"Oткраднат Живот"сезон 2 -ТЕМА 11

  • 70 071
  • 776
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Вярно, че тя е по екстремните изживявания.

# 16
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Не задълбавам толкова и не ме дразни сериала  Peace


И аз така.

# 17
  • Мнения: 1 217
Нова тема  bouquet

Може Жени да пристане на Камбуров  Joy

# 18
  • Мнения: 2 710
А червените петна по лицето на Галя, ту се появяват, ту изчезват. На работа си е добре, а в леглото още бушонирана.

# 19
  • Мнения: 2 710
Нова тема  bouquet

Може Жени да пристане на Камбуров  Joy
Хахаха
Той е, като Бенджамин Бътън. В предишния сезон беше много болен, сега е добре, а после ще се подмлади и ще се зажени. Аз и на бебе ще се надявам.

# 20
  • София
  • Мнения: 19 331
Нова тема  bouquet
Може Жени да пристане на Камбуров  Joy
Хахаха
Той е, като Бенджамин Бътън. В предишния сезон беше много болен, сега е добре, а после ще се подмлади и ще се зажени. Аз и на бебе ще се надявам.
Страшна реклама направиха на турските болници с този роля. От смъртно легло на мотор  #Crazy

# 21
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Ама той в Турция ли се оправи? Нали Сашо тегли заем за Америка, болница, хотели...

# 22
  • Мнения: 36
А в Истанбул беше. Даже баклавички му донесе  Grinning

# 23
  • Мнения: 18 013
Точно това се чудех и аз, направо антиреклама на българските болници, щом такова светило отива в Турция....и сега е свеж като репичка, евала дет се вика  Mr. Green

# 24
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Не е ли истина, че много българи се лекуват от ракови заболявания в Истанбул?

# 25
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 295
и сега ще направи наистина бебе на Евгения, което тя ще роди и отгледа - напълно нейно си.

# 26
  • София
  • Мнения: 23 051
А в Истанбул беше. Даже баклавички му донесе  Grinning


Това напълно съм го пропуснала.  Shocked

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 40 854
и сега ще направи наистина бебе на Евгения, което тя ще роди и отгледа - напълно нейно си.
hahaha
Научна фантастика стана това...

# 28
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
А червените петна по лицето на Галя, ту се появяват, ту изчезват. На работа си е добре, а в леглото още бушонирана.
Тия червени петна ме дразнят още откакто я намериха. Ту ги има, ту ги няма, ту са почти избледнели, ту са ярко червени...аман. Алооо, гримьорите, да не сте ги оставили сами да се гримират?
Жени как така ще напуска? Я да се връща- тепърва има снаха да посреща. Crossing Arms

# 29
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 295
Жени как така ще напуска? Я да се връща- тепърва има снаха да посреща. Crossing Arms

Поне снахата една и съща, няма отгледан, няма роден син.

Общи условия

Активация на акаунт