майката или бебето

  • 2 013
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 271
Едва ли, ако има такъв проблем, някой ще ме пита, но все пак предпочитам да спасят мен. И то не по егоистични причини, а поради факта, че аз ще мога да родя после още 2 деца (примерно) , докато детето няма да може да има още майки.......
И все пак въпроса е доста хипотетичен и не може да се отговори еднозначно.

# 46
  • Мнения: 2 792
 За описания казус, решението се взима от професионалистите, а не се оставя на емоционалния избор на притеснена  жена изправена пред една от най-стресовите и ситуации в живота. Така че е безумно да се говори за личен избор в такава ситуация, а хипотетичните разсъждания върху толкова страшни и фатални ситуации намирам за крайно неуместни.

 Все пак ще дам отговор, предпочитам никога да не разбирам как бих реагирала в такава ситуация.

# 47
  • Мнения: 1 097
 newsm09 smile3505 Bangheadтемата е ужасно стресираща  #Crazy #Crazy #Crazy
ми извинявай, ама не да се заключи, ами направо да се ЗАБРАНЯТ подобни теми. Не стига, че едва преодолях стреса от нормалното раждане, което ме очаква, подготвих се да изтърпя страхотни болки и сега този страх - да не умра при раждането го бях захвърлила в един тъмен ъгъл на душицата си, за да не се сещам за него. А изведнъж попадам на ЕГАСИ анкетата  #2gunfire Ми сори, ама не мога да не чета, щото нямаше предупреждение, че темата съдържа стресиращи материали (най-малкото!) А аз чета доста теми, за да се подготвя (все още) за предстоящото раждане и не ми е приятно да иматакива неща, без да се предупреждава..

# 48
  • Мнения: 3 740
newsm09 smile3505 Bangheadтемата е ужасно стресираща  #Crazy #Crazy #Crazy
ми извинявай, ама не да се заключи, ами направо да се ЗАБРАНЯТ подобни теми. Не стига, че едва преодолях стреса от нормалното раждане, което ме очаква, подготвих се да изтърпя страхотни болки и сега този страх - да не умра при раждането го бях захвърлила в един тъмен ъгъл на душицата си, за да не се сещам за него. А изведнъж попадам на ЕГАСИ анкетата  #2gunfire Ми сори, ама не мога да не чета, щото нямаше предупреждение, че темата съдържа стресиращи материали (най-малкото!) А аз чета доста теми, за да се подготвя (все още) за предстоящото раждане и не ми е приятно да иматакива неща, без да се предупреждава..

Успокой се, всичко ще е наред! Нормалното раждане не е толкова страшно, не случайно се казва НОРМАЛНО. И болките не са толкова ужасни, колкото си ги представяш. Просто бъди спокойна и слушай тялото си. Стискам палци!

# 49
  • София
  • Мнения: 2 271
едва преодолях стреса от нормалното раждане, което ме очаква, подготвих се да изтърпя страхотни болки и сега този страх - да не умра при раждането
Еееее, споко, бе момиче!
Не се умира току-така от раждане - повечето сме оцеляли...........

# 50
  • Мнения: 5 622
Това е много гаден избор. Чак не гласувах, за да не ме постави Господ пред такова изпитание и избор. Питала съм мъжа ми, какво ще каже, ако се случи така, преди да родя и той отговори, че мен ще предпочете да спасят, но сега като познаваме вече Гери и не казваме с лека ръка - майката... Знам ли... и моят живот ми е мил и нейния два пъти повече...
Разбира се, ако майката има друго дете, за предпочитане е да се спаси тя.
В днешно време не трябва да се поставят роднините ни пред подобна дилема ooooh! Praynig.

Абсолютно!

# 51
  • Мнения: 601
  Що за въпрос???
  Провокативен и безсмислен!!!

# 52
  • Мнения: 532
В настояще като майка на вече родени деца, отговарям с първото.
Не зная от къде идва този въпрос, но звучи наистина зловещо.
Отговарям спонтанно, може и да е егоизъм, а ако се замисля, може и да променя мнението си... а какво ли ще мислят децата ми. За съпруга ми зная.

# 53
  • Мнения: 2 274
По молба на много потребители (чието мнение съвпада и с моето), заключвам темата.

Общи условия

Активация на акаунт