Семинар “Как да бъда щастлива жена”

  • 22 182
  • 163
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1
    Момичета, препоръчвам ви Гейши сърдечно или новото име което Кобилкина му сложи "Щастлива жена". Да ви кажа честно, аз също я подценявах много и често я иронизирах, макар че тайничко и завиждах за постиженията. Имах много проблеми със съпруга ми, взаимоотношенията ни бяха доста сложни, често мислих за раздяла и тъкмо бях решила, да потърся помощ и сестра ми, ми подари Гейши. С абсолютно недоверие отидох и с намерение да си тръгна почти веднага. Сега съжалявам 100 пъти, че съм имала такова отношение към Наталия. Семинара е дълбоко пречистваш и осъзнаващ. Хубавото е, че преминаваш през трудните ситуации на всички в групата и от там идва бързия резултат и промяната и осъзнаването, защо така се случва при теб. Спираш да си жертва и да обвиняваш съдбата или другите постоянно, изведнъж живота се обръща в друга посока, започваш да имаш много лекота и радост.
   Разбира се, че не за е всеки, ако сте щастливи, защо да ходите, но ако има трудни взаимоотношения с партньора ви, родителите или въобще с хората, момичета ще останете много доволни.

# 106
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Интересно как така при вашите трудни периоди и сега при щастието как тъй поне веднъж не попаднахте на форума и не се включихте в хилядите теми да споделите щастието си или неволите си, а сега хоп веднага долетяхте да ни убеждавате колко сте щастливи.

# 107
  • Мнения: 5 913
   Момичета, препоръчвам ви Гейши сърдечно или новото име което Кобилкина му сложи "Щастлива жена". Да ви кажа честно, аз също я подценявах много и често я иронизирах, макар че тайничко и завиждах за постиженията. Имах много проблеми със съпруга ми, взаимоотношенията ни бяха доста сложни, често мислих за раздяла и тъкмо бях решила, да потърся помощ и сестра ми, ми подари Гейши. С абсолютно недоверие отидох и с намерение да си тръгна почти веднага. Сега съжалявам 100 пъти, че съм имала такова отношение към Наталия. Семинара е дълбоко пречистваш и осъзнаващ. Хубавото е, че преминаваш през трудните ситуации на всички в групата и от там идва бързия резултат и промяната и осъзнаването, защо така се случва при теб. Спираш да си жертва и да обвиняваш съдбата или другите постоянно, изведнъж живота се обръща в друга посока, започваш да имаш много лекота и радост.
   Разбира се, че не за е всеки, ако сте щастливи, защо да ходите, но ако има трудни взаимоотношения с партньора ви, родителите или въобще с хората, момичета ще останете много доволни.
Сменихте тактиката Simple Smile Сега всеки ново регистрирал се ще обяснява, че е бил като мен, но после, о, чудо! Кобилкина му е наместила чакрите.
Добре, бъди естествена и ми кажи, какво му струва на човек, за да го пречистят семинарно?
В пари ми говори. И на кои точно дати семинарите са безплатни, за да отидем колективно и организирано?
Защото аз искам безплатно обновление на себе си, само на такова вярвам.

# 108
  • Мнения: 6 627
ох, много забавна темичка. напомня ми на една друга забавна тема, за някаква козметика (дьо шели или нещо подобно ), в която се регистрираха сътрудници на фирмата и се обясняваха пространно  Laughing ако съфорумките продължат да задават въпроси и да получават (непоискани) отговори, току-виж нямало нужда да се ходи на семинар, обновените ще ни разкрият тайните на щастливото житие-битие  Joy

# 109
  • Мнения: 5 913
   Момичета, препоръчвам ви Гейши сърдечно
Жълтата хризантема се покри. А аз искам да я попитам, колко струва сърдечното Гейши?
Защо се притеснявате да говорите за пари, след като Кобилкина не се притеснява да ви лекува за пари?
Уверявам ви, че можете да се излекувате с моята програма Дружелюбен ритник.
Нищо няма да ви струва, само трябва да включите и партньора си, който да ви помогне в програмата.

# 110
  • Мнения: 6 627
много си нетърпелива. все пак регистрирането на потребител и изписването на пост формат лист а4 отнема време.  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 5 913
Няма нужда да се хабят с тези дълги постове. Така или иначе ние четем само "Здравей Наталия".

Чакам включване от някой семинар, за да ни кажат, колко струва щастието.

# 112
  • Мнения: 4 841
Направих си труда да разгледам сайта  Joy Joy Joy И просто не мога да се сдържа, и ще копирам описанието на едно обучение... Оцветила съм в червено текста, който и на оригиналната страница е в червено. Защото е наистина ВАЖНО явно  Thinking

***************************************
КУРС ЗА ПРИНЦЕСИ
Водеща: Наталия Кобилкина
Научи каква е тайната на това да бъдеш Принцеса, как да получаваш любов, грижа, подаръци, подкрепа и как с лекота да ги задържиш след като ги получиш.

Какво представлява това обучение?
Ти си родена като жена, принцеса, жрица, вълшебница и ако ти живееш през женската си енергия – всичко само ще идва при теб! Любов, грижа, подаръци, защита, подкрепа... ти просто отваряш ръцете и сърцето си и получаваш.

Обаче, ако не си даваш право да бъдеш жена и живееш през мъжката енергия – тогава нещата стават трудно! Тогава се бориш за оцеляване, работиш неуморно, сама си носиш тежките чанти и ядосано се питаш: къде са истинските, свестни мъже?

Понякога от трудности в детството, от нещастни връзки, от минал негативен опит, твоята нежна душа на принцеса е много наранена и се крие под дебела жабешка кожа. А ти чакаш принца да дойде, да те целуне и да те спаси от всичко това.

Лошата новина е, че той няма да дойде, ако ти не спасиш самата себе си!

Добрата новина е, че вече си изживяла доста болка и най-накрая си готова да извикаш на целия свят: Искам да съм ЖЕНА! Искам да съм ПРИНЦЕСА! Време е да сложиш красивата рокля на своята женственост!

Как ще протече това обучение...
Заповядай в нашия приказен свят на ПРИНЦЕСИТЕ!

Тази вечер ще “заплитаме”много нежно и красиво нашата женска енергия, ще се подхранваме една друга и ще танцуваме в прекраснаенергия, ще правим красиви ритуали. Ще освобождаваме нашата женственост.

Важно! Има едно единствено условие, без което няма да ви допуснем на курса, независимо дали сте платили  - това е да бъдете с ДЪЛГА ПОЛА! НИКОЙ НЯМА ДА БЪДЕ ДОПУСНАТ НА СЕМИНАРА БЕЗ ДЪЛГА ДО ПОДА ПОЛА!ПОЛА ДО КОЛЯНОТО НЕ Е ДЪЛГА!

Това е необходимо, за да можем да съберем женската ни сила и да я насочим с нашите намерения! Заедно ще завихряме нашата енергия и ще ставаме истински Принцеси! Подгответе си намерение и помислете какво чудо искате да ви се случи след този курс и то ще се случи!
ПРОМО цена:
40 лв.
20 лв
********************************************

Не знам защо, друга дума ми идва наум, не точно "принцеси", но може пък да е от езиковата бариера, знам ли...

# 113
  • София
  • Мнения: 1 591
Ronald, коментарът Ви в другата тема бе абсолютен офтопик, какъвто е и в тази. Коментарите на повечето потребители в тук са конкретно за семинарите и макар не всички да са ласкави, поне не са извън темата.

# 114
  • София
  • Мнения: 11 498
Ronald, коментарът Ви в другата тема бе абсолютен офтопик, какъвто е и в тази. Коментарите на повечето потребители в тук са конкретно за семинарите и макар не всички да са ласкави, поне не са извън темата.
Ок, ще си взема бележка, но не бих го нарекъл офтопик, та вие сте сложили снимакта там на тая босонога мома! Айде моля!
Сигурен съм, че ако в оная тема некой посмее да осере рекламата, ще бъде баннат до живот! Явно наталия не може да си плаща толкова.....

# 115
  • Мнения: 36 089
Доста производителен трябва да сте, Роналд, за да бъдете баннат за "осиране на реклама".
Текущата темата е зададена по начин, който позволява дискусия и собствено мнение от страна на потребителите. И въпреки всичко, тук също се трият оффтопика и коментарите, нарушаващи добрия тон.

# 116
  • Мнения: 3
Много е смешно човек да коментира без да е запознат 😂

# 117
  • София
  • Мнения: 11 498
Доста производителен трябва да сте, Роналд, за да бъдете баннат за "осиране на реклама".
Текущата темата е зададена по начин, който позволява дискусия и собствено мнение от страна на потребителите. И въпреки всичко, тук също се трият оффтопика и коментарите, нарушаващи добрия тон.
I love you, baby  bouquet
Сори, спирам офтопика!

# 118
  • Мнения: 1 071
Много е смешно човек да коментира без да е запознат 😂


Ако вие сте запозната, моля отговорете на въпроса ми от предната страница за наученото.

# 119
  • Мнения: 5 913
Много е смешно човек да коментира без да е запознат 😂

Ами, хайде, дай ни информация.
Какво представляват курсовете?
Колко плащаш за тях?
Други плащания имате ли?
Ето информация, която ти можеш да ни дадеш. А защо не говориш за това?
Убеди ме, че Кобилкина е нещо повече от мамашенка, която обира заблудени жени.
Ама сега пак ще се скатаеш, щото Кобилкина няма да те превърне в принцеса иначе.
Хората говорят, когато нещо е хубаво и чисто.
А вие бягате като паникьосани мишки, когато някой ви зададе нормален въпрос.
Защо го правите, бе?
Да не би да нямате касов апарат?

Общи условия

Активация на акаунт