Прекалено тих звук

  • 1 484
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 118
Здравейте, имам телефон Lenovo S 580. Докато му изпозвах преводача и една програмка Duolingo, незнайно за мен звукът се намали изцяло и не се чува микрофонът. За мен е важно да чувам произношението и искам да усиля звука, но за съжаление не откривам тази опция, усилва и се намалява само силата на звънене на телефона ми. Ще Ви бъда благодарна за помощта.

# 1
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 644
Пробва ли да го усилиш, докато ти е отворено приложението?

Иначе, мисля, че в самото приложение някъде имаше опция mute (макар че съм го ползвала преди няколко години, та може и да греша), така че виж дали не е чекнато там.  Rolling Eyes

Едит: Или рестартирай телефона, но изчакай десетина секунди, след като дисплеят угасне, като го изключваш и след това го включи.

# 2
  • Мнения: 2
Здравей, пробва ли да деинсталираш приложението и да видиш дали ще се оправи положението?
Май проблеми с това приложение имат андроид телефоните.

# 3
  • Мнения: 118
Пробвах да усиля звука, но както вече писах се променя само звука на звънене на телефона. За режим "mute" не виждам такава опция. Преди малко беше всечко ок, явно нещо съм натиснала без да искам. А не бих искала да дейнсталирам приложението. Полезно ми е и не знам дали ще мога пак да си го инсталирам.  newsm78

# 4
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 644
Тогава, като за начало, рестартирай телефона или рестартирай приложението - за второто, става или от бутона за бърз достъп до отворените приложения, или от settings/настройки -> apps/приложения -> running/работещи? -> stop. И след това го отваряш отново. Възможно е самото приложение да е забило.

# 5
  • Мнения: 118
Благодаря за отговорите.След рестарт на телефона, звукът се оправи.  Party Благодаря Ви. bouquet

# 6
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 644
Супер!   Hug Crazy

Общи условия

Активация на акаунт