Семинар “Как да бъда щастлива жена”

  • 22 170
  • 163
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841
Въпрос на търговска ниша - щом има търсене, защо да няма предлагане? Толкова безумни семинари, практики, курсове, "коучинги", тренинги, уърк шопове, хепънинги и прочие платени дивотии има, един повече или по-малко няма да катурне световната ентропия  Sunglasses Сигурна съм, че ако някой организира тренинг "Как да използваме тоалетната хартия в съзвучие с вселенската енергия, или Съвършената дефекация", ще има доста желаещи  4470

Не харесвам Банско, не пиша заради наградата. Имам забележки и към Наталия Кобилкина.
Но като дългогодишен участник във форумите на бг-мамма, намирам за ласкателно, че някой е решил да инвестира в реклама именно тук, и апелирам да се проявим като любезни домакини, доколкото все пак никой не ни е подкарал с остен към сайта и събитията на рекламодателя  Wink

Сега, категорично отказвам да наричам половият си орган "Йони", както и да разговарям с него (или нея) като равен с равен. Но не мога да отрека, че това наименование е донесло на приятелската ни компания много забавни моменти и смешни каламбури, тъй като имаме в компанията и жена на име "Йоана", и мъж на име "Йонко"  Sunglasses





# 16
  • Мнения: 2 650
BirdsFlu, много се радвам, че отново пишеш  Hug
Това за именуването на половите органи  ми е странно и ново /сигурно трябва да  се разбира - иновативно/  Rolling Eyes...ама все пак... не е ли по-добре да си ги наричаш "Йони", вместо - "ти, птицо, грипозна" Laughing

# 17
  • Мнения: 4 841
...ама все пак... не е ли по-добре да си ги наричаш "Йони", вместо - "ти, птицо, грипозна" Laughing

Е, има и други възможности  Laughing "Славей лекокрил и сладкопоен" например. Или "Чайка волна". Или "Орлица безстрашна".
Зависи срещу какво е изправена птицата ми, все пак. Има разлика дали срещу нея стои ловец с противоракетно оръдие, или със скромна двуцевка. А може и да е с пищовче. Или прашка.
Реагираме според ситуацията, един вид.

# 18
  • Мнения: 2 650
Ето на този семинар бих дошла newsm20

# 19
  • Мнения: 1 810
Тва само за Сф ли е? Щот .. ако е така- не е честнУ нЕкак си.  newsm78

У-ха! То без пари бре! У Банско !  Юрууш!

Ей сега тоя хейт 'начи. Усещате ли как изпускате шанса за почивка в Банско.

Хора, събитето в Банско е минало. Било е на 23.09.

Сега малко и по темата:
Щастието е твърде различно за отделния човек. За един е здраве, за друг е добра кариера и финанси, за трети е добро семейство и приятели. Различни хора - различни дефиниции за щастие. Освен това като че ли има някакъв първобитен страх от щастието, неслучайно са останали такива "крилати" фрази като: "И богатите също плачат", "Много хубаво не е на хубаво", "Няма пълно щастие". Нещо като да не се предизвиква съдбата, че монетата може и да се обърне. Лично за мен преди всичко човек трябва да си е себедостатъчен, да може да се понася сам себе си и тогава да си отгаваря на въпроса "Щастлив ли е". А не да изглежда станал със задника нагоре и сутрин мразещ себе си, а следобяд - всички останали. Успееш ли да харесаш сам себе си, тогава и повечето други неща се нареждат.

П. П. И абсолютно съм съгласна с изказаните мнения, че щастливите жени не ходят на семинари "Как да бъда щастлива жена".

Последна редакция: сб, 08 окт 2016, 22:12 от poems

# 20
  • Мнения: 251
 Ей,къде ви остана спортната злоба?Аз понякога/всъщност често напоследък/участвам в различни подобни игри,не защото не мога да живея без съответната награда или защото трябва нещо да доказвам.Просто ми е кеф,ако случайно моето мнение бъде оценено или съответно избрано на случаен принцип.Нещо като да изтриеш "виртуалния билет"и да разбереш дали печелиш.

Та по темата-факта,че има хора,които целенасочено търсят компанията ми и искат да чуят мнението ми ме прави обичана и щастлива.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 065
Когато се фокусирам върху кариера и контакти извън семейството се чувствам по-щастлива и пълноценна. Т

# 22
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Много забавно станало тук  Laughing Laughing Laughing
И все пак, репликата "Жена, аз ще гледам детето, ето ти на теб тази студена бира" ежедневно ме разтапя...само не разбрах защо ми е да ходя да танцувам с непознати самодиви и женската им същност  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 30 802
По принцип съм скептична към всякакви семинари с техники. Даже бих казала, че донякъде са неетична практика, която може да навреди.

Проблемът при тия семинари е, че хващат обикновени хора, без опит в саморегулиране и управление на съзнанието. Работят по същия начин, по който работят диети като Зоната или Дюкан за хора, които до момента са се хранили много нездравословно. Промяната веднага им действа, първото отслабване след цял живот занемарена физика е лесно и изглежда чудодейно.

Така и като те понаучат на тази или онази техника, отдавна занемарената и заспала психика получава доза енергия (или пренасочва енергията от друго място). Но- всичко си има цена, всяко състояние на съзнанието е "скъпо" за мозъка и тялото. Неслучайно доста от тия семинари и техники често отключват психози. Човек и без това е бил с поизчерпан резервоар, а гуруто е натиснал педала на газта докрай, създавайки илюзията, че сме открили нов източник на енергия.

И така- докато не вземеш, че паднеш от еуфоричния полет и после трябва още по-бавно и досадно да събираш парчетата, за да имаш истински постижения.

# 24
  • Мнения: 25 708
Сигурна съм, че ако някой организира тренинг "Как да използваме тоалетната хартия в съзвучие с вселенската енергия, или Съвършената дефекация", ще има доста желаещи  4470


Ще има, разбира се. Да не забравяме заседналия начин на живот на съвременния човек и неговата най-страшна последица – запека.  Laughing
Има ли връзка между некачествената дефекация, недоклатеността и липсата на щастие и удовлетвореност у жената, оставям на Кобилкина да открие и да изведе успешната формула. Както и да организира съответните курсове.
Ще искам процент от печалбата заради идеята обаче!  Naughty

ПП Може и под формата на лаксативи.  Peace

# 25
  • Мнения: 30 802
Ми аз всъщност съм виждала човек, който организира подобни тренинги. Има онлайн уроци с ценни съвети как се преодолява "запекът на туриста", когато си в непозната среда.

# 26
  • Мнения: 5 259
бе направо са си живи секти ако питате мен

# 27
  • Мнения: X
Има ли връзка между некачествената дефекация, недоклатеността и липсата на щастие и удовлетвореност у жената, оставям на Кобилкина да открие и да изведе успешната формула. Както и да организира съответните курсове.

Има! Кобилкина отдавна е извела формулата. Позволявам си да цитирам от нейната книга "69 съвета за секс":

Цитат
Моля читателите за извинение, че ще навляза в толкова интимни подробности, но е важно да знаете, че аналният секс е и прекрасен лек срещу запек.
и
Цитат
Вашият анус е много по-мъдър, отколкото си мислите.

# 28
  • Мнения: 2 157
От чисто любопитство влязох в сайта... Ей такива сайтове и обяснения ме правят щастливи - смисъл добре си се смея поне 5 минути. И, ако за разкош имах една чашка розе и едно черно шоколадче, щях да съм най-щастливата жена на света. Laughing

ПС: Не знам дали сте видели, ама на едното момиче семейството й подарило почивка на Тенерифе след семинара. Замислете се дами! Laughing

# 29
  • Мнения: 25 708

Има! Кобилкина отдавна е извела формулата. Позволявам си да цитирам от нейната книга "69 съвета за секс":


Фу, язък! Изтървах лаксативите.  Sad

Но и на Банско не ща. Давам път на младите – нека ходят, нека се учат, че и в живота да сполучат.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт