Семинар “Как да бъда щастлива жена”

  • 22 219
  • 163
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 841

 По същата логика, омъжвам се, раждам две деца и живея щастливо с това, че съм домашна прислужница, готвачка и перачка, а не съпруга и майка която може да е пример за подражание на децата си за това как да бъдеш силна, смела и щастлива с това което си и което имаш. Да по-добре ми е по добре да си стоя до печката! Аааа и плюс това разчитам, че мъжът ми ще е вечно влюбен в мен такава, залепена за парцала.


Искрено съжалявам, че това е единственият модел, който сте виждали и познавате, и имате нужда някой тепърва да ви го разбива, и да ви отваря очите, че има и други семейни модели  Cry И то срещу заплащане, манипулативни практики със съмнителен ефект и вписване в "общност" от също толкова измъчени жени без самочувстие и визия за живота си, повтарящи заучени "позитивни" фрази като папагали  Cry

Много подценявате аудиторията тук, МНО-ГО!

# 76
  • Мнения: 490
Аз харесвам Наталия , защото има смелостта да излезе пред огромна аудитория и да говори за неща,за които всички само шушукат помежду си . Много е лесно да се критикува отстрани,но само тези ,които са били най-отпред знаят колко труд,емоции ,сърце ,притеснения и воля се влагат в това начинание. Всеки е свободен сам да избира какво му харесва и какво не .Това е човешката воля .да имаш свободата да решиш- Да харесват ми семинарите на Натиля ,защото ми помагат .Или когато не си се докоснал до смисъла и учението ,или просто от завист да кажеш някоя не толкова добра дума за пътя ,който е избрала Кобилкина. И в двата случая няма да сбъркаш,защото това ,което е хубаво за мен ,за теб не е .Разликата  обаче е в благородството и в начина по който ще се отнесем към нещтата ,които не ни засягат и са далечни от нас самите.....
     " Как да бъда щастлива жена " дава точни и ясни стъпки ,по които може да върви жената ,за да стигне до това,ккоето иска. Разбира се ,ще кажете " защо да не си прочета сама книгите и ще се науча" Защото мили дами, информацията в пространството в сегашният модерен свят е огромно.Изписцат се всевъзможни книги,статий,филми ,репортажи,интервюта и каквото още ти хрумне.Кое обаче е есенцията ? И къде е вярното ? На кой да вярваме ? Тук е моментът. Доверете се . Аз се доверявам на Натлия и вярвам в това ,което говори и прави . дайте си право да се доверите . Доверието отваря най-страшните и залостени врати ,на които сме се спирали.Аз пробвах и се доверих:)

# 77
  • Мнения: 13
Кобилкина вече и за децата ли дава съвети? А тя няма деца. Обикновеното жените, които са майки, подскачат, когато нераждали им дават съвети.

Наталия , не дава съвети Simple Smile Тя споделя своята опитност и формула за щастие! Всеки който желае може да пробва! На сила никой не те принуждава да правиш или да вярваш в нещо Simple Smile Тук говорим за желание и разбиране! За възпитанието на децата не дава съвети Simple Smile Просто опитайтеееее и после пак ще говорим Simple Smile Не бъдете предубедени Wink Вие сте сладурки ! Усмихнат ден!

Последна редакция: пт, 14 окт 2016, 11:44 от MIRACLE_

# 78
  • на село
  • Мнения: 1 028
 Mr. Green

Их, ма как ме кефите!!!
Чак ми идва да скокна и да ида на семинар.
Хубаво е госпожа Кобилкина да ми отдели есенцията, че да не се мъча...

# 79
  • Мнения: 5 928
Последното, което прочетох вече е сериозно и аз вече не гледам така хумористично на тази простотия Кобилкина.

rin7, ти пишеш много объркано и това никак не е добре. Ако имаш собствени терзания и си посещавала Кобилкина, то след нейните глупости още повече си загазила.
Кой твърди, че зъболекарят трябва цял живот да вади зъби?
Може да си зъболекар и да започнеш да рисуваш.
Може да си зъболекар и да започнеш да броиш листчетата на маргаритките.
Можеш да си зъболекар и да правиш каквото си поискаш.
Но, скъпа моя, ти нямаш нужда от това, някой да ръководи живота ти чрез сеанси и да те друса всеки път с плоски фрази.
Имаш близки, семейство, може би и любим...
Те могат да ти подадат ръка в момент, в който се нуждаеш.
Но основната работа трябва да си я свършиш ти самата.
Хората забравят да мислят и в това се състои проблемът на човечеството.
В бързината, в ежедневието, в дребните свади и недоразумения, човек се отказва да мисли.
Ако всеки си задава въпросът: Кой съм аз? Какво искам? За какво живея?, със сигурност няма да има нужда от някой хитрец, който да му издърпва парите от дебитната карта.
За случаите, в които проблемите са дълбоки-има си психолози и психиатри и още бог знае какви...
И тези медицински лица не търсят евтина популярност във форуми.

# 80
  • Мнения: 13
Здравей Simple Smile Прочетох те Simple Smile Исках да разбера дали ти четеш между редовете Wink Прощавай ако някъде си усетила нападка !
Съгласна съм ,че на едно дете е невъзможно да дадеш всичко, което то желае Simple Smile Но е и факт,че докато децата са малки умеят да искат Simple Smile И получават! Не говорим за капризи , а за детски желания Simple Smile Ние жените не винаги съумяваме да избираме себе си и да отстояваме себе си Simple Smile Както го правят децата! Съгласна съм с теб , че има битки и желания , които не си струват и с достойнство трябва да се оттегли човек ! Но тук говорим за друго! Simple Smile Аз просто вярвам,че Жената има право да получава Simple Smile А за да получи , трябва да си поиска Simple Smile Усмихнат ден и Благодаря!

цитирала си измутелно вярно поста ми, но без да го прочетеш - не написах да водиш момченце на семинари за жени на средна възраст
имам две деца и по трудния начин се научих да удовлетворявам желанията им изключително избирателно - за това дадох и един разумен съвет
спрях да толерирам безкрайното мрънкане и настояване да получат каквото желаят и се улесни първо моя живот и второ на тях даде възможност да подбират по-старателно желанията си - ползата е и за двете страни включително и за тяхното бъдеще като щастливи жени - да се научат кои битки си струва да бъдат водени и кога отстъплението е вид блестяща победа

пп слънцето в очите е вредно за зрението

отговорила съм на това, което после рязко се обогати със захаросани неуникални лични нападки:

Скъпа моя Simple Smile

Къде казах, че Наталия учи детето ми да се пазари Simple Smile Нима той ходи на семинари или аз му препредавам Wink
Ти ако имаш дете и ми кажеш,че то няма желания- Аз няма да ти повярвам Simple Smile Ако ми кажеш,че не удовлетворяваш желанията на твоето дете и че то не настоява , пак няма да ти повярвам! Simple Smile

Желая ти мн слънце в очите, сърцето и душата и да бъдеш мн позитивна Wink

# 81
  • Мнения: 5 928

Наталия , не дава съвети Simple Smile
И, как, така, тя, има, формула, за, всеобщо, щастие? Формулата, всеки, си, я, създава, сам.
Пожелавам ти синьо слънце и жълто небе Simple Smile
Много поздрави на ваджайната на Кобилкина.

# 82
  • Мнения: 1 816
Скрит текст:
Здравейте, момичета съжалявам че се включвам, но съм с много противоречиви чувства.

От това което прочетох в коментарите ви стигнах до извода, че вие сте на мнение, че аз ПРИМЕРНО, ако съм зъболекар, си вземам дипломата отивам в някой провинциален град и вадя зъби до края на живота си и не ме интересува, че не се развивам, стоя на едно място и рутината ме съсипва. Но няма значение не правя нищо повече за себе си.
 По същата логика, омъжвам се, раждам две деца и живея щастливо с това, че съм домашна прислужница, готвачка и перачка, а не съпруга и майка която може да е пример за подражание на децата си за това как да бъдеш силна, смела и щастлива с това което си и което имаш. Да по-добре ми е по добре да си стоя до печката! Аааа и плюс това разчитам, че мъжът ми ще е вечно влюбен в мен такава, залепена за парцала.

Та идеята ми е такава, че не е нужно някой да ти казва какво можеш или не, какво трябва или не, да ходиш по психиатри, психоаналитици или врачки. Важното е да знаеш коя си, какво искаш и да си наясно дали си личност или вещ и дали това ти харесва. Дано повечето от вас да личности и  да искате да се развивате, а не да "вадите зъби до края на живота си".

Съжалявам, ако съм засегнала някого, не е било нарочно. Но на мен лично ми писка да се отказвам от себе си и от хората който обичам, защото така ми е по-удобно и по-лесно. А на вас?
Аааа и не се извинявам, че се боря за себе си и за хората който обичам.
Хубав ден на всички! Simple Smile

Е що само вадене на зъби? Вадили са бръснарите през миналите векове. Ами кариеси, пулпит, изграждане, протези?

# 83
  • Мнения: 575
Съгласна съм с това, че човек докато не се самоосъзнае, никой не може да му помогне.
Лично аз се изненадах от цените на семинарите и се учудих, колко и какви жени могат да отделят такива суми и като чета последните коментари явно ходят повече от веднъж!
За тези цени бих се почувствала много щастлива на почивка за 2-3 дни някъде на СПА Simple Smile или да си купя някоя дрешка/обувки/чантичка. Докато са нови и си ги нося също биха могли да ме ощастливяват, като ги погледна или нося Simple Smile А сега се сетих че един вибратор си е направо дългосрочна инвестиция за една щастлива и задоволена жена:)
Ако цените бяха по-нормални бих отишла от любопитство и може би да науча нещо интересно. А сега бих ги използвала за нещо друго.

# 84
  • София
  • Мнения: 28 919
Ама няма нужда за всеки пост, нова регистрация да се прави. Време отнема.  Rolling Eyes

Нека се пробват децата. Сега ще се появи поредната нова регистрация и ще си пише глупостите.

# 85
  • Мнения: 5 928
А колко бавно мислят...
Кобилкина трябва да тренира секретарите си-бързо да мислят и да пишат аргументирано. Защото тя сега направо губи пари.

# 86
  • Мнения: 3
Всеки човек в живота си има трудни моменти. Всеки човек често е на кръстопът. Всеки често е объркан и не знае кое би било правилен избор. Има хора, които успяват да се справят с дадена житейска ситуация - дали осъзнат избор или решение на съдбата, но има много такива, които се омотават в кръговрат от сложни и заплетени проблеми... които не могат да успеят сами... които са много чувствителни и се затварят в себе си, с надеждата това да отмине само... но уви... често става по-зле... още по-сложно и те се отказват да се борят... падат и до там.. В настоящия живот често това става все по-честа реалност.
Прекланям глава пред един човек, дошъл от друга държава, с огромното желание да помогне именно на нас да бъдем по-силни, по-уверени, по-успешни и най-важното да бъдем наистина ЩАСТЛИВИ. Работещ с душата си в името на това. Залагащ силите си, открит и отворен за нас ,  раздаващ енергията си, подаряващ сърцето си.  Разгърнал се, за да бъде в подкрепа на нас... на тези, които имат желание да работят върху всичко това... на тези, които не приемат "нещата" в живота си просто за даденост и тези, които искат да се научат как... човек не може да знае всичко и когато има кой да те поведе по пътя на личностното ти развитие, виждаш, разбираш как тези "неща" могат за бъдат замисими и контролирани от теб...
Този невероятен човек е НАТАЛИЯ КОБИЛКИНА.
Прекрасна млада дама, позитивна, нежна и в същото време неизмеримо силна. Страхотен професионалист, с невероятната си способност да ти вдъхне кураж... да те зареди положително...
 Не спираща да учи, да надгражда знанията си и предава всичко това след себе си...
 Тези, които са се докоснали до нея и работата й - знаят това!
Наталия,
ние сме безкрайно благодарни, за това което правиш и това, което ни даваш!
Никога не спирай!
Никога не губи заряда си!!!

# 87
  • на село
  • Мнения: 1 028
АМИН!!! 😇

Ама нещо друго ме притеснява.
Защо Света Наталия взема пари, за иначе това, толкова богоугодно дело?

# 88
  • Мнения: 5 928
Айде престанете вече да се напъвате, тук сектантските ви изпълнения няма да се получат.
Не само си прекланяш главата пред Кобилкина, ами със сигурност и калните подметки на обувките й изяждаш.
Като е толкова сияйна тази мамашенка, защо не ви помага безплатно?
Ами да, истинските Учители не вземат пари от учениците си.
Ама вашият Йода си е чисто и просто Юда.

# 89
  • Мнения: 19 234
Таз тема заприличала на темата за Де Шели.

Общи условия

Активация на акаунт