"Oткраднат Живот"сезон 2 -ТЕМА 11

  • 70 061
  • 776
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 256
Жени как така ще напуска? Я да се връща- тепърва има снаха да посреща. Crossing Arms

Поне снахата една и съща, няма отгледан, няма роден син.

Ама тя нали я шамароса, сега как ли ще я посреща?  hahaha

# 31
  • София
  • Мнения: 27 259
С всеки изминал епизод затъват все повече и повече. Много слаб втори сезон.
Това с хипнотизатора ме втрещи, няма такова малоумие просто.  ooooh!
Виолета я превърнаха в пълна карикатура. Дори вещиците от детските книжки са по-мили от нея. Аз лично едвам я търпя като я видя, но и браво на актрисата за изпълнението и.
Владов шеф на спешното? Е, такава комедия няма никъде просто.

# 32
  • София
  • Мнения: 7 888
Какви снахи, на мястото на Жени да не си. Ужасно е, направо отвратително. Гледал си чуждо дете, докато твоето е било само, болно без майка...
Аз ако съм на Жени щях направо да го утрепам Иван, тя само далака му засегна.

# 33
  • Мнения: 637
Аз чакам извънземни  да вкарат в сезона
 1swing

# 34
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Аз чакам извънземни  да вкарат в сезона
 1swing
hahaha hahaha hahaha

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 586
В извънземни, я някой с трето око...
Не мога да разбера защо вкарват нови персонажи без да са развили главните!

# 36
  • Мнения: 6 159
 bouquet за темата , явно  тука ще остане по-интересно от самия филм  ooooh!

# 37
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 457
Това с хипнотизатора ме втрещи, няма такова малоумие просто.  ooooh!
Виолета я превърнаха в пълна карикатура. Дори вещиците от детските книжки са по-мили от нея. Аз лично едвам я търпя като я видя, но и браво на актрисата за изпълнението и.
Владов шеф на спешното? Е, такава комедия няма никъде просто.

Аааа, Diavolo  имаааа, имааа, познавам хирург, шеф на отделение, който почЕти не изтрезнява....
Комедия за едни, трагедия за други може би.....  newsm78   hahaha   Joy

Ако имате координати на хипнотизатора, моля да ми ги изпратите. Имам една далавера за него тамЪн с един сеанс и  БАААМ в 10-ката!  Mr. Green

Аааа, ВилитУ нИ Я бутайте, онА е бетон!  rotfImbo

Наистина втори сезон бута масло отвсякъде...чудя се как им раждат главите тези недомислици и идеотизми?

Я кажете нещо за следователчето,ааа? Младежът дали е актьор или е от тези, дето играят "народа"? ГолЕм дървеняк и рецитатор...   tooth tooth tooth

Последна редакция: чт, 06 окт 2016, 18:25 от tutulina

# 38
  • София
  • Мнения: 7 888
Аз пък познавам лекари, които не са ми никакви. Сина ми на 2 години имаше вирусен менингит. Излекуваха ми момченцето, после и да са пили здраве да им е. Защо всичко и всички слагате под негативния общ знаменател.

# 39
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Аз пък познавам лекари, които не са ми никакви. Сина ми на 2 години имаше вирусен менингит. Излекуваха ми момченцето, после и да са пили здраве да им е. Защо всичко и всички слагате под негативния общ знаменател.

И аз това се чудя. Лятото за 24 часа ми стана ясно, че у нас има доктори и доктори. Първият в Пирогов ни изпрати по живо, по здраво да пие половинката литри вода за бъбреците. Вторият му спаси живота на другия ден. И двамата не ги познавах. И двамата няма да ги забравя!

# 40
  • София
  • Мнения: 4 348
Аз чакам извънземни  да вкарат в сезона
 1swing


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Между другото вчера, докато гледах, оставяйки на страна колко абсурдно тъпи неща има в тоя сериал се замислих какво ще ми е на мястото на Жени. Ми, не знам, ама аз толкова много обичам дъщеря си, че каквото и да стане и да ми каже който и да е, че бебето ми е било разменено и това не е моя дъщеря (биологично) не би променило нищо в усещанията ми към нея. Да, може би ще искам да поговоря с другия човек, да го опозная, но... не знам, не бих страдала, защото аз си имам дъшеря, тя е всичко за мен, пък ако ще да носи гените на който и да е

# 41
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 401
Ама тя и Жени не се е отрекла от Калин!
Иначе това, което пишеш, е напълно нормално!  Peace

# 42
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 879
И на мен това ми беше мисълта, обаче разсъждавах върху поведението на Генадиев и си затвърдих мнението, че не е обичал Калин.

# 43
  • Мнения: 1 211
Александър Алексиев ще играе главна роля в адаптацията на "Възвишение" на Русков




http://www.novini.bg/news/382340-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BC% … %D1%82%D0%BE.html

Много харесвам тази книга.Дано се представи на ниво.

# 44
  • Мнения: 611
Жени ще обича и двамата си сина, но шока от разкритието е голям, имам чувството , че ще посегне на живота си отново...

Общи условия

Активация на акаунт