Philips Lumea клуб – за копринено гладка кожа

  • 109 207
  • 1 186
  •   1
Отговори
# 45
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Здравейте,
моята кожа е тъмна, а косъмчетата ми са черни и доста плътни. Не съм използвала Philips Lumea, но с удоволствие бих опитала. За обезкосмяване ползвам обикновен епилатор и рядко кола-маска. Всъщност епилатор ползвам само на краката, тъй като просто не мога да издържа болката от обезкосмяването на други зони. Предполагам с Philips Lumea не се усеща болка?
Надявам се Philips Lumea да открие в мое лице един от собствениците си  Wink

Последна редакция: пт, 14 окт 2016, 13:31 от Румяна88

# 46
  • Мнения: 591
Все още нямам Philips Lumea, но отдавна го заглеждам и проучвам. Ценовата разлика при различните модели е голяма и ще следя темата за повече информация.

Кожата ми е светла, окосмяването също.

# 47
  • Мнения: 1 389
Кожата ми е светла с тъмни косъмчета. Аз ползвам Philips Lumea заедно с една приятелка. Много съм доволна. Бих казала, че след третата процедура имаше видим и постоянен ефект.

# 48
  • Мнения: 7
Здравейте.
Купих си Lumea още през 2011от Германия. Космите ми са тъмни, кожата светла. Сега пет години по-късно са останали около 30-40%от космите. Въпросът ми е как да разбера дали импулсите ми са изчерпани, защото през последните месеци не забелязвам намаляване на космите. Благодаря. Елена Димитрова

# 49
  • Мнения: 375
Здравейте. Включвам се в темата, защото смятам коледният ми подарък да е фотоепилатор ... Бих искала тук да получа насоки кой точно модел на Philips да си взема след като следя мненията на тези, които вече го имат и ползват. Моята кожа е светла, но бързо потъмняваща на слънце без зачервявания. Косми - средни на гъстота и тънки, бледи на цвят, не много тъмни. Даже имам вече участъци без окосмяване, но има и други които се нуждаят от фотоепилатор Philips, за да се достигне перфектна гладка кожа. Ще ви чета с интерес.

# 50
  • Мнения: 4
Здравейте, моята кожа е светла и с не много тъмни косъмчета. Ползвам епилатор на Philips, но бих искала да имам и фотоепилатора

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 2 797
Здравейте Simple Smile, имам светла кожа със средно тъмни косъмчета. Досега не съм ползвала Philips Lumea, защото не съм имала възможността да си го позволя. За обезкосмяване ползвам епилатор на около седмица веднъж, но сега много се замислям, а и до колкото съм чела, че зимата е по-подходящ период да пробвам фотоепилация на мишници

# 52
  • Мнения: 5 138
Здравейте  Hug. Моята кожа е светла с черни косми. Идеалният вариант за третиране с фотоепилатор. Досега не съм ползвала и нямам впечатления, затова и бих опитала с фотоепилатор, с надеждата, че ще има желания от мен ефект. Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 758
Здравейте. Последните години се боря с излишното окосмяване като се подлагам на лазерна епилация. Резултатите са страхотни и трайни. Но смятам, че е необходимо и по - удобно използването на подобен уред в къщи. С удоволствие бих пробвала ефекта от обезкосмяване с фотоепилаторите Филипс на моята светла, със светли косми кожа.
Успех на всички

# 54
  • sofia
  • Мнения: 409
Не съм използвала Philips Lumea, но вече 7 години използвам епилатори на Филипс и съм изключително доволна.  Кожата ми е светла ,а косъмчетата са ми тъмни . Очаквам с нетърпение да разбера какви изненади са ни приготвили от Phillips.  Peace

# 55
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Здравейте  newsm03
Досега никога не съм използвала фотоепилатора Philips Lumea. От Вас научавам за този нов иновативен метод за безболезнено разкрасяване.
Моята кожа е светла, с не гъсти тъмни косъмчета. Както повечето дами и аз премахвах косъмчетата с епилатор, но много бих искала да пробвам Lumea  Heart Eyes Желанието ми се засили още повече след отзивите на всички дами, които вече притежават този полезен уред  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 36
Здравейте, от доста време се интересувам от фотоепилатора Philips Lumea, но все още не го притежавам. Моята кожа е светла, с не гъсти и по скоро светли косъмчета. Използвам предимно епилатор за обезкосмяване.

# 57
  • Мнения: 1 670
Никога не съм ползвала Филипс Лумеа, нито някакъв друг такъв уред за фотоепилация.

Инвестицията не е малка и за момента не мога да си го позволя за съжаление.
Кожата ми е матова, косъмчетата са тъмни, но като цяло съм слабо окосмена. Вярвам ,че с този уред ще се справя с тях. Ползвам епилатори Филипс вече повече от 17 години и не съм си и помисляла да заложа на друга марка. Heart Eyes

# 58
  • плевен
  • Мнения: 454
Кожата ми е светла с не много тъмни косъмчета . До сега не съм използвала фотоепилатор , но много бих искала да пробвам . Използвам обикновен епилатор , но забелязвам враснали косъмчета , което е неприятно  Wink .

# 59
  • Вестерос
  • Мнения: 38 277
Никога не съм ползвала такъв епилатор, само обикновен и задължително  пъти в месеца се епилирам. Интересно ми е с този колко ще се разредят епилациите след процедурите.

Общи условия

Активация на акаунт