордан Йосифов”№6

Телефон: +359 2 861 40 00

Е-mail: info@alpenpharma.bg

# 94
  • Мнения: 84
Здравейте момичета! Днес ми дойдоха резултатите от Надежда,и пише да спра Феаксипарина. Досега бях на 0.3 мл. всеки ден . Не е ли опасно да се спре изведнъж ,или трябва постепенно. Не ми е написано как трябва. Моля запознатите да ми отговорят. Благодаря и лека вечер!

# 95
  • Мнения: 75
Здравейте дами! Пиша след последния преглед при съдов хирург, който ме притесни много. След прекарана ДВТ преди една година ходя периодично и следя състоянието си. Все още нямам отпушване на засегнатата вена, но ми обясниха, че може би това ще бъде окончателното ми състояние за напред. Направих си изследвания и съм хетерозиготен носител на двете мутации на MTHFR а/ц и ц/т, което според съдовия си е тромбофилия. Планирам забременяване и ми казаха веднага да почна с инжекции фраксипарин от 0,6 (аз съм 49 кг) и неофолик, до момента съм на таблетки Еликвис 2*6 5мг. След обиколка по всички аптеки не намерих никакви инжекции и съм ужасена как ще бъда през цялата бременност и по време на кърмене.
Може ли съдействие от някой със същата мутация каква фолиева киселина приема-мета или обикновена, че не запомних.....

# 96
  • Мнения: X
Аз пия мета формата.
И аз бия клексан но от 0,4. Въоръжаваш се с търпение и рецепти и започваш да си купуваш по кутийка, кутийка с инжекциите.
И аз така правя по една кутийка по една кутийка, гледам да имам запас за един месец.

# 97
  • Мнения: 260
Здравейте момичета,
Имам няколко инжекции Фраксипарин 0,3.Подарявам ги ако има нуждаещи се.

Последна редакция: пн, 17 окт 2016, 10:50 от Borislavka_32

# 98
  • Мнения: 405
Къде в Пловдив мога да намеря Клексан 0.4  newsm78

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 455
Ще трябва да обиколил по аптеките.Аз всеки път в различни аптеки намирам.Тази седмица си поръчах в Марешки и за няколко часа ме снабдиха с 2 кутии.

# 100
  • Мнения: 1 269
Здравейте момичета, има Фракси в аптеки Санита, Сейба и Софармаси, или поне могат да ви поръчат ако им е свършил

# 101
  • Мнения: 405
Аз Клексан намерих в аптеки Бети,казаха че има колкото искам Simple Smile

# 102
  • Мнения: 3 066
Аз Клексан намерих в аптеки Бети,казаха че има колкото искам Simple Smile

Това във кой град е

# 103
  • Мнения: 405
Аз Клексан намерих в аптеки Бети,казаха че има колкото искам Simple Smile

Това във кой град е
Пловдив

# 104
  • Мнения: 75
Днес след поредната обиколка по всички аптеки в Петрич успях да се снабдя със само 4 инжекции Фраксипарин....положението е плачевно! Моля за съвет тъй като в инжекциите 0,6 има много въздух, той изкарва ли се или се бие директно newsm78

Редактирам съобщението си добавяйки и въпрос-на какви цени се сдобивате с фраксипарина от 0.6 мг, защото първите 4 инжекции взех на почти 6лв единична цена, а следващите от друга аптека на цена +2 лв?

Последна редакция: ср, 19 окт 2016, 19:36 от faberje88

Общи условия

Активация на акаунт