Philips Lumea клуб – за копринено гладка кожа

  • 109 284
  • 1 186
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 5 911
Толкова ли е зле с безкабелен? Не стига ли заряда за цели крака, примерно? Аз едва ли ще искам да се светкам навсякъде в един ден. По-скоро бих го правила на етапи. Друг е въпросът, ако с течение на времето батерията си скъсява времето на работа. В такъв случай дали има модел с приставка за лице и интим, и с кабел? Разглеждам, ама не виждам такъв...

При епилатора ми точно това се случи след няколко месеца, не можеше да се ползва на батерия. Така, че аз за себе си повече нищо на батерия освен мобилен телефон Simple Smile
Относно за модел с двете приставки и кабел има такъв - 1999, но и той както и 1997 преди промоцията на Шел, незнайно защо в България не се предлага.

   За модел 2009 ли става дума?

# 1 126
  • Мнения: X
За епилатор с дискове става дума Simple Smile И това си е лично мое мнение, не претендирам да е на 100% вярно за фотоепилаторите, но ... то си е батерия, рано или късно се скапва Simple Smile

# 1 127
  • Мнения: 5 911
За епилатор с дискове става дума Simple Smile И това си е лично мое мнение, не претендирам да е на 100% вярно за фотоепилаторите, но ... то си е батерия, рано или късно се скапва Simple Smile

   И аз мисля по този начин. Най-много да издържи две години и после трябва да се прави нова покупка за фотоепилатор. А такъв фотоепилатор не е никак евтино. На всеки му е трудно да отдели почти 1000,00 лв. Но този модел 2009 ми харесва, тъй като има приставка за интимната зона и за лице.

# 1 128
  • София
  • Мнения: 1 954
И аз да кажа за моя епилатор (не фотоепилатор) с кабел, който е на 100 години, че явно кабелчето се е прекъснало към края и започна да спира при работа и трябва да се понамества кабела. То може да е моя грешка, че не го навивам както трябва, но си е и доста стар и амортизиран вече. Та и кабелите дават дефекти.

# 1 129
  • Мнения: X
Jennifer_w можеш да си поръчаш 1999 от Англия(Амазон) например и с Габко, гаранцията му важи и тук.

# 1 130
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Мисля, че ако някога батерията сдаде багажа - един правоспособен ел.техник може да пусне едно кабелче и да се включва директно в мрежата. ММ ми е правил такива удобства за разни други уреди, без да им се е скапала батерията. Така, че - за мен това изобщо не е драма в перспектива Simple Smile

# 1 131
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Мен точно работата на батерия ме спря да купя по-скъп модел. Представих си как давам солидна сума за уреда, а след няколко месеца батерията сдава багажа. Задоволих се с покупка от промоцията на Филипс и Шел. За момента съм доволна.  Peace

# 1 132
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Момичета, на колко тъмна кожа всъщност не може да се използва епилатора?
Защото на картинките изглежда, че не може да се използва от хора от друга раса.Simple Smile
Сина ми е с тъмна кожа която лятото почернява наистина много/може би защото виси по плажовете по цяло лято ама все пак/. И се чудя дали може да ползва епилатора който получих днес, Sc 1997.

# 1 133
  • София
  • Мнения: 16 199
Flash, няма проблем с кожата на момчето. Ще зпочне сега да го ползва.
Аз също съм доста тъмна, но за 2 месеца има видим резултат от процедурите.
Доколкото знам от козметички не трябва да се излага на слънце или на солариум докато ползва ИПЛ.
Затова лятно време има доста промоции, работата им намалява.

# 1 134
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Aisha, мерси.
Аз се притеснявам да не му навреди нещо/естествено Rolling Eyes/ а не, че няма да има резултат евентуално ... .

# 1 135
  • Мнения: 425
Jennifer_w можеш да си поръчаш 1999 от Англия(Амазон) например и с Габко, гаранцията му важи и тук.

Ето това е най-добрата идея в темата!

# 1 136
  • София
  • Мнения: 9 850
По въпроса с батерията, аз питах Филипс и те отговориха, но не ми се търси. По-назад в темата е.

# 1 137
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз също имам неприятен опит с обикновен епилатор (на друга марка е) - в един момент батерията спря да се зарежда, не знам дали проблемът е в нея или в кабела на зарядното, но е факт, че епилаторът е неизползваем. Не може да се направи да работи с кабел, защото е от тези, които работят и под вода и, съответно, има защити - не работи, когато е включен към кабел.

# 1 138
  • Мнения: 9 865
Техниката е въпрос на късмет, винаги нещо може да се прецака, казвам го от опит. Simple Smile

# 1 139
  • Мнения: 6
Здравейте, чета Ви най-редовно. Моята Lumea 2009 пристигна днес и съм мнооого щастлива, дано оправдае очакванията ми. Купих си я от емаг намалена е на 790лв. Ще споделя мнение като я тествам!
Хубав ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт