Семинар “Как да бъда щастлива жена”

  • 22 205
  • 163
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 4 328
 Joy
каква смешна, катилска, пардон, кобилска тема...
чудесна илюстрация за това как не познаваш аудиторията, пред която искаш да блеснеш.
тц, тц, тц  Wink

# 91
  • Мнения: 25 826
Тя споделя своята опитност и формула за щастие!

Която е...? Сама като куче – ни мъж, ни дете, ни коте, но пък за сметка на това – анално помъдряла?
Може, може... Кой каквото го влече.
Ама ако щастието се придобиваше анално, хомосексуалистите щяха да са най-щастливите хора на света.  Whistling

# 92
  • Мнения: 2 157
Ама не знам дали има онзи заряд, който Кобилкина търси.  Thinking
Вярно е, че е запозната със сложните трактовки на Супержената, но не мисля, че отношението й към аналното помъдряване й печели точки в култа. Thinking

# 93
  • Мнения: 9
Като следвам сърцето и мечтите си...бъда винаги влюбена и обожавам себе си

# 94
  • Мнения: 10
Забелязвали ли сте, че от малки мечтаем за хубаво и щастливо семейство, любящ мъж и щастливи, здрави деца? Обаче много рядко в тези мечти ние включваме и желание за себе си – "Аз искам да се чувствам истинска, красива, желана и вдъхновяваща жена завинаги?"
 
На семинара “Как да бъдa щастлива жена” ние често задаваме въпросa: "Коя съм аз?"
 
Обикновено жените отговарят: "Aз съм майка, отговорна, надеждна, точна, силна, успяваща…" или обратното: “Неуверена, смазана, изморена…”. Но никога, за 7 години, откакто правим този семинар, нито една жена не е казала: "Aз съм щастлива и пълноценна жена, обожаваща и любяща съпруга си"
 
Защо е така? Защото ние не слагаме фокуса върху самите себе си, винаги някой друг е по-важен от самите нас. И в един момент се чувстваме изтощени, изхабени и си казваме: “Толкова неща правя за семейството си и за кариерата си, а накрая не получавам това, което искам. Къде е моето щастие?”


 
Как можем да го променим?
 
В Happy Woman Academy 7 години работим с жените в България и по цял свят, изготвяйки система, която води към женското щастие.
В тази статия можете да намерите част от нея.
 
1. Поставете себе си на първо място и се наслаждавайте на всяко нещо, което правите.
Приготвяте ли салата – насладете се на мириса на зеленчуците и начина, по който ги нарязвате. Галите ли детето си – усетете допира на своята ръка до нежната му глава. Насладата ви връща към присъствието тук и сега и към хармонията със самата себе си.
 
2. Развивайте постоянно своята сексуалност.
Правите ли любов с мъжa си, не го правете заради него, направете го заради себе си! Представете си, че неговото тяло служи само да дарява удоволствие на вас самите. Тук често срещам силно отричане: "Това  е егоизъм! Нали трябва да давам?".
Когато давате – вие сте фокусирани върху другия и губите връзка със самата себе си. Как можете да се свържете с някой друг, ако не сте свързани със себе си?
Много жени в днешно време не са свързани духовно с тялото си и е важно да работим, за да постигнем отново тази връзка, вместо да живеем само в мислите си.
 
3. Работете върху отношенията.
Отношенията изискват постоянна работа – да говорим, да разберем какво работи с нашия мъж и какво изобщо не работи. Тествайте и търсeте, докато не намерите какво точно покрива нуждите на партньора ви. Например, ако той е сърдит, понякога просто трябва да го оставите да се успокои сам и когато той дойде при вас, да го посрещнете с усмивка и прегръдка.
Щастието в личните отношения не се случва само по себе си и не очаквайте да сте щастливи, ако не работите за това. А много често ние наследяваме и лоши модели от собственото си семейство, заради което не знаем как можем да изградим щастливи отношения.



 
Включете се в предизвикателството.
Напишете като коментар в настоящата тема кое ви помага да се чувствате обичана и желана жена. За трите най-интересни отговора ще има подаръци:
 
- Два билета за семинара "Магията  да си жена". Това е семинар, който дава възможност да се срещнете със своята дива страна, със своята истинска женственост и първична сексуалност. Ще танцуваме, ще пеем мантри, ще правим масажи и ще свържем тялото с духа.
- Един билет за трансформиращия семинар за жени "Как да бъда щастлива жена". Това е  семинар, след който ще се върнете към истинската си същност и който вече 7 години променя живота на жените по цял свят.
 
Отворете сърцето си за любовта и чудесата сами ще дойдат при вас!


Не съм съгласна с повечето хейтърски коментари по темата!

Наталия и нейните семинари и съвети ми помогнаха да погледна на света и близките си от различен ъгъл. С ръка на сърцето мога да кажа, че дори имайки прекрасен съпруг и две страхотни сладки дечица се чувствах нещастна - просто, защото си мислех, че някой е длъжен да ме направи щастлива, да ме боготвори, въпреки ужасното ми поведение и непрекъснато мрънкане и недоволство. Аз бях един негативен човек, забравил за себе си, неблагодарен за това, което имам. Благодарение на Наталия и всички нейни съвети аз успях значително да променя себе си, мисленето си и вътрешното си усещане за щастие. Да, защото ти може цял живот да си била щастлива, но никога да не си го осъзнавала.....

Жената е щастлива, когато се чувства пълноценна, когато успява да намира време и за своите удоволствия, колкото и задължения да има, когато е заобиколена от хора, даващи и сили за живот и изпълващи я с прекрасна позитивна енергия. Нужно е да разбере в дълбочина точно с какво би искала да се занимава и какво и дава сили да сияе и да излъчва щастие. Щастието е едно усещане - нужно е съвсем малко, за да бъдеш щастлив - да си промениш светоусещането и възприятията. Във всичко може да се намери щастие, дори в най-дребното, стига да си способен да го видиш и осъзнаеш.

Искрено благодаря на Наталия и нейния прекрасен екип за това, че ми дават сили и енергия да променя себе си към по-добро!

# 95
  • на село
  • Мнения: 1 028
Обаче, аз имам един конкретен въпрос към въпросните... курсистки.
Колко струва един такъв семинар и съответно, колко семинара ви бяха нужни за да настъпи... хармония във вътрешния ви мир?
Благодаря!

# 96
  • Мнения: 5 928
Те няма да ти отговорят, но аз мисля, че курсът трябва да се посещава нон стоп. Защото нали Кобилкина постоянно се учила на нови неща, после трябва и да ги преподава тези неща.

# 97
  • София
  • Мнения: 16 214
На линка към семинара (който е утре Laughing) в рекламата от първия пост пише, че участието е него  струва 500 лв.

А за бройката необходими семинари - не знам, тези, които са ходили, да си признаят след колко пъти по 500 лв са си повярвали, че са щастливи жени. Че иначе е: колкото повече, толкова повече Laughing.

# 98
  • Мнения: 1
Напълно съм наясно, че този мой отговор към поста на Наталия, ще бъде обект на гневни коментари и подигравки, но честно казано, това не ме интересува ни най-малко.

Имах късмета да присъствам на нейн семинар преди около 2 години - "Как да обичаме себе си". Както всички неща, които правим за първи път, моята поява там предизвика у мен притеснение и свиване още по-навътре в мен. Но все пак отидох, семинарът започна и след около 2 часа приключи. Никога не съм очаквала, че за това време аз вече няма да съм същата жена, която се притесняваше да влезе през вратата. Нямам за цел да разказвам своята история тук, но държа да кажа, че тя пое към своята положителна посока на развитие след този семинар. Прекратих токсична за мен връзка и бях поне няколко крачки по-напред към разкриването на моя потенциал и откриването на моето истинско Аз.

Тук е момента, в който много от Вас ще спрат да четат и ще затворят лаптопите си. Но за другите, които все пак останат и у които се е породила дори малка надежда за промяна, ще кажа, че тя идва в правилния момент и Вселената ни поставя на правилното място и ни среща с правилние хора. Наталия е един от тях. Поне за мен.

Преди няколко месеца тя отново води същия семинар и аз отново го посетих. Този път не си тръгнах така окрилена, а замислена, защото тя успя да вникне още по-надълбоко и оттам се показа рани, които мислех, че са заровени и че няма да видят бал свят. В този момент след семинара бях малко ядосана и резервирана към по-нататъшни посещения. Но сега, когато минаха месеци, разбирам, че сълзите, изплакани там бяха най-искрените и най-пречистващите. Аз отново направих скок и за първи път този скок не е към някого или към нещо... а към самата мен. Аз съм центъра на моята Вселена и съм длъжна да направя с възможния си живот възможно най-доброто. И го правя всеки ден, с всяка нейна практика и съвет.

Който е имал търпението да изчете моят текст, благодаря. И знам, че колкото и да е трудно и колкото и нашето същество да се съпротивлява, действията ни са това, което предизвиква промяната. Няма да благодаря за промяната. Благодаря за потикването към действия. Simple Smile

# 99
  • Мнения: 5 928
Но все пак отидох, семинарът започна и след около 2 часа приключи.
Ама за 2 часа ли ти взе 500 лева?

# 100
  • Мнения: 1
Здравейте , това което ме кара да се чувствам щастлива са: танците , работа с деца, положителни хора около мен, хапване на шоколад с лешници , слушане на любима музика, живи и здрави родители и това, че успях да  се справя сама в трудните моменти  и несе върнах назад. Иначе от друга страна отдавна несъм се чувствала желана и обичана от мъж, което много ми липсва.

# 101
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Стилът на писане, дори и грешките на някои от последните включвания са удивително сходни, да не кажа еднакви.

Бубанка чете темата, предполагам ще вземе да провери колко от едно и също IP се опитват да промиват мозъци.

# 102
  • Мнения: 36 112
чета я старателно, един и същ стил, различни ИП-та и оставам само с четенето

# 103
  • Мнения: 10
Момичета, Наталия прави непрекъснато и безплатни уебинари и семинари. Не всичко е платено! Аз лично не съм ходила на най-скъпите, но мога да кажа, че всяко едно нейно представяне ми помага невероятно силно - дори и безплатните. Не смятам да споря с вас Simple Smile Имам регистрация отдавна, но просто не съм намирала излишно време да чета и пиша коментари. Пожелавам на всички вас един страхотен ден!

# 104
  • Мнения: 1 071
И аз влизам отново в темата с въпрос към фенките на Наталка, понеже виждам, че са много Simple Smile
Та, кое беше най-ценното нещо, което научихте/осъзнахте на последния семинар, на който присъствахте?

Тъй де, отговорете на нас- неверниците, за да повЕрваме и ние. Понеже същия въпрос съм задавала на няколкото мои познати, участвали в семинарите, досега не съм получила адекватен отговор. Хайде, вие пък ще ни изненадате сега, нали?

Общи условия

Активация на акаунт