Въпрос до майките на момиченца?!

  • 1 761
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 362
Благодаря ви много   bouquet на всички

И аз реших да не слагам,това си е нормално и ще отмине,тя засега няма .

Да попитам аз още нещо да не отварям тема нова,докторката ни предписа и едно мазило са устата ,за белите петънца  Rolling Eyes
Но аз съм чувала ,че те се появяват при кърмените бебета  Thinking малката е на АМ (не по мое желание) и няма такива петна,дали да и слагам от него  ooooh!

# 31
  • Мнения: 5 877
Честито бебче!
Не, не сме слагали нищо подобно. И не мисля, че е нужно.
Белите петънца не са проблем, дори и да излязат, не са опасни. Ако пък нямате, хич и не го мори детето.
Между другото, в ранните седмици се опитват да пробутат на майките какво ли не. Аз бях балък и купувах от всичко, не прави като мен. После набрах опит и се оказа, че гледането на бебе е доста естествено нещо и съвсем няма нужда да изкупувам магазините. Добре поне, че кантар за бебе не си купувах, че и това ме караха като най-наложителна чудесия.
Педиатърката ми ме беше пратила и на профилактичен преглед при ортопед, който каза, че Ането е граничен случай на плитки стави и макар дълго време нищо да няма да си проличи, ако искаме да не стигне до изкуствена става на 60години, трябва да си купим от еди-кой си конкретен магазин специални гащета, които да й разделят крачетата. Бях идиот и държах детето си с това нещо половин-един месец. После разбрах, че това е някакъв бизнес, но тогава представа си нямах, исках всичко да е 6 с детето ми, което доскоро беше лежало в кувьоз. При всяко зачервяване на дупето съм купувала нов вид крем, то не беше една синилка, правени по рецепта кремове, абе какво ли не.
Абе искам да кажа внимавай и не купувай всичко, за което те пратят.

Последна редакция: нд, 23 апр 2006, 17:30 от Anda

# 32
  • Мнения: 44
4estito ti krasavica.dano mnogo  da te radva.iaz ne sam i slagala takiva kompresi.ama 6tom sa ti kazali to e ako se podue .dano da ne se podue.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 989
 ShockedТц, не сме правими таквиЗ неща!

# 34
  • Мнения: 929
честито бебече.аз нещо не съм правила то си минава от самосебеси.а  доколкото знам това нподуване се дължи на хормоните които в момента се развиват у бебка

# 35
  • Мнения: 1 866
Честито ти бебче!

Само не се връзвай на всички тези глупости. То сега дай да го мажеш навсякъде с по някакво кремче! На мен ми предписаха включително и едно кремче, в което се оказа че има и кортизон, за да мажа с него 1-месечната си дъщеря заради едни елементарни пъпчици.  #Crazy Добре че чета всичко и забелязах присъствието на кортизон. Директно го изхвърлих това кремче, а беше доста скъпичко! Смених сапунчето и пъпките минаха за няколко дена! Внимавай, много лекари обичат да изписват какво ли не "превантивно", даже и антибиотици!  #Cussing out

# 36
  • Мнения: 5 790
Честито ти бебче и от мен!
Нищо не съм й слагала, не са й се и подували гърдичките. Риванолът само за пъпчето го използвахме, ако си спомням правилно.

# 37
  • Мнения: 295
Честита принцеса   bouquetДави е жива и здрава .Аз нищо не съм слагала и не са се подували.

# 38
  • Мнения: 2 792
     Дея аз съм изпуснала, честита щерка, да сте много здрави, весели и щастливи   bouquet  bouquet  bouquet

   Димана също имаше подуване на гърдичките, нито съм я мазала, нито се е налаголо да я мажа  Laughing

# 39
  • Мнения: 5 370
Хееей, сърожденичкеее-честита ти малка ягодка бееее!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
И аз за първи път чувам за такова нЯщо, но те вече по-нагоре са ти казали момичетата

# 40
  • Мнения: 607
ДЕЯРЧЕСТИТО БЕБЧЕ!!!

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Че  стито бебе ylinfant 1stroller smile3525

И двете ми дъщери не са мазани с нищо по гърдичките.  Peace

# 42
  • Мнения: 1 427
Честито бебенце  ylinfant newsm51
Не слагай компреси с риванол!Няма никакъв смисъл-пък и бях чела някъде,че не е хубаво да се слага риванол на малки бебета!Аз слагах-и сега съжалявам,но тогава не знаех и спазих препоръката на докторката Embarassed

# 43
  • Мнения: 4 187
Честито Дея   bouquet!


Превантивни мерки не съм взимала, за каквото и да било. Не съм слагала риванол на гърдичките, при Рая те въобще не се подуха. Не съм и мазала устата .

# 44
  • Мнения: 488
Честита дъщеричка!  newsm51

Аз въпреки , че съм майка на момченце, мога да ти кажа ,че нищо не съм слагала. Лекарката каза само да не пипам и да внимавам да не го натисна без да искам. Това се случва и при момченцата.

Общи условия

Активация на акаунт