Есента пристъпва с цветна одежда и ни носи надежда!Бъдещи мами 35+

  • 43 159
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 339
Много благодаря, че ми обърнахте внимание за главоблъсканицата - наистина си поблъсках главата като се има предвид, че е задача за 3-ти клас.
И моите само разбират български. Но освен с мен няма с кого друг да го говорят. Ще видим дали ще получи с БГ училището - далече ни е, на 50 км и то е предимно събота сутрин.
Приятна вечер!

# 46
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 304
 Криста покрай това местене не ми остава време да мисля за мен Simple Smile майка като дойде и поеме за 10 дни детето ще си направя Simple Smile

Последна редакция: нд, 16 окт 2016, 19:51 от Илейн :)

# 47
  • Мнения: 316
Криста покрай тпва местене не ми остава време да мисля за мен Simple Smile майка като дойде и повме за 10 дни детето ще си направя Simple Smile
добреееее.  Надявам се да останеш доволна от резултата.  Аз вече три пъти я правих и за мен има ефект.
Искам да попитам някой знае ли някаква домашна маска за пърхот. Вече не знам с какво да го махна пробвах с какви ли не шампоани и вносни и прости просто е някакъв ужас. Страшни сърбежи и главата ми стана на рани. Помоооощ

# 48
  • Мнения: 13 965
http://apteka.framar.bg/18003349/%D1%81%D0%B5%D0%B1%D0%BE%D1%80% … 125-%D0%BC%D0%BB-
Криста Себорал Форте, червената опаковка.Бъди постоянна, а така също можеш да пиеш масло от вечерна иглика 1300 мг, по една капсула дневно.

# 49
  • Мнения: 3 406
Между другото, този себорал влияе много добре и на растежа и здравината на косата. А как съм забравила за него  newsm78  Амини, благодаря, златна си!

# 50
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 304
Криста Simple Smile сигурна съм че ще остана доволна Simple Smile

Танзу ти почиваш ли си Wink

Направих два буркана туршия от зелени домати Simple Smile -за първи път правя, след 20 дни ще стане ясно дали съм се справила.
Сега сложих целувки да пека, че останаха белтъци и най-после си полегнах до спящото детенце Simple Smile

# 51
  • Мнения: 3 406
Почивам Ели, цял ден ММ ме глезоти и обикаля в леглото. Сега станах малко да изправя снагата, да драсна 2-3 мейла, да хапна и ще залягам пак. Звъннах и на един познат, лекар е, че малко се притесних за този лимфен възел. Каза без да мисля да изпълнявам каквото ми каже, и да почвам антибиотик. И ако до 2-3 дни не премине болката и подуването да се изстрелвам при него.

# 52
  • Мнения: 2 168
Танзу, добре че си се обадила на лекар, да го слушаш и да се оправяш бързо

Ели, зелените домати от градинката ли? Аз ще видя тази седмица дали ще ги правя или в кутия ще ги слагам. Изпитана ли ти е рецептата за трушията?

Леони, при вас такива ли са задачите в 3 клас? Ние се мъчим с таблиците, от няколко години, сега вече и други неща, но трудно ни е с математиката и не слуша какво я съветвам, на компютъра било същото да се упражняваш, ами не е същото  ooooh!

# 53
  • Мнения: 39 637
Танзу, какво го закъса  Tired Оправяй се бързо, а дотогава любимият ти мъж много да те глези.

# 54
  • Мнения: X
Танзу, да се оправяш бързо  Hug  Понякога някоя травма или болест са сигнал, че имаме нужда от почивка.

ПеруHug

Леони, как се казваха онези завъртяни във форма на охлювчета сладки с глазура и стафиди - продават ги много по вашите географски ширини в хлебарниците наравно с кроасаните? Много ми се е прияло точно такова, да се чудиш откъде ми дойде на акъла! А пък ако можеш и рецепта да дадеш   Mr. Green  Може и на немски  Laughing

# 55
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Red с това сладко залагам на момиченце  Hug .

Мимче благодаря, Тя ни е една от фаворите заедно с още 3/4 . Днес набързо минах през един детски магазин и я пробвахме, пробвах и още 10 ина  Mr. Green .

Жаре мм не знае нищо на български освен 5, 6 думи, баткото му говори само на шведски или английски, не иска и не иска да му говори на български. Ю тюб ползвам активно, че с моето фалшиво пееене не върви само. 

Танзу почивай си  Hug

Благодаря ви за милите думи за нашето сладкишче, аз съм си зле на снимки ама няма какво да се прави.

Манди много си хубава  Simple Smile bouquet , малко повече грим много би ти отивал според мен !

# 56
  • Мнения: 316
http://apteka.framar.bg/18003349/%D1%81%D0%B5%D0%B1%D0%BE%D1%80% … 125-%D0%BC%D0%BB-
Криста Себорал Форте, червената опаковка.Бъди постоянна, а така също можеш да пиеш масло от вечерна иглика 1300 мг, по една капсула дневно.
Благодаря ти ще пробвам

# 57
  • Мнения: 13 965
Уанче, прекрасни сте  Hug

И Манди е много хубава  Peace

# 58
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 304
Аз нещо не мога да вляза в албума, може ли някой да ми прати пак потребителското име, защото за паролата съм сигурна уж Simple Smile

Забравих да ви кажа, че вчера на плуването пускахме децата сами под водата и после ги поемахме, страхотен инстинкт имат тези мъничета Simple Smile

# 59
  • Мнения: 13 965
Защото аз бях там  Wink

Общи условия

Активация на акаунт