Есента пристъпва с цветна одежда и ни носи надежда!Бъдещи мами 35+

  • 43 156
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 532
Сигурно е трудно с езиците. Като човек, дето знае съвсем малко чужди езици, мисля че всеки един е богатство. Пък е било не толкова разпространен по света, като българския.

# 31
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Направо ви изпуснах!
Уанче ,благодаря!
Вчера успях да изведа и двамата братя, и точно за месечинката Калин беше крив.Днес обаче всичко в ок!
Честита месечинка на Леу,Ани и Теодор!!!!
Как лети времето- помня тестовете на Уанчето , вълнението около близнаците на Амини и ето че мина месец откакто родих.Все едно съм го взела бебето от някъде - всички неща около бременеене, изследвания и раждане са ми толкова далече.Чувствам се страхотно и дано ме държи дълго време!
Мимче, ужасен вирус- да минава.
Танзу Hug
Аз направих торта с ябълки и бисквити и вече я няма hahaha

# 32
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Успях да изчета старата тема и е време да се запиша и в новата

Дано не съм пропуснала нещо от рецептите, като добавих и една от мен

Грис на фурна (от Leonie)
Лучена супа (от Мария13)
Броколи със сирена на фурна (от Манди)

# 33
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Честити месечинки на нашите дечица!

Ред, много добре те разбирам. Винаги съм била покрай хора на изкуството, самата аз съм изкушена от него. Емоционални, неуравновесени, егоисти, но уникални хора. Едното върви с другото, уви.

# 34
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Манди  Hug супер за рецептите ! Как си?
Жаре определено и аз така мисля за езиците, ще се старая аз, но само аз не е достатъчно.
Тоби дай рецепта за тази торта за другото е чудесно и аз се чувствам така щастлива като теб Simple Smile !
Качих 2 снимки от преди малко на 5 месечно захарче  Heart Eyes . малко са настрани и от телефон  Wink

Последна редакция: нд, 16 окт 2016, 14:55 от Две в едно ;)

# 35
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Уанче, да кажем че съм поносимо добре Simple Smile Иначе нищо ново на хоризонта - свиквам с работното време, ама не съвсем..опитвам се да сваля някое кило- ама не съвсем и така...сиво ежедневие и като добавим студеното и мрачно време, което предстои, трябва да открия пътеводна светлина Simple Smile Уанче, изглеждаш страхотно, и сияеш
  Hug

разгледах и другите снимки, ама всички сте страхотни  Hug Качих и една моя снимка от прословутата сватба, за която се кахърих с какво да се облека, за тези, които не са ме виждали  Mr. Green както и бонус -
Скрит текст:
вампира, за тези, които са запознати с моята драма Simple Smile да я видят - с бялата коса и черния костюм - най-вдясно, по някое време ще я изтрия  Mr. Green

# 36
  • Ловеч
  • Мнения: 683

Скрит текст:
http://www.receptite.com/рецепта/лятна-ябълкова-торта-с-бисквити
Бисквитите са две опаковки Еверест с какао, заквасената сметана е две големи кофички.За нетърпеливите - смилам бисквитите и ги смесвам с ябълките- така може да се хапва и след час.

# 37
  • Мнения: 8 532
Уанче, в ютуб има много бг детски филмчета, песнички, приказки, за когато му дойде времето за тия неща. Не е необходимо да си само ти.
А ТМ разбира ли поне малко български?

# 38
  • Мнения: 13 965
Честити месечинки на Леу, Ани и Тео да са живи и здрави и да ви радват все повече  Hug
Тоби, честито и на вас, не усетих кога мина времето  Hug
Манди, пиши по-често  Hug
Танзу, трябва ти почивка, но не малко, а много  Naughty

# 39
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Добавих снимки.Уанче светиш, а Леу е вече голям мъж! Видях сладки муцунки още  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 2 473
Здравейте в новата есенна тема, сътворена от Шери! bouquet

Вчера денят беше страхотно хубав при нас и въпреки, че  вече и каката е болна, взех лекарствата с нас и пак отпрашихме в посока- природните есенни пейзажи! Уникални гледки с езера и учудващо водата не беше изобщо студена все още. Ходихме в един природен резерват, където вече почти няма хора, защото сезона е свършил, но за моя учудване и на двете места, където спирахме се видяхме с българи. Много странно съвпадение.
Честити месечинки на дечицата в темата! Да са ви все така добрички! bouquet
Манди, радвам се да те видя!
Уанче, той и баткото може да помага с българския да го учи по-нататък.
Даре, аз пускам редовно на малката тези песнички, за които говориш. Много са и интересни, но пускам също и на английски, които също имат много приятно звучене.

Мале, колко много рецепти се сложили на изкушения!

# 41
  • Мнения: 3 406
Тоби, много спокойно изглежда твоето момче, само за мачкане и целуване  Heart Eyes

Уанче, Леу е станал вече фешънски малък господин! Много е готин! А ти си прекрасна!  bouquet

Манди, страхотно изглеждаш! Липсваш ми  Rolling Eyes  Навестявай ни по честичко  Hug

# 42
  • Мнения: 2 473
И аз видях снимките! Уанче, страхотна си с Леу! bouquetАма той наистина много фешън!
Манди, чудно изглеждаш! Много ти отива червено! И между другото си отслабнала наистина! bouquet
Тобито, и Калин е много сладък! И кротушко! bouquet

# 43
  • Мнения: 2 168
Трудна работа е с бг, с каката беше наистина сложно, заради немското училище, компота беше пълен, аз тогава настоявах да я водя в неделя на българското тука, е взеха и акъла с граматика и писане, не искаше да ходи, оплакваше се в училище, спряхме и оставихме нещата както са. Аз не съм срещала български песнички с видео като за много малки деца подобни на английските от бейби тв, пуснете линк ако знаете, моля. За мен е важно да им говоря и да разбират, за да свикнат със звуците специфични.

Уанче, имаме techno xt, с Т това ни беше единствената количка, защото ляга додолу, много голям сенник и много добра маневренност, като се сгъне може с една ръка да се носи - направена е както трябва. Но гледам че и baby jogger единичките май са добри.

Благодаря за рецептите, Манди и всички Simple Smile

# 44
  • Мнения: 316
Да се запиша и аз в новата тема. Много ми харесва заглавието Шери. Макар че съм отскоро при вас ви чета редовно и ви опознавам по малко.  Дано да има повече положителни  тестчета и само добри новини.  Приятна вечер на всички.
П.п. Илейн не каза дали направи маската а и не смея все да те питам де.

Общи условия

Активация на акаунт