Ирина или Изабела?

  • 7 251
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 838
Гласувах в анкетата за Изабела, но по скоро ми харесва Изабел.
Слагам глас и за Ирен и Ира.

# 46
  • Мнения: 4 062
Наскоро имаше друга тема за имена.Авторката бременна с първо бебе,питаше за женско име,но много държеше да се съчетава с мъжкото,което е измислила,ако има син един ден.  Tired Не го разбирам и аз това.

Предполагам за да не се получават неща от сорта на Стамат и Елизабет или Станка и Алберто, а да са някак си близко по усещане. Имам две сестри познати - Боряна и Ванеса. Еми познайте коя не си харесва името, и се чувства "обикновено" на фона на "принцесенското" име на сестра си...

# 47
  • Мнения: 2 515
Аз съм за Изабела ,галено-Бела,което означава хубава.Да не е лошо?

# 48
  • Мнения: 39 703
Изабела.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 31
Наскоро имаше друга тема за имена.Авторката бременна с първо бебе,питаше за женско име,но много държеше да се съчетава с мъжкото,което е измислила,ако има син един ден.  Tired Не го разбирам и аз това.

Предполагам за да не се получават неща от сорта на Стамат и Елизабет или Станка и Алберто, а да са някак си близко по усещане. Имам две сестри познати - Боряна и Ванеса. Еми познайте коя не си харесва името, и се чувства "обикновено" на фона на "принцесенското" име на сестра си...

Хахах, нали? Стамат и Елизабет е същото като Станимир и Изабела  Joy Ама пусто, много е хубаво това Изабела. Ама, ако ви кажа и фамилията, която ще има, ще ви довърша  Laughing

# 50
  • Мнения: 39 703
Наскоро имаше друга тема за имена.Авторката бременна с първо бебе,питаше за женско име,но много държеше да се съчетава с мъжкото,което е измислила,ако има син един ден.  Tired Не го разбирам и аз това.

Предполагам за да не се получават неща от сорта на Стамат и Елизабет или Станка и Алберто, а да са някак си близко по усещане. Имам две сестри познати - Боряна и Ванеса. Еми познайте коя не си харесва името, и се чувства "обикновено" на фона на "принцесенското" име на сестра си...

Боряна ли не си харесва името? Хиляди пъти по хубаво от принцеското в кавички.

# 51
  • Мнения: 18 059
Абе тя е момиче, има няма 20 и няколко години ще е с това фамилно  Wink

# 52
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Аз като чуя Изабела и си представям някакви сапунки само.

# 53
  • София
  • Мнения: 5 658
Ирина ми харесва повече и затова гласувах за него, преди да прочета допълнителните обстоятелства.
Имайки предвид обаче, че бабата е Ирена и че не харесва Ирина, ми се струва неуместно малката да е Ирина.

За галеното - имам леля, която всички наричат Нини, Нинче. Едва наскоро разбрах, че цялото й име всъщност е Ирина Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 710
Yoanny, ударението Ирѝни ли е?
Дааа, Ирѝни е. За мен е много красиво:) Не се бях сещала за него от години! Ирена не ми харесва изобщо Peace

# 55
  • Мнения: 457
На мен ми харесват и трите имена. Което и да изберете, няма да сбъркате  Wink

# 56
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
Изабел(а) е едно от малкото чужди имена, които харесвам. Но тук съм за Ирина. Ирена - не. Ирини ми звучи много сладко, но като галено на Ирина, за "оригинално" име ми се струва неподходящо за България, освен ако няма детето гръцки корен.
Аз много харесвам да ме наричат Елени, възприемам го точно като галено.  Blush

# 57
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Не съм чела в подробности темата, Изабела ми харесва най-много.  Peace

# 58
  • Мнения: 18 589
Аз никога не съм харесвала името Ирина.За Ирена да не говорим.Рени и Ира Ина не искам да ми казват на детето на галено,а това е неизбежно при тези имена.Изабела пък открай време си го харесвам.Изобщо не звучи странно с бг фамилия.Нежно и хубаво име.

# 59
  • Мнения: 11 747
Изабела е като Никол, която се споменава по- напред. Толкова отдавна се ползва в България, че вече е асимилирано. Не е толкова масово като Никол, което е хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт