Глътна 50 стотинки, втори ден не ми ги "връща"

  • 11 158
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 820
Вижда се едно кръгло петно долу вдясно сигурно е това, нямам идея, обаче това черво ли е. Мисли позитивно, значи върви надолу. Щом детето няма никакви оплаквания значи е на прав път и върви гладко.
Вижда се една чертичка, много е ясна -това е стотинката. Не петно.  Laughing Въпроса е това дебелото черво ли е?  newsm78

# 76
  • Мнения: 2 998
Изглежда да е в началото на дебелото черво. Бяха ти писали, ето и картинка да видиш колко трябва да "извърви" монетата до изхода. Това са си няколко ходения до тоалетната.
Скрит текст:

# 77
  • Мнения: 1 820
 
Изглежда да е в началото на дебелото черво. Бяха ти писали, ето и картинка да видиш колко трябва да "извърви" монетата до изхода. Това са си няколко ходения до тоалетната.
Скрит текст:

Малко ми двъхна кураж, благодаря ти!  Hug Не , че разбирам, ама май бая има да върви още, ако е в началото. И предвид това, че е тежка и голяма ще чакаме доста ми се струва.

# 78
  • Мнения: X
Близо е до изхода, споко.
Давай вече по-лека храна.Може би след един два пъти и ще бъдеш богата мама.

# 79
  • Мнения: 1 820
Минавам само да се отчета. С температура сме от снощи. Сега вече тотално ми е свито. Дали лепнахме нещо от чакането по рентгени и доктори , или е заради стотинката. Тръгваме след малко на лекар. Довечера пак ще пиша.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Щастливка,вероятно е лепнал нещо.Добре е,че отивате на лекар.Пиши като можеш

# 81
  • Мнения: 46 641
Щастливка, вирус е, не се шашкай Hug
Стискаме палци, пиши после!

# 82
  • Мнения: X
Ох , миличката майчица! Hug

# 83
  • Мнения: X
Сезонът е такъв. Пусти да останат тия стотинки, да излизат вече!!!

# 84
  • София
  • Мнения: 6 080
Ще се оправи детето. Уф, това сигурно е вирус. В момента много деца са болни.
И моята щерка играе с дребни неща. Съвсем малко по - голяма е. Пък аз разчитам че вече не е бебе, а кака й генерира какви ли не играчки и изравя дреболии навсякъде. Късмет просто, дали ще сложи нещо в устата.  ooooh! ooooh! ooooh!
Хайде да изака и да е малкия дявол.  Confused

# 85
  • Мнения: 1 820
Ей, момичетаааа, имаме стотинка!  newsm44 newsm44 newsm44 Почерняла и мръсна, но най- хубавата стотинка, която съм виждала през живота си! Ако някой ми беше казал, че някога ще се радвам като малко дете, на 50 стотинки, със сигурност нямаше да му повярвам! Чувствам се най - богатата майка на света!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря Ви за куража и за съветите!  bouquet Не знам как оцелях, тази вечер ще се наспя ( доколкото мога де, нали сме с температура) хаха.
 А сега историята - отидохме на личния, прегледа я и каза , че  е херпангина. Каза твърдо не е заради стотинката, просто е лепнала вируса. Нурофен до петък,а стотинката продължаваме да я чакаме. Прибрахме се вкъщи, седна на гърнето и айдеее забогатях.  Hug Hug Hug

# 86
  • Мнения: X
Каква чудесна новина Simple Smile)))))))! Целувай си детето и да оздравява бързо!!!

# 87
  • Мнения: 46 641
Честита ви монета! Hug
И дано никога повече не минавате през такива перипетии!

За Нурофена, ако не е карала Варицела, по-добре го заменяй с Панадол при вируси.
Защото тя започва като обикновен вирус и чак после става ясно, а не е препоръчително да се приема Нурофен при Варицела.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Щастливка Simple Smile, ако знаеш как се зарадвах на новината! Браво на детето! Нацелувай я хубаво и да оздравява по-скоро! Hug

# 89
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Чудесна новина  bouquet Дано оздравява бързо и да се успокоиш и наспиш  Hug

Общи условия

Активация на акаунт