Семинар “Как да бъда щастлива жена”

  • 22 187
  • 163
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 766
Аз от статус го помня, какво чудо било как маленький членчик ставал мощен пулсиращ жезъл.

Ха ха това съм го пропуснала. Супер  Joy

# 136
  • Мнения: 3
Незнам как решавате, че някой се е "скрил", "скътал", "покрил" или каквото там ви дойде на ум.
Бг-мама не е целта на живота ми, че да съм постоянно тук и да отговарям на секундата!
Нито цените на Наталия скрити, нито са тайна!
Нито ме притеснява да кажа колко съм плащала за нейни семинари!
Има колкото платени, толкова и безплатни!
Всеки избира за себе си според желанията и възможностите си!
Има цени от 20лв. до 2000лв.
Цените са обявени на сайта и са всеобщо достъпни!

# 137
  • Мнения: 1 071
Милена, моля отговори и на моя въпрос:
Кое е най-ценното нещо, което научи/осъзна на последния семинар?

Предварително благодаря!

# 138
  • Мнения: 17 546
Веднага казвам нещо положително:
Видимо е много добра в разработването на бизнес модели!  Wink

Имам удоволствието да познавам Наталка по друга линия още преди да стане известна. Едно не може да й се отрече - има страхотен бизнес нюх, евала за което.
Видимо за мен е, че има много тъпи и нещастни хора. Tired А "бизнес нюха" на Кобилкина е колкото бизнес нюха на всички тия с пирамидални структури или мрежов маркетинг, които лъжат хората да купуват водорасли с чудно действие, да си влагат парите в неизвестни предприятия за високи и недостижими лихви, които обещават да ги направят богати, умни(!!!), щастливи и всякакви подобни неща.
Моя позната също ходѝ по семинарите ѝ. За мен - непонятно защо.

За себе си смея да твърдя, че до сега не се е намерил лектор, който да успее да ме накара да се заинтересувам до толкова, че да отида на семинара му, за да ме убеди в неповторимостта на "стоката" си и да успее да ми промие мозъка - безплатно, срещу заплащане, никак.

# 139
  • Мнения: 2 157
Бижу, има много видове бизнес. Никъде не съм споменавала, че нейният е читав или за мен смислен. Но прави ли пари от това - прави. И на мен ми е непонятно, ама се случва. Преди нейните подобни семинари не съм виждала. Популярни от този тип са тези за "самоусъвършенстване", "лидерство" и т.н. Wink

# 140
  • Мнения: 17 546
О, репликата ми не е към теб лично, коментирам този вид дейност просто, защото е квалифициран като "бизнес".

# 141
  • Мнения: 1
Какво ми помага да бъда обичана и желана? За мен животът е търсене на път към щастието, онова безкрайно щастие! Но няма път към щастието, щастието е пътят! А той преминава през истинската любов! Любов към всичко и всички, защото единствено ако я давам, мога да я получа! Това, което ми помага да съм обичана е обичта, която Аз давам! Когато аз обичам себе си и другите ме обичат и желаят! Обкръжена съм с любов, имам поле от любов и всичко, което идва към мен е любов. Показвам си колко много се обичам и желая като се глезя, правя си подаръци, не изневерявам на себе си, на принципите си! Когато нещо не ми харесва, просто не го правя! Давам си това право, да правя това, което наистина искам. Така съм обкръжена от любов, всички ме обичат, уважават и желаят!

# 142
  • Мнения: 1 071
Абе, понеже момите защитнички на семинара нещо хич не отговарят на въпроси, се зачудих дали не пише 1 единствена потребителка, която мннноого държи да участва.

# 143
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Направо ми се приходи на семинар, такива интересни мъдрости прочетох. Дано спечеля, все пак отговорих на въпроса!   baby_neutral

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 23 836
Направо ми се приходи на семинар, такива интересни мъдрости прочетох. Дано спечеля, все пак отговорих на въпроса!   baby_neutral
И аз искам на семинар. Ма не мога да отговоря на въпроса.  Cry

# 145
  • Мнения: 17 546
Хаха, върнах се да прочета въпроса. Ами ей ме на - аз съм тази жена. Знам, че не е вярно според семинаристите, според половината съфорумки Mr. Green , ама кво да правя - това е истината - щастлива съм и обичам мъжа си.
Няма нужда да ме каните на семинар! Laughing Crazy Ба си, убеждават жените, че такива не съществуваме и е невъзможно това. Тия хора са за съд! Crossing Arms Промиването на мозъци е опасно!

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 23 836
Ама Бижу, те не питат "Коя е щастлива жена?", а "Как да бъда щастлива жена?". Пък според мен отговор няма - или си щастлива, или не, не е съзнателно усилие да станеш щастлива.

# 147
  • Мнения: 1 071
Бижу, айде кажи си, кажи си колко семинара ти трябваха, за да достигнеш до сегашното си състояние Simple Smile

# 148
  • Мнения: 17 546
Не, Янтре, семинарът се казва така, което е риторичен въпрос, а не същински въпрос, нуждаещ се от отговор. Те всъщност не питат жените, а ще ги научат как да са щастливи, като ги направят егоцентрички и феминистки, защото според тях, те често, да не кажа задължително се обезличават в семейния живот и се питат "Коя съм аз?"..

На семинара “Как да бъдa щастлива жена” ние често задаваме въпросa: "Коя съм аз?"
 
Обикновено жените отговарят: "Aз съм майка, отговорна, надеждна, точна, силна, успяваща…" или обратното: “Неуверена, смазана, изморена…”. Но никога, за 7 години, откакто правим този семинар, нито една жена не е казала: "Aз съм щастлива и пълноценна жена, обожаваща и любяща съпруга си"

Ми не, трябваха ми няколко дни, за да разбера, че това е МЪЖА и вече 27 години е така.

# 149
  • Мнения: 1
Чувствам се обичана и желана всеки ден. Дори нямам и любим, но това не пречи да намеря хиляди други причини да се чувствам така. Животът е дар и искам да го изживея щастливо. Радвам се на обичта на близките и приятелите си, опитвам да провокирам доброта у хората и така продължавам смело напред:)
Наталия е много харизматична и определено можеш да научиш много нови и интересни неща. Естествено не всичко е приложимо, но разумните хора сами могат да селектират;).

Общи условия

Активация на акаунт