Philips Lumea клуб – за копринено гладка кожа

  • 109 227
  • 1 186
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 5 835
По въпроса с батерията, аз питах Филипс и те отговориха, но не ми се търси. По-назад в темата е.

   И какво ви отговориха от Philips? Тъй като темата има доста страници, трудно е да се намери коментара на Philips за батерията от въпроса, зададен от вас.

Последна редакция: ср, 14 дек 2016, 11:29 от Jennifer_w

# 1 141
  • Мнения: 5 835
Jennifer_w можеш да си поръчаш 1999 от Англия(Амазон) например и с Габко, гаранцията му важи и тук.

Ето това е най-добрата идея в темата!

   Да, сега прочетох на английски език информацията за Philips Lumea SC1999/00. Със същите параметри е като 2009/00. И модел 1999 има също две приставки - за бикини зоната и за лице. Разликата е само, че 1999 е с кабел, а 2009 е без кабел. Затова 2009 е по-скъп. В България не се предлага този модел 1999.

# 1 142
  • Мнения: 24 516
Някой от Филипс, ако се включи тук, ще ми отговори ли колко дни още ще чакам доставка?! От неделя пише, че е изпратен, а още го няма. Живея в голям град, не в някоя планинско селце Rolling Eyes

# 1 143
  • Мнения: 48 038
O, и аз доста почаках, хич не се ядосвай Simple Smile

# 1 144
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Срокът за доставка е десет работни дни от поръчката на уреда.  Peace

# 1 145
  • Мнения: 676
Относно батериите,  имам Philips Lumea SC2001/01,  от вече 4 години. Използваме го с ММ, до сега батерията не се е скапала и няма признаци да се.

# 1 146
  • Мнения: 13 016
Понеже назад се коментираше разликата в моделите и обработването на зона интим, да споделя днешния си опит. Значи, като опитах да щракна в долната част с приставката за тяло на трета степен ме запари доста, а когото сложих  специалната за зоната, на четвърта степен си беше напълно поносимо, на него всъщност има допълнително стъкло, което вероятно "обира" болката. Добър резултат отчитам на иначе супер упорития ми мустак:)

# 1 147
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте, момичета!
Поръчах и аз уреда от Шел и съм в трескаво очакване. Но имам един въпрос: смятам и аз да третирам мустака, но възможно ли е това да стане без бръснене, а примерно няколко дни след кола маска? Вие как процедирате?
Благодаря предварително!

# 1 148
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
При фотоепилация космите не трябва да са извадени. Трябва да има част от тях в кожата, защото по тях се провежда енергията до "луковицата". Не съм чела коментарите в темата, но такава беше логиката преди.  Светла кожа и в нея тъмен косъм. При нагряване - по тъмния косъм светлината стига да луковицата и я разрушава. Ако няма косъм в кожата, топлината следва да се разпространи дифузно, а не целево към луковицата. Затова космите се бръснат, не се изскубват. И е хубаво да прави процедурата, когато има пораснал косъм. Т.е. ако вчера е имало епилация - чака се да пораснат, бръснат се и тогава с фотоепилатора.

Ако не се обръснат, а се оставят над кожата - те "изгарят" и пърлят и кожата - там се нагрява и се травмира излишно.

# 1 149
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз епилирам с обикновен епилатор и на следващия ден с фотоепилатор. Вчера ми беше четвърта процедура. При първата процедура дори фотоепилирах непосредствено след епилиране с обикновен епилатор.
Мога да кажа, че имам невероятен ефект. Преди вчерашната процедура имах не повече от 5 косъма на крака, ръце и подмишници.
Интима е друга работа. Там бръсна преди фотоепилация, но ефекта е много слаб засега.
Относно мустака - предишния ден епилирам (с епилатор специално за лице). Там също отчитам страхотен успех след три процедури.

# 1 150
  • Мнения: 2 498
Някой от Филипс, ако се включи тук, ще ми отговори ли колко дни още ще чакам доставка?! От неделя пише, че е изпратен, а още го няма. Живея в голям град, не в някоя планинско селце Rolling Eyes

Моят ми го доставиха за 6 работни дни. Според мен очаквай доставка в събота или в понеделник  Peace

# 1 151
  • София
  • Мнения: 9 850
При фотоепилация космите не трябва да са извадени. Трябва да има част от тях в кожата, защото по тях се провежда енергията до "луковицата". Не съм чела коментарите в темата, но такава беше логиката преди.  Светла кожа и в нея тъмен косъм. При нагряване - по тъмния косъм светлината стига да луковицата и я разрушава. Ако няма косъм в кожата, топлината следва да се разпространи дифузно, а не целево към луковицата. Затова космите се бръснат, не се изскубват. И е хубаво да прави процедурата, когато има пораснал косъм. Т.е. ако вчера е имало епилация - чака се да пораснат, бръснат се и тогава с фотоепилатора.

Ако не се обръснат, а се оставят над кожата - те "изгарят" и пърлят и кожата - там се нагрява и се травмира излишно.
Всъщност има препоръка за след кола маска или епилиране - изчаква се 1 ден. Това си го пише в книжката, също от Филипс го потвърдиха тук. Не е нужно да се чака да порасне пак косъм.

По въпроса с батерията, аз питах Филипс и те отговориха, но не ми се търси. По-назад в темата е.

   И какво ви отговориха от Philips? Тъй като темата има доста страници, трудно е да се намери коментара на Philips за батерията от въпроса, зададен от вас.
Като натиснеш бутона "Още" горе в дясно на темата, избираш "Отпечатай" и можеш да търсиш така. Иначе това беше отговора:
Цитат
Относно трайността на батерията - нямаме случай, в който да сме получавали оплакване по повод "живота" на батерията.

Последна редакция: чт, 15 дек 2016, 08:13 от Малко Сладко Коте

# 1 152
  • София
  • Мнения: 462
Много благодаря на всички, които се включиха по моя въпрос!  bouquet
В трескаво очакване съм  Crazy.

# 1 153
  • Мнения: 24 516
И аз благодаря на всички, които ми разясниха, че се чака до 10 дни за доставка. bouquet
Мислех, че щом е изпратен до ден, два ще го получа. Но явно ще дойде с шейната на Дядо Коледа Laughing

# 1 154
  • Мнения: 9 865
Всички, които получаваха доставки от Шел чакаха по повече дни (от това, което за мен е нормално, а именно 2-3), мисля че проблемът си е в Шел и тяхната организация на промоцията им и няма много общо с филипс бг. Peace
Но ще дойде, хубавите неща, казват, стават бавно. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт