Въпрос до майките на момиченца?!

  • 1 759
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47 988
и от мен честито!  bouquet
на моето момченце доста му се бяха подули гърдичките,1-2 пъти му слагах компреси,но беше целия мокър,а и се разместиха,и аз спрях
след около 2 седмици сами си се оправиха-просто не ги пипай и стискай

# 16
  • Мнения: 3 089
честито
и аз нищо не съм слагала. и подуване не е имало дететп

# 17
  • Мнения: 992
честита принцеска   bouquet
да ви е жива и здрава и много да ви слушка и радва
по темата не съм мазала с нишо даже това за първи път го чувам, но и гърдичките й не са се подували

# 18
  • Мнения: 100
Честита дъщеричка![/color]
 Да ви е жива и здрава и много щастие да ви донесе.
 Ние също не сме имали подобно нещо, така че и аз не зная какво да те посъветвам.

# 19
  • Мнения: 532
Да е живо и здраво детенцето!
На нас ни се подуха гърдичките и след около месец спаднаха,но не съм мазала с нищо .Само да не се натискат и стискат трябва.

# 20
  • Мнения: 10 758
Честита ти щерка, да ти е жива и здрава!  bouquet
Е те такова чудо за пръв път чувам ShockedНикога не съм слагала компреси на мойта щерка.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
честита щерка:-))

Аз не съм слагала на щерката.Нито предварително,нито са се подували гърдичките.Нашата лекарка е много опитна и ни каза тогава,само ако се подуят,тогава.Според мен вашата лекарка се презастрахова:-)

# 22
  • Мнения: 455
Честита щерка, да расте здрава усмихната и спокойна   bouquet
За тези компреси бях чувала,но знаех,че се слагат при нужда.При нас не е имало проблем с подуване и не съм слагала,а и педито не ми е казвала нищо по въпроса. Но и да сложиш не мисля,че ще навреди нещо,най-много да поизцапате някое и друго боди на бебата. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 489
Честито ти бебче.Да сте живи и здрави.
И аз никога не съм слагала нищо на гърдичките.

# 24
  • Мнения: 2 381
Честита дъщеричка  bouquet  bouquet
Това с риванола не бях го чувала newsm78Не съм мазала гърдичките с нищо.

# 25
  • Мнения: 2 910
Честита дъщеричка!
Да е жива и здрава и само радост да Ви носи  bouquet
За този компрес за пръв път чувам, не съм мазала гърдичките с нищо, а и педиатърката не ми е препоръчвала мазане на гърдичките.

# 26
  • Мнения: 5 299
4естито момИ4енце Laughing

 Викториа имаШе мастит, и един път слагах риванол, но много цапа, и се отказах. Сами се оправиха.

# 27
  • Мнения: 2 142
Деичка, честито ти момиченце, да сте живи и здрави и мнооого щастливи! Леко възстановяване на теб маме и много да ти е послушна дъщеричката.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 818
  bouquet Честита бебка с красиво име!
Да ти е жива и здрава!


Пък тоз риванол... Като няма нужда що да го слагаш?! Не бях чувала такива работи и не съм слагала нищо на гърдичките... Странен свят!
Нищо не му слагай на детето, щом няма нужда.
Поздрави!

# 29
  • Мнения: 143
Честита дъщеричка   bouquet
Незнам ти при коя лекарка си , но моята ми каза да си купя риванол и ако се зачервят и подуят гърдичките, тогава да слагам компрес. Е нито се зачервиха , нито се подуха така че го използвах риванола едва на първата имунизация.
И верно много цапа тоз риванол  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт