Есента пристъпва с цветна одежда и ни носи надежда!Бъдещи мами 35+

  • 43 170
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Eli  Hug благодаря !

# 17
  • Мнения: 2 168
Благодаря за красивата есенна тем, Шери - много късмет на всички!

Ред, съжалявам за ситуацията при вас, добре е че иска сам да говори с психолог, аз бих отишла с него. Прегръдка

Уанче, добра идея, аз също си взех макларана от английски сайт, на половин цена ми излезе спрямо тукашните. пусни моля рецептата си за макароните

ММ ме събуди в 2 да ми каже, че и той е със стомашния вирус и слиза долу и сега не мога да заспя, ама аз си легнах в 19 с Х, днес цвл ден ми беше ужасно отпаднало и заспало, ама аз и нищо не бях яла цял ден, не знам дали писах, че всички го изкарахме вкъщи в крайна сметка, мани, епидемия е направо. Та сега лежа и чета.

# 18
  • Мнения: 1 342
Добро утро,
много са хубави есенните мотиви в началото на темата. Шерифка, мерси!
mimche, неприятно с тоя вирус. Наблягайте на течностите, ще отмине.
При нас е топло, вчера бяхме по къс ръкав.
На френските макарони отдавна им се каня, но все не стигам. Мисля, че по-скоро ефекта им е във външния вид, не толкова във вкуса.  Две в едно Wink, , браво за кулинарните ти умения!
Малко главоблъсканица, който иска.
Скрит текст:
Кои са тия две числа с разлика 14 и сбор 100.
Слънчев ден!

Последна редакция: нд, 16 окт 2016, 08:24 от Leonie

# 19
  • Мнения: 8 533
43 и 57
Проста система от дне уравнения с две неизвестни.
Добрутро! Пълнолудие ли има, че не спах?

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 41 016
И аз не спах мн.добре... Rolling Eyes
По главоблъсканиците съм пас  Mr. Green

Чакам си кафето от Танзу,и правя принцеси...към обяд ще си ходим и мисля едно Джъмбо да завъртим набързо.

Мимче,да се оправяте Peace Не знам дали съм питала  Grinning или си казвала,но ми е интересно...децата ти,т.е. каката дали говори български?

# 21
  • Мнения: 2 168
Добро утро Simple Smile благодаря, ще се оправим. Заспах в 4 до преди малко.

Мистик, какво ще търсите е Джъмбо? Как е качеството на стоките там или са най-различни? Каката говореше доста добре бг, когато всяко лято беше по месец в Бг, сега разбира и говори, но на теми, които ги може, тоест всекидневни. С дребните говоря на бг, когато съм сама, разбират, но говорят само датски. Като дойдат баби и дядо ще проговорят Simple Smile

Хубава неделя на всички

# 22
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Добро утро Simple Smile

Мимче да се оправяте бързо  Hug

Уанче аз от кога се каня на тези макарони, обаче все ми се виждат сложни Simple Smile

Леони мен хич ме няма в числата Simple Smile но пък интересна главоблъсканица Simple Smile

Навън вали, а на мен ми е мързеливо Simple Smile

# 23
  • Мнения: 5 037
Честити месечинки на бебчетата на Донна,Уанчето и СимонаП.Да са живи и здрави.

# 24
  • Мнения: 3 406
Добро утро девойки
Шери, страхотна тема  bouquet bouquet bouquet Майсторка си ти! Благодаря ти, че отделяш време и толкова внимание за нас!

Уанче, Симона, Дона, честити месечинки на слънчицата ви!   bouquet bouquet bouquet

Аз се поизлежавах днес, че вече три вечери не спя добре. И май контузията ми ще се окаже по сериозна, отколкото си мислех  newsm78 И заради болката от нея не спя добре. На всичко отгоре снощи се поду и стана болезнен лимфния възел в съседство. Кой знае какво съм сътворила от една голяма глупост! Днес ще огранича движението, а ако утре няма промяна и подобрение, май ще отивам на лекар  Rolling Eyes

Слагам кафето и ви пожелавам спокойна неделя!

# 25
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мимче да се оправяте  Hug .

Ще ви пусна даже клипа, по който ги правих макароните. Тънкоста е в печенето им и нещо там се изложих вчера.

Ние вчера всички забравихме да честитим на Калин 1 та месечинка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ! Да е жив и здрав и да радва всички  bouquet !

Благодаря за нашите поздравления и аз поздравлявам сладурите на Симона и Донна  bouquet bouquet bouquet ! Симона да се яви да сравним децата  Mr. Green .

По случай днешната 5 та месечинка моето злато се събуди само 2 пъти в рамките на 12 ч и аз направо се наспах  Heart Eyes !

# 26
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Честити месечинки на Леу, Ани и Теодор  Heart Eyes да са здравички и усмихнати Simple Smile

Танзу, почивай си и дано да отшуми бързо травмата  Hug

# 27
  • Мнения: 8 533
Да, в Джъмбо не е особено високо качеството. Но пък цената отговаря на качеството. Подобне стоки, с подобно качество има на доста по-високи цени.

# 28
  • Мнения: 2 168
Честити месечинки Simple Smile

Танзу, ако утре сутрин си още така, направо на лекар моля те  Hug днес почивай

Аз не съм правила никога макарони, но съм пробвала много в много страни и най-вкусните за мен бяха в Швейцария, един магазин голям в Люцерн с най-различни пълнежи, още ги мисля Simple Smile

# 29
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Този път ги правих по тази рецепта https://www.youtube.com/watch?v=0JeTgZGt-p8 .

Правила съм и по тази рецепта http://www.kulinarno-joana.com/2013/04/cvetisti-frenski-makaroni … eo/#comment-20339  и по тази http://www.leila.se/leilas-macarons/recept/bakverk/index1,23.htm?id=3178 .

Мимче вашият макларън кой модел е точно ? Замислих се, че малчо вероятно още по малко български ще знае от твоята кака.

Жаре много ме впечатли с системното уравнение от раз bouquet bouquet bouquet !

Танзу почивай си и с нагушкай прекрасните любимци Hug

Общи условия

Активация на акаунт