Philips Lumea клуб – за копринено гладка кожа

  • 109 135
  • 1 186
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Лятото е зад гърба ви, но какво по-хубаво от това да помислите за следващото още отсега! И наред с прекрасните и смели планове за догодина да придвижите и въпроса с вашата съвършено гладка кожа…

С Philips отново ще си поговорите за Lumea.
Защо "отново"? Защото на практика вие, потребителките на BG-Mamma, и Philips Lumea имате дълга история заедно. Още при появата му на българския пазар през 2013 г. вие бяхте първите, които имаха възможността да го тестват и споделят впечатления.

И така, 3 години по-късно, Lumea вече е фотоепилатор номер 1 в Европа, а BG-Mamma потребителките са сред онези милион и половина жени, избрали Lumea.
Отново ще има много предизвикателства към вас. Както винаги, Philips ще търсят вашата обективна и безпристрастна гледна точка. Но най-вече ще разчитат да споделите вашите безценни впечатления и личен опит с Philips Lumea.
Philips ще отговарят на вашите въпроси, а на линия отново ще бъде и д-р Елмира Павлова – един от водещите специалисти в областта на дерматологията в България.

Мили потребителки на Lumea,
Готови ли сте за предизвикателството на Philips? Да? Само напишете като коментар в настоящата тема до 18.10.2016 г. какъв цвят са вашата кожа и косъмчета, от колко време използвате Lumea, след колко процедури забелязахте ефект и всичко останало, което искате да споделите, а Philips ще се свържат с няколко от вас с едно вълнуващо предложение.

Приключи първият етап от предизвикателството.
Можете да се включите във втория.

 
В темата можете да попитате за всичко, което ви интересува.
И, разбира се, останете на линия! Simple Smile Philips имат още много какво да ви кажат.

Последна редакция: пт, 09 дек 2016, 14:30 от Адри́

# 1
  • Мнения: 1 202
Не съм пробвала Philips Lumea,но много бих искала,кожата ми е светла със средно тъмни косъмчета, които почиствам с епилотор на 3,4 дни.

# 2
  • Мнения: 664
Здравейте,  кожата ми е средно тъмна,  склонна към бързо почерняване,  имам тъмни и плътни косъмчета.  Използвам Филипс Лумеа от зимата на 2012 година (закупен от чужбина). Видими резултати видях още след второто използване. При постоянство резултатите наистина са невероятни. Използвам го за цялото тяло,  с изключение на лицето. Доста се интересувах от темата онлайн,  но все пак ще задам въпроса си и тук,  тъй като преди 7 месеца родих и все още кърмя(по време на бременността и до момента не съм използвала фотоепилатора),  кога е удачен момент да започна отново неговото използване?  Мария.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 6 303
Моята е лесна-смугла кожа, малко косми за епилиране, гладка кожа, никакъв проблем. Пей сърце. Laughing
Интересувам се заради детето-тинейджърка-бяла кожа, светли косъмчета. С обикновен епилатор косъмчетата се врастват в голям процент и притесняват детето.
Някак съм фен на марката. И заради други уреди.

# 4
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 214
Кожата ми е светла с не много тъмни косъмчета . До сега не съм използвала фотоепилатор , но много бих искала да пробвам . Изпозвам обикновен епилатор , но понякога за съжаление забелязвам врастнали косъмчета .

# 5
  • Мнения: 240
Не съм пробвала Philips Lumea, тъмни косъмчета,  почиствам с епилотор, но много бих искала да пробвам Lumea Simple Smile

# 6
  • При децата ми
  • Мнения: 6 042
Не съм пробвала Philips Lumea, но бих искала. Кожата ми е светла, както и космите. Simple Smile

# 7
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Аз също не съм ползвала и като всяка жена бих искала да се улесня с обезкосмяването. Кожата ми е светла, косъмчетата - тъмни, но не черни. Досега съм ползвала кола маска, но най-често - епилатор. Недостатъкът е, че има враснали в кожата косъмчета.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Не съм пробвала Philips Lumea, но бих искала. Кожата ми е светла със средно- тъмни косъмчета.

# 9
  • Мнения: 1 180
Благодарим за интереса към Philips Lumea.
Предизвикателството на Philips ще бъде за всички вас и ще продължи в няколко етапа, като в първия от тях очакваме да се включат дамите, които вече притежават уреда и са готови да споделят своите впечатления от употребата му. Останалите от вас, които все още го нямат, но имат желание да го пробват, ще имат тази възможност съвсем скоро. Philips са приготвили изненади и приятни емоции за всички.

# 10
  • Мнения: 1 475
Кожата ми е светла с руси и по-тъмни косъмчета . Не съм използвала фотоепилатор , но много бих искала да пробвам . Използвам епилатор, но забелязвам врастнали косъмчета.

# 11
  • Мнения: 2 836
Кожата ми е светла с не много тъмни косъмчета . До сега не съм използвала фотоепилатор , но много бих искала да пробвам . Изпозвам обикновен епилатор Philips , но често  за съжаление забелязвам врастнали косъмчета .Не съм пробвала Philips Lumea, но бих искала

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 713
Със светла (почти бяла) кожа съм, но не снежнобяла. Косъмчетата ми са черни, но не супер тъмни.
Ползвам обикновен епилатор само на ръцете, защото на краката получавам силно зачервяване и космите ми се обръщат. Затова бих пробвала с удоволствие фотоепилатора на Филипс. Peace

# 13
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Благодарим за интереса към Philips Lumea.
Предизвикателството на Philips ще бъде за всички вас и ще продължи в няколко етапа, като в първия от тях очакваме да се включат дамите, които вече притежават уреда и са готови да споделят своите впечатления от употребата му. Останалите от вас, които все още го нямат, но имат желание да го пробват, ще имат тази възможност съвсем скоро. Philips са приготвили изненади и приятни емоции за всички.


Аз имам своя епилатор от 2 години и от тогава ползвам само него, без никакви други средства. Изключително съм доволна. Кожата ми е нормална, не е тъмна, но не е и от свръх светлите. Косъмчетата са фини, не са руси, не са и черни. В началото правех процедурите по протокол - през 2 седмици. След 2-3 месеца нямаше никакви нови косъмчета и спрях. Поднових ги след 6 месеца и до сега действам през няколко месеца. Правя нова процедура, ако виждам нужда - тук-там да се е появило някое косъмче, но обработвам цялата зона  Peace След мен си го взе и сестра ми  Peace

# 14
  • Мнения: 9 429
Кожата ми е светла, с не много тъмни косъмчета.Не съм пробвала Philips Lumea до момента, но с удоволствие бих го направила.

Общи условия

Активация на акаунт