Семинар “Как да бъда щастлива жена”

  • 22 168
  • 163
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 574
Чувствам се щастлива и обичана най-много когато се прибера в къщи, мъжът ми е гледал децата и дъщеря ми на 11 месеца ме види и веднага иска да я взема и ме гушка с малките си ръчички и ми се радва. Това е чиста и искренна любов и радост към някого. Не е същото със сина ми вече на 6 години, който иска да ме гушка и целуне когато сме му купили нещо което е искал.
Също така се чувствам в ситуации с мъжа ми в които си имаме голямо доверие. Ако аз искам да направим нещо или ходим някъде, което той не е правил или ходил преди, но без да се замисля или пита веднага казва да, както и обратното.
Чела съм от книгите на Кобилкина, мога да кажа че са ми били полезни, за много ситуации. Проблемът ми е че ги забравям, като мине време. Не мога да кажа че не съм щастлива, даже напротив, проблемът при мен лично е като ме подхване ежедневието и започвам да се усещам изнервена.

# 31
  • Мнения: 19 121
Ми аз всъщност съм виждала човек, който организира подобни тренинги. Има онлайн уроци с ценни съвети как се преодолява "запекът на туриста", когато си в непозната среда.

Къде са тези онлайн-уроци?

# 32
  • Мнения: 30 802
Ми аз всъщност съм виждала човек, който организира подобни тренинги. Има онлайн уроци с ценни съвети как се преодолява "запекът на туриста", когато си в непозната среда.

Къде са тези онлайн-уроци?

Ето този:

https://www.gutsense.org/author/about-konstantin-monastyrsky.html

Като бонус също е от руско-говорящите, с нестандартен вид.

# 33
  • Мнения: 2 558
Щастлива съм, нямам нужда от семинари, благодаря!  bouquet

Все пак ще ми е интересно кои ще бъдат трите най-интересни отговора, които ще избере Кобилкина  Mr. Green

# 34
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Ама то Банско на другия край на България, кой ще ме закара до там, ако спечеля  newsm78

# 35
  • София
  • Мнения: 24 839
Кобилкина постига целта си- влизате в сайта ѝ, нищо че се подигравате. Peace

# 36
  • Мнения: 2 157
Няма голяма файда от влизането в определен сайт, ако нищо не се случва от там нататък....
Само да се хвали пред някого "Имам еди си колко посещения на уебсайта." Но те не вършат никаква работа.  Peace

# 37
  • Мнения: 19 121
Няма голяма файда от влизането в определен сайт, ако нищо не се случва от там нататък....
Само да се хвали пред някого "Имам еди си колко посещения на уебсайта." Но те не вършат никаква работа.  Peace

За рекламодателите вършат работа посещенията.

# 38
  • Мнения: 2 157
Няма голяма файда от влизането в определен сайт, ако нищо не се случва от там нататък....
Само да се хвали пред някого "Имам еди си колко посещения на уебсайта." Но те не вършат никаква работа.  Peace

За рекламодателите вършат работа посещенията.

На конкретните лендинг страници няма нито native реклами, нито такива от ads платформа. Затова казвам, че не й вършат работа в случая.
Но покрай нашето дърдорене, сигурно ще има жени, които ще проявят реален интерес.  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 36 032
намирам една основна грешка във формулировката на щастливата жена:
"Aз съм щастлива и пълноценна жена, обожаваща и любяща съпруга си"
изобщо щастието ми не е в това аз да обожавам някого и да съм фокусирана върху него, препоръката ми към трейнърката е да го смени на:
"Aз съм щастлива и пълноценна жена, обожаваНа и любяща съпруга си"
да съм "любяща" бива

също бих желала г-жа Кобилкина да даде дефиниция за "пълноценна жена" - не мога да кажа дали съм нещо, ако не знам какво е то Thinking

пп може би съм неподходяща за семинара, защото "ние не слагаме фокуса върху самите себе си" - всъщност колкото повече помъдрявам, толкова по-фокусирана върху себе си и нуждите си съм

ппп постът ми не е хейт - в удоволствие бих отишла с приятелка на подобно мероприятие - ще си прекараме чудесно  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 071
ппп постът ми не е хейт - в удоволствие бих отишла с приятелка на подобно мероприятие - ще си прекараме чудесно  Mr. Green

Аз също, ама съм далеко, а за подобно забавление не бих платила. Шегата настрани, оказа се, че сред познатите ми има няколко момичета, които си ходят на семинарите. Мъже и щастливи връзки май още не са развъдили, но са си намерили нови приятелки.

Аз друго си мисля - много кротко в тая тема, няма ни спор, ни намек за такъв. Какво единодушие...

# 41
  • Мнения: 2 236
Искам да съм обожаваНа жена  Laughing
От мъжа си, от децата си и т.н.
И на семинар искам да отида  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 5 908
Няма смисъл да препускам до Банско, защото от въведението тук разбрах, че за да съм щастлива трябва да:

- закичвам съпруга си минимум веднъж на ден с цветя и да му се кланям минимум три пъти, защото е божество. Ето защо, ако видя хвърлени чорапи до коша за пране, ще ги вдигна и ще ги цункам, щото моят Зевс ми ги е оставил, не някой друг!

- когато режа салата първа ще я подушвам съсредоточено и дълго, защото не е шега работа, щастието ми зависи от това!

- когато пък правя секс  ще си представям, че съпругът ми е банкомат или машина за кафе или пък от тези машинки, дето пускат кроасани и вафли и сок. Тялото на мъжът ми е преди всичко в услуга на моето удоволствие и едва ли от тук нататък ще има друго предназначение!

- от днес нататък ще дебна всяка негова реакция, ще го наблюдавам, тествам и изучавам, все едно той е малка бяла тестова мишка на Шисейдо, а аз си нямам друга работа!

- но най-вече ще бъда щастлива, защото като го заплаша, че ако веднага не ме направи щастлива, ще плащам на Наталия Кобилкина по минимум 100 лева за семинар, той непременно ще ме ощастливи и то така, че щастието няма да се побере в мен и направо ще почне да излиза през ушите ми!

# 43
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Откога ССФ се нуждае от подобни семинари?

# 44
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Чувствам се щастлива и желана, когато мрачната сянка на констипацията не ме дебне в ъгъла на тоалетната, когато не съм повалена от тежкия юмрук на обстипацията. За да не попадна в лапите на този бич за интимните подробности в семейните ни отношения, винаги се водя от кредото "Вашият анус е много по-мъдър, отколкото си мислите."

 Joy

Скрит текст:
Има ли връзка между некачествената дефекация, недоклатеността и липсата на щастие и удовлетвореност у жената, оставям на Кобилкина да открие и да изведе успешната формула. Както и да организира съответните курсове.

Има! Кобилкина отдавна е извела формулата. Позволявам си да цитирам от нейната книга "69 съвета за секс":

Цитат
Моля читателите за извинение, че ще навляза в толкова интимни подробности, но е важно да знаете, че аналният секс е и прекрасен лек срещу запек.
и
Цитат
Вашият анус е много по-мъдър, отколкото си мислите.

Общи условия

Активация на акаунт