Любители на Котки - Тема 108

  • 43 518
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 461
Приемате ли новаци в темата  Simple Smile? От утре този малчо ще живее у дома, най-вече по желание на дъщеря ми. Макси е името. На около 2 месеца. Намерен е с братчето си на една бензиностанция. Изкъпан и обезпаразитен. Има проблем с крачето. Куца, защото лапичката е била затисната, но ще се консултираме с ветеринар.


# 16
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Съкровище. Heart Eyes
Консултирайте се с вет, дано всичко е наред.

Беличката Бела я намачквам веднага.

# 17
  • Мнения: 132
Имам коте на 4 месеца. Прекрасна е. Много дива, игрива и закачлива. Страшно любопитна и безстрашна! Нищо не пропуска да види, обича водата и се намърдва във всеки шкаф, който се отвори Simple Smile  Рядко е любвеобвилна, но аз уважавам характера й. За жалост нещо не мога да прикача снимка, да ви покажа моята гордост. Тя ми е първата котка, досега съм имала само кученца.

# 18
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Снимката трябва да се качи първо в някой сайт за споделяне като postimage.org или prikachi.com, като не съм сигурна втория дали работи вече, след това копираш линка и я постваш в темата, не знам как да покажа самата иконка.  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 239
Скоро не съм писала в темата, само чета, но сега имам повод - малък врещящ повод. Наши клиенти преди точно една седмица ни докараха три броя дребосъци под двигателя на камиона си, извадиха ги и ги оставиха вместо да ги върнат, за да ги намери майка им. И в края на деня с колеги се принудихме да ги приберем

Бебето Мики на 3 седмици преди точно 1 седмица, когато тежеше 350 грама

Блажено спящ в полареното ми одеяло  Twisted Evil

Вече се храним сами Laughing


А котьо Лео само обикаля, души клетката и хъска през вратата

Както лошо гледа, не знам как ще ги събирам заедно   newsm78

Последна редакция: пт, 07 окт 2016, 12:38 от savinaci

# 20
  • Мнения: 4 008
Бишкота ходи на вет. Док каза, че е вирусче, което протича сравнително леко, и и би две инжекции, утре ще ходим пак, за още една евентуално, каза, че вечерта вече трябва да се чувства по-добре, и най-вероятно ще хапва, но да и даваме мека храна. Ушите и били студени заради вируса, но иначе и е добра температурата, не и е студено, няма нужда да я затопляме.
Като се прибрах, пробвах с пастета - не искаше. Отворих друга консерва, с парченца месце и малко желе, от там изяде 1/3, вчера преди лягане си пи вода самичка, днес сутринта пробва гранулите, изяде 3-4 само. Имаме напредък Simple Smile

# 21
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263


Благодаря за темата не знаех че има толкова много информация за котките и отделих много време за да прегледам всички котета на съфорумци и се включвам с ентусиазъм Simple Smile  Моята котка по горе се казва Мърки и е на 14 години има тумори на млечните жлези защото когато я взехме не знаехме, че трябва да се кастрира а и нямахме още в нашия град ветеринарна лечебница ако може да е наше оправдание и давахме хапчета против разгонване - сега вече не го правим и търпим разгонването защото много я обичаме тя е миловидна и послушна никога не ми е създавала грижи и много години ни е давала любовта си и сега само се страхуваме че ще я загубим и това ми къса сърцето.

# 22
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
В предната тема, за съжаление не помня коя съфорумка, има същия проблем като вашия, но дават експериментално лекарство, което задържа развитието на туморите.
Дано има късмет милата котчица. Praynig

# 23
  • Мнения: 14 301
Ух, че красиво бебе Мики, дано батко му Лео спре да гледа така лошо  Mr. Green

Радвам се, че Бишкотка не е сериозно болна.

Мърки гони моя Шошо по размери. Тоя тумбак е само за мачкане  Heart Eyes

Много хубави котаци видях и преди това!

# 24
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
В предната тема, за съжаление не помня коя съфорумка, има същия проблем като вашия, но дават експериментално лекарство, което задържа развитието на туморите.
Дано има късмет милата котчица. Praynig



А случайно да знаете кое е това експериментално лекарство и специална клиника ли да търся - не че имам някаква надежда нашия вет. каза, че вече не може да се оперира защото туморите са напреднали и тя няма да се възстанови от операцията за сега яде а лекаря каза че ако стане много тежко положението ще спре да яде. Благодаря за съчувствието Simple Smile
И аз се радвам, че Малчо и Мики са си намерили добри стопани много са сладки Simple Smile

# 25
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Не, не знам името на лекарството, момичето спомена, че го дават на котето.
Разтърсете се в предишната тема, да не обещавам, но и аз ще потърся поста.

# 26
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Не, не знам името на лекарството, момичето спомена, че го дават на котето.
Разтърсете се в предишната тема, да не обещавам, но и аз ще потърся поста.
Благодаря, сега преглеждам 107-ма тема отзад напред Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 13 147
Не, не знам името на лекарството, момичето спомена, че го дават на котето.
Разтърсете се в предишната тема, да не обещавам, но и аз ще потърся поста.
Благодаря, сега преглеждам 107-ма тема отзад напред Simple Smile

Не знам дали знаеш, но може да се "разпечата" темата, т.е. през бутона горе в дясно "Още" и след това "Отпечатай" да се направи така, че да се търси ключова дума с Ctrl+F. Пуснах 107 и 106 тема като търсих "лекарств" (така обхваща и множественото число на думата), "тумор", "експеримент", но нищо не намерих по въпроса. Да, поне 2 случая с тумори е имало, но не се споменава за експериментално лекарство. Sad  Котьо, да не си го чела другаде?

# 28
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Сигурна съм, че тук четох. За котки само тук чета.

# 29
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Тaня67, не знаех за това специфично търсене аз изчетох много назад и с Гугал търсих но не го намерих намерих само много мъка споделена от други стопани на котки с тумор. Благодаря че си потърсила, много си мила Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт