Японско чудо от понеделник 24.04, желаещи?

  • 4 481
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз също си го мислех след празниците да я почвам че има токова много яйца #Crazy
Сутрин пия Вита голд без посладители,а вечер зелен чай.
Така че съм на линия тази седмица

# 31
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте японки!  bouquet Стартирахте ли вече? Аз да. Започвам от 56,5 с крайна цел 52 поне. Но и 2-3 да сваля с тази диета пак ще съм доволна.
Хайде успех!

# 32
  • София
  • Мнения: 6 810
 newsm44
Здравейте!
Започнахте ли? Аз току що нагънах две яйца, приготвила съм си чай за отслабване и съм на линия. Мисля да използвам първия вариант, който сте постнали, по ми допада  Peace
Не съм се теглила още, но трябва да съм около 54кг +/- някакви грама. целта ми е 52кг, дано да успея!
Хайде, успех на всички японки! Laughing

# 33
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
боцнах 2 яйца и почвам с чайовете, че взе да ми престъргва. проблема е първите няколко дни. после се свиква. проблем е за нас дето сме си в къщи. ако работех или се разкарвах сутрин, хич нямаше да ми пречи.

# 34
  • Мнения: 13 512
А между  обяда и вечерята може ли плод? Или поне фреш от гейпфрут?

# 35
  • София
  • Мнения: 6 810
боцнах 2 яйца и почвам с чайовете, че взе да ми престъргва. проблема е първите няколко дни. после се свиква. проблем е за нас дето сме си в къщи. ако работех или се разкарвах сутрин, хич нямаше да ми пречи.
Ходете на разходка с дребния. И аз съм си въщи , ама цяла сутрин чистих, та си имах занимание.

# 36
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Хапнах 2те яйца и сега се наливам с чай. Глад поне за сега не чувствам, да видим как ще е до довечера? newsm78

# 37
  • Мнения: 1 187
И аз се отчитам с два броя яйца. Вие солите ли ги, защото аз знам, че сол не се слага и са доста гаднички така, но няма как, в името на борбата с килцата трябват жертви. За фрешове знам че не е препоръчително. Все пак тук се цели избягване на въглехидратите.  Naughty Само в дните в които има плод се позволява да се замени с фреш. Поне аз така ще се ограничавам.  Tired

# 38
  • София
  • Мнения: 6 810
Посолих ги малко... Embarassed Не мога иначе.

# 39
  • Мнения: 433
аз колко се радвах че свалих кг и бях 57 сега съм пак 60...толкова храна изядох чеее-сама не вярвам....от утре-глад и пак глад......през деня няма да ям-към 5 ще изяждам по една салата и това е...и ще редувам-единия ден зелена салата,после задушени зеленчуци(с които свалих 5 кг за 10 дни) ,домати и краставици,зеле-това е....почвам от утре и докато не стана 54-55 няма отказване

# 40
  • Мнения: 13 512
аз колко се радвах че свалих кг и бях 57 сега съм пак 60...толкова храна изядох чеее-сама не вярвам....от утре-глад и пак глад......през деня няма да ям-към 5 ще изяждам по една салата и това е...и ще редувам-единия ден зелена салата,после задушени зеленчуци(с които свалих 5 кг за 10 дни) ,домати и краставици,зеле-това е....почвам от утре и докато не стана 54-55 няма отказване

а ПОсле как ще ги задържиш,мислила ли си? То така не може само нагоре-надолу

# 41
  • Мнения: 3 461
Мъжът ми свали 13 кг миналия септември за 3 седмици на японската.До сега не е качил и грам.Желая ви успех  bouquetИ аз имам да свалям 15 кг,но изям ли двете яйца,това е сигнал,че веднага след това ще наруша диетата.

# 42
  • Мнения: 13 512
Лелеееееее,че това си е чист глад,бе,хора! Стомаха ми е застъргал от 14ч. още....ужас, не знам как ще изкарам до 18 до вечеря. Може и да се свиква, ама.....много  ми  е мъчително. Така само с 2 хранения е трудно.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз съм ОК, преди малко мъжа ми така ме ядоса, че съм яхнала яко метлата, няма шанс да огладнея скоро! #Cussing out

# 44
  • Мнения: 13 512
Аз бях дотук!Хапнах си 100 гр. риба тон и половин краставица. Не е моята диета това, Аз трябва да хапвам на често, иначе само за това мисля. От утре  започвам диетата на д-р Байкова и отиваам в друга тема, хехехе...хич ме няма!

Общи условия

Активация на акаунт