Есен на вратата чука, ОКТОМВРИйче на мама ще загука!

  • 50 929
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 364
KaliMa здравей стискам палци всичко да мине по ноти в петък със секциото и да гушкаш едно сладко бебче.
Аз съм  се спряла на ОКБ но без избор на екип, за сега чакам термина да дойде че още няма признаци за появата на бебока. А ти каде ще раждаш?
Simple Smile
 Аз не съм качила много 11кг но постоянно ям.. Вечно съм гладна ии бебчо преди месец беше 2,500кг а сега незнам...  newsm78 Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 861
Аз свалих вече 11 кг след секциото, остават ми само... горе-долу още толкова Laughing Ама това да е проблемът. Сега като не кърмя поне мога да мина на диета. Whistling

За отоплението - ние сме с климатик и духалка. Отопляваме вече, защото си е хладко като за новородено бебе.

От капките срещу колики ползвам Абоколикен от първия ден у дома. Дали е от тях или не, не знам, но бебчето колики няма. Сутрин давам и Биогая с първото мляко. АМ ни е Хип.

Вечер бебето се буди в 3 и в 6 да яде. Още при първото леко проплакване съм изхвърчала в кухнята, за да не изпусна момента и да я нахраня веднага, докато е сънена още, и пак да заспи, а не да се разреве, ококори и да се чудя какво да я правя после Mr. Green

# 62
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
n0richka в АГ при Танев на 7 етаж, уж за по сигурно, че малко ме е страх не съм първа младост, а и заради килограмите. Аз качих 35 кг, като кит съм, и бебо и той голям идва, по последни данни е 3.600.

Има ли други мами от Варна ?

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Ами дс щом се налага да е секцио Танев е добър избор две мои прителки са раждали при него в последните 2г и са доста доволни обръща внимание и '' няма да си остави ръцете '' , а за кг не се притеснявай важно е бебчо да е живо и здраво а като проходят ще има да сваляме  Hug Laughing

# 64
  • София
  • Мнения: 1 309
За отопление - на климатици сме. По принцип като ги пусна есента и се гасят на пролет. Свикнала съм им и не ме дразнят. Майка ми е в нас сега обаче и постоянно имаме разговори за пускане и спиране на климатиците. Току спирам, после пускам, после пък било студено и усилвам, после духало и т.н..  ooooh!

Колко градуса поддържате?

За колики педиатърът ни предписа Колийф. Бяха започнали, но от седмица давам капките. В упътването пише, че им трябват 4-5 дни за действие. Миналата събота обаче (бяха минали само 2 дни откакто давам) много го мъчиха и беше голям рев. После се надявам да са подействали, защото вече няма такива кризи. Щастлив, усмихнат, спокоен - с кеф да го намачкаш.  Party

Innerlane Замисли ме. И ние сме на Хип Комфорт, но не давам друго освен Колийф.

# 65
  • Мнения: 1 117
Момичета роди се Михаела 3570 кг 53 см родих бързо тази нощ ,а утре щях да съм на система.В 20 почнаха контракции в 24 ме свалиха с 5 см разкритие и контракции на 3 Мин.Родих без обезболяващи без упойки нямаше време в 3:20 стана шихаме много 1 час Пищях от кеф като я видях Simple Smile

# 66
  • Мнения: 127
Анита,да ти е живо и здраво малкото съкровище и бързо възстановяване на теб!

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Ани честито прекрасно бебче да ти е жива и здрава и само прекрасни моменти заедно!!!  Hug Hug Hug
Бързо възстановяване  Heart Eyes bouquet

# 68
  • Мнения: 596
Честито Ани! Много да те радва принцесата!

# 69
  • Мнения: 126
Честито бебче Ани, да сте здрави и щастливи и бързо да се прибирате вкъщи. Хубаво е че си е тръгнала сама.
Аз като гледам май пак ще пренасям диването, стоя си с 3 см. и кьорава контракция не усещам, бива ли пък такова нещо.  Норичка може да се засечем в ОБ, че и аз на там съм се насочила  Mr. Green
Отоплението ни е климатик, но все още не съм го пускала Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 117
Благодаря момичета Simple Smile

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 364
hixxy много хубаво за кога си ти аз имам още 5 дни и всеки ден се надявам да е днес появата на бебока, с каката  преди 2г преносих с 4 дни

# 72
  • София
  • Мнения: 861
Честито бебенце на Ани! bouquet

На чакащите и пренасящи мами - търпение, то почти не остана време Hug

Родилите мами, знаете ли си кръвната група на бебето? Аз сега се загледах в епикризата на малката от болницата, но никъде не виждам резултат от кръвна група. А все си мислех, че правят такова изследване newsm78

# 73
  • Мнения: 1 404
Честито бебе! bouquet

# 74
  • Мнения: 294
Ани, да ти е жива и здрава принцесата  Hug.
Нас утре ни изписват и нямам търпение да се приберем при баткото и тате.Относно кърменето чак сега ми дойде коластрата и слагам първо на гърда и после АМ.Дано не се откаже да суче от мен  Praynig.

Общи условия

Активация на акаунт