Любители на Котки - Тема 108

  • 43 454
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 228
В момента съм на 21 стр. от 105 тема. Изчитам пост по пост. Нямам спомени да съм чела на друго място 33uu

# 31
  • Мнения: 3 248
Ето ни и нас в новата тема:



А тези, които видях...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 238
Епона, ама вие бебе ли имате? Май съм пропуснала новината newsm78
Ама то е кукличка Heart Eyes

# 33
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 262
В момента съм на 21 стр. от 105 тема. Изчитам пост по пост. Нямам спомени да съм чела на друго място 33uu
Благодаря, не си губи времето повече защото дори да го намериш може ние да нямаме достъп до това лекарство Simple Smile Много хубави снимки публикуват всички тук - напълних си очите да гледам сладки пухчета Simple Smile

# 34
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Бебето с мама. Heart Eyes
Преди малко имаше война у дома - аз vs котката, завърши наравно.
Хем стоя докато го реша, но накрая откачи и започна да дере и хапе. Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 2 461
благодаря за новата тема, обожавам да гледам снимки на вашите котаци. Да се запишем и ние  Simple Smile
Скрит текст:

# 36
  • Мнения: 1 826
Таня -благодаря за новата тема. bouquet
Аз ви оставих доста време,но малко проблеми -не с котките и даже не съм чела,че много имаше изписано.
Видях че има нова тема и да се запиша,снимки утре на моите калпазанки.
Видях страхотни снимки  ,но понеже имена не помня за всички пухчовци по една голяма  Hug от мен и моите мацки. Wink
Днес им накупихме храна,че явно есента идва и вчера Мега повърна  косми. Вече спи вътре в стаята ,  ама оная вечер ме ядоса и я затворих в банята.Все като легнем и тъкмо задрямвам тя почва да дращи по вратите.Ама аз съм последна в лягането и все мен буди. Laughing А Бони пак си е старата ревла и имам предчувствие че все едно е разгонена така мяучи,кастрирана е обаче така тежи -обира чинийките и на другите две.А това бездомниче  хич няма страх и идва да им яде храната на моите капризи.Наистина е много красиво и пухкаво-бяло и черно,но много ни идват  5 котки. Joy

# 37
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
pisenxeto, дано всичко е зад гърба ви. Hug
Зизу kiss
Край момичета, идвам ви на гости да помачкам пухковците.

Ресахме се преди малко пак, все едно не съм го ресала, за няма и няколко часа успя да "завъди" и два-три фитила, ножицата пак игра. Топи е недоволен и се навря в клетката, мисля да изкарам вече одеялцата да му е по-топличко.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 714

Kristal, е как да не приемаме newsm78 Hug Добре дошла! Hug Радвам се, че Макси е обичано коте. Hug


savinaci, ако след време пак ти се случат такива неща, обаждай се! На лични, на "обществени". Peace


Нервен_Хамстер, радвам се, че почти всичко се е разминало. Подозирах настнка, наистина се оказа. Ама през нета е трудно да се каже нещо повече. Peace


pvacheva, ма това какво е??? Shocked Сега ли искаш да ти го отмъкна. newsm78 hahaha hahaha hahaha


Котьо, аз съм се борила с тумори 5-6 години. Така че, не са ми чужди експерименталните лекове за Кот. Проблемът е, че това са много скъпи лекарства, да не говорим, че не са и проследени във времето.

Експерименталното лек. се казва имунофан/ за животни/. Т.е. интерферон/ за хора/.
Моля да ме извините, аконещо съм се объркала. Peace

# 39
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 262

Kristal, е как да не приемаме newsm78 Hug Добре дошла! Hug Радвам се, че Макси е обичано коте. Hug


savinaci, ако след време пак ти се случат такива неща, обаждай се! На лични, на "обществени". Peace


Нервен_Хамстер, радвам се, че почти всичко се е разминало. Подозирах настнка, наистина се оказа. Ама през нета е трудно да се каже нещо повече. Peace


pvacheva, ма това какво е??? Shocked Сега ли искаш да ти го отмъкна. newsm78 hahaha hahaha hahaha


Котьо, аз съм се борила с тумори 5-6 години. Така че, не са ми чужди експерименталните лекове за Кот. Проблемът е, че това са много скъпи лекарства, да не говорим, че не са и проследени във времето.

Експерименталното лек. се казва имунофан/ за животни/. Т.е. интерферон/ за хора/.
Моля да ме извините, аконещо съм се объркала. Peace
Благодаря за името на лекарството Simple Smile

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Хайде и ние в новата тема Simple Smile Ей така да изкарате съботата Simple Smile

Много хубави нови котаци гледам Simple Smile Бишкота ме изкефи и с име Simple Smile

# 41
  • Мнения: 3 880
И аз без снимка в темата. КОтьо, бе много пораснало котенцето ти.

# 42
# 43
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 962
Хайде и ние в новата тема Simple Smile Ей така да изкарате съботата Simple Smile

Много хубави нови котаци гледам Simple Smile Бишкота ме изкефи и с име Simple Smile
Някой ден мисля да дойда да свърша една тежка статистическа работа. Mr. Green
Да преброя космите на Късметка.  Crazy smile3508
Мъка! Ще се наложи да ровя с пръсти в козината й месец-два, три ... smile3521
 hahaha

# 44
  • София
  • Мнения: 461
От снощи Макси е при нас. Много си играе, но не яде. И все още не е хапнал. Малкия дрисльо се изакал снощи по средата на хола. Хората, при които беше 2 седмици казаха, че не са имали проблеми и е ходил  само в тоалетна, но открита. Нашата е закрита и Макси се страхува да влезе заради вратичката. Оставих вратичката отворена. Снощи е изровил и саксията. Вече няма да са в една стая.
Макси беше на преглед преди малко. Док му даде и сложи в устата много неща против стрес и обезпаразитяване, имуностимулатор......... и т.н. Оказа се, че Док е хомеопат. Препоръча да храним котето само със суха храна, без паучеве  newsm78. Вие как храните любимците? Извинете за невежество, но до сега не сме гледали котка у дома. И още нещо, за което не бях чувала. Док спомена, че ако имам растение тип Дефинбахия да го изхвърлям. Листата или растението, не знам точно кое, съдържали отровни за котките вещества. Док имал случай на умряла котка, негов пациент, по този начин.
При док имаше много сладко коте, на възраст около два месеца. Прибрал го вчера от улицата. Единия от родителите на котете, очевидно е или британска късокосместа или руско късокосместа. Страшено игрив сладур, не се притеснява като нашия страхливец. Сега му търсят дом.

Общи условия

Активация на акаунт